OVH

UAB OVH, Lvovo 105A, LT-08104 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas 302421862
PVM mokėtojo kodas: LT100004876914
Atsiskaitomoji sąskaita Nr. LT617300010117863755 AB Swedbank, Banko kodas 73000

OVH UAB is a subsidiary of OVH Groupe SAS, a company registered with the Lille company registry under the number 537 407 926 sise 2, rue Kellermann, 59100 Roubaix.

Interneto svetainės www.ovh.lt naudojimo sąlygos

Interneto svetainė ir visa joje pateikta medžiaga, įskaitant, bet neapsiribojant prekės ženklais, logotipais, piktogramomis, infografija, nuotraukomis, yra apsaugota pagal tarptautinę intelektinės nuosavybės teisę. Šios svetainės turinys yra OVH ar kitų įmonių nuosavybė. Bet koks viso ir (arba) dalies turinio naudojimas, atkūrimas ar atvaizdavimas, bet kokiu būdu ir bet kokioje terpėje, yra neleistinas be OVH sutikimo.

Žemiau pateiktas prekės ženklų, OVH įregistruotų Prancūzijoje, Europos Sąjungoje ir kitose šalyse. Sąrašas nėra baigtinis, ir vieno ar kito prekės ženklo jame nebuvimas nereiškia, jog OVH atsisako intelektinės nuosavybės teisių.

CHTIX

CLUSTERCLOUD

CORECLOUD

DEVCLOUD

EBACKUP

ECOFAX

ECOSALLE

GAMEPLAN

h

HPCdrive

HPCspot

HUBIC

Hubic your hub in the cloud

ISGENUG

ITIFAX

KEMEDA

KEMSIRVE

KIMFS

KIMSUFI

MINICLOUD

MON SITE

NO!BOX

OBX

ON VOUS HEBERGE

OverTheBox

OVH

OVH Cloud Tour

OVH TELECOM

OVH Whois Offuscator

OVH.com Innovation is Freedom

OWO

OXALYA

PRIVATECLOUD

PUBLIC CLOUD INSTANCE

RUNABOVE

SO YOU START

SO YOU START.com

SYS

TEL2PAY

TELTOPAY

Kiti svetainėje patalpinti prekės ženklai ir logotipai yra išimtinė trečiųjų asmenų nuosavybė, ir OVH neturi jokių teisių į šiuos ženklus, apsaugotus intelektinės nuosavybės teise. Jūs negalite naudoti ar atkurti OVH partnerių prekės ženklų be išankstinio teisių turėtojų sutikimo. Dėl prekės ženklų naudojimo prašome kreiptis į atitinkamus trečiųjų šalių atstovus.

Asmeniniai duomenys

Šioje svetainėje pateiktos informacijos peržiūrai nereikia pateikti jokių asmeninių duomenų. Tačiau užsakant paslaugas ar pildant kai kuriuos dokumentus, pavyzdžiui sutartis, yra būtina pateikti asmeninius duomenis tam, kad užsakymas būtų vykdomas, arba įsigalėtų pasirašomi dokumentai.