Unikalus Cloud sprendimas

Kai kalbame apie Cloud, dauguma naudotojų galvoja apie Public Cloud - bendrai naudojamus neribotus resursus, prieinamus pagal poreikį kažkur internete.

Private Cloud našumas

Private Cloud dažnai apibrėžiamas kaip jūsų įmonės viduje sukurtas cloud sprendimas, su visomis dedikuotos įrangos infrastruktūros garantijomis. OVH Private Cloud sprendimas leidžia apjungti dedikuotos infrastruktūros privalumus su Public Cloud lankstumu ir pagal poreikį suteikiamais resursais!

Tai ilgalaikis, tvirtesnis, saugesnis, skaidresnis ir 100% dedikuotas cloud sprendimas visuose infrastruktūros sluoksniuose. Tai jūsų virtualus duomenų centras!

Kodėl dedikuotas Cloud?

OVH Private Cloud stiprybė - tai dedikuota ir valdoma infrastruktūra su prieiga prie vSphere hipervizoriaus (as a service). Jums suteikiama aplinka atitinka tai, ką jums galėtų suteikti VMware technologijos jūsų infrastruktūroje.

Jūs galite naudotis įrangos našumu ir tinklo pajėgumu, OVH užtikrinant įrangos bei tinklo priežiūrą. Tai Dedicated IaaS, suteikiantis pridėtinę vertę:

vCenter + vSphere as a Service: jūs kuriate savo VM

Užsisakę Private Cloud, po apytiksliai 30 minučių gausite prieigą prie vSphere hipervizoriaus. Šioje valdymo sąsajoje galėsite visiškai laisvai kurti savo VM, projektus, vykdomas užduotis ir t.t.
Jūs neprivalote naudotis tik VM katalogu. Jūs galite rinktis vRAM, vCPU, saugyklos talpą ir tinklo saugumo taisykles kiekvienai savo VM.

Cloud plečiamumas: jūsų papildomi resursai pagal poreikį

Nebeturite pakankamai fizinių resursų naujų VM kūrimui? Pridėkite / pašalinkite serverius (hosts) ir saugyklas kada tik reikia! Šie resursai suteikiami per 5 minutes, jau sukonfigūruoti jūsų infrastruktūroje, kelioms valandoms ar mėnesiams.

Garantuojamas stabilumas ir našumas

Visi resursai suteikiami tik jums! Jūsų infrastruktūroje niekada nebus kito kliento. Naudokitės 100% jums dedikuotais resursais be kompromisų ir suteikite visas reikiamas garantijas savo veiklai bei klientams.

Cloud skaidrumas

Jūsų duomenys saugomi valdomame Cloud sprendime! Private Cloud jums leidžia rinktis savo duomenų centrą bei įrangą. Įskaičiuotos VMware licencijos, neribojamas duomenų srautas, garantuojamas tinklo pralaidumas, jokių paslėptų įkainių!

Private Cloud ar OVH Private Cloud?

Standartinė technologoja, maksimalus pritaikymas

Jūsų dedikuota infrastruktūra, nedelsiant

Jokių sudėtingų ir ilgai trunkančių užsakymų! Jei užsisakote Private Cloud OVH, jau per 30 minučių jums suteiksime dedikuotą infrastruktūrą, sukonfigūruotą (vCenter) ir paruoštą naudojimui vSphere sąsajoje. Jums tereikia pasirūpinti savo VM kūrimu.

Automatinis resursų keitimas

Jei sugedo vienas iš jūsų serverių (host), jūs neprivalote mums apie tai pranešti ar atidaryti gedimo kvitą! Jūsų serveriai bus automatiškai pakeisti jūsų infrastruktūroje. Naujas komponentas bus suteiktas per 15 minučių (100% SLA garantijos), jūsų virtualios mašinos bus perkrautos automatiškai (įskaičiuota VMware HA parinktis), jūsų infrastruktūra nuolat prieinama 24/7/365.

OVH personalizavimas – vSphere

Mūsų VMware ekspertizė leidžia pridėti funkcijas tiesiai vSphere sąsajoje. Jūs galėsite ne tik pridėti/pašalinti resursus savo valdymo sąsajoje, bet ir simuliuoti serverio gedimą ir taip išbandyti resursų dubliavimo ir perkrovimo mechanizmą naudojant atsparumo gedimams testavimo funkciją. Atlikite savo testus jums patogiu metu, vSphere sąsajoje.

Partnerystė su VMware

Partnerystė su VMware suteikia OVH Private Cloud sprendimui visas VMware inovacijas, be apribojimų. Private Cloud siūlo geriausius VMware virtualizavimo sprendimus su vSphere bei Software Defined Network technologijas su NSX, Software Defined Storage su VSAN (jau greitai) ar pažangaus valdymo sprendimą vRealize Operations visapusiškam jūsų infrastruktūros valdymui.

Ir OVH kokybės garantijos!

Private Cloud infrastruktūros sertifikuotos ISO 27001, SOC I bei II type 2, CSA Star ir PCI DSS. Mes pridėjome papildomą paslaugos kokybės lygį, tai Anti-DDoS, vScope monitoringas ir OVH Academy - Private Cloud mokymai, organizuojami nemokamai, bendradarbiaujant su VMware.

Multi-datacenter

Private Cloud paslauga prieinama Strasbūro (SBG) bei Rubė (RBX) duomenų centruose Prancūzijoje ir Beauharnois (BHS) duomenų centre Kanadoje. Įdiekite savo infrastruktūrą viename ar keliuose duomenų centruose, pasinaudokite vRack Connect sprendimais jūsų Hybrid Cloud kūrimui!