OVH NEWS | AKTUALIJOS, NAUJOVĖS IR IT TENDENCIJOS


Atraskite, supraskite ir dalyvaukiteNaujausios OVH nuotraukos

Visos nuotraukos

Nuotraukų vieta

OVH dideliu formatu. Kiekvieną savaitę įmonės gyvenimas pateikiamas nuotraukose: technologijų ir techninės įrangos naujovės, duomenų centrų statybos progresas, kasdieniai nutikimai darbe, dideli įvykiai bei kitos OVH gyvenimo detalės. Nuotraukų galerijoje rasite išskirtinį žvilgsnį į OVH veiklą: ir įmonės, ir žmonių.

Tinklas

Visos nuotraukos

OVH Summit

Visos nuotraukos

Technologijos

Visos nuotraukos

Serveriai

Visos nuotraukos


2015

Rugpjūtis

Serveriai GAME

OVH Game serveriai konfigūruojami naudojant z97 Gryphon plokštę su RAM Kingston hyperX 1600 MHz ir procesoriumi i7 4790K.

OVH tinklas

Vienas iš 54 optinių Cisco korpusų, priklausančių OVH Europoje. Naudojant šią įrangą Rubė esantys maršrutizatoriai sujungiami iš karto, pavyzdžiui, su Frankfurto įrenginiais. Šioje nuotraukoje 100G prievadai bus sujungti su OVH tinklu.

Gamyba

Šią vasarą OVH diegia naują serverių gamybos proceso sistemą.

Birželis

Naujas pardavimų ir rinkodaros vadovas Didžiojoje Britanijoje

Hiren Parekh, naujas pardavimų ir rinkodaros vadovas, įdarbintas OVH UK filiale.

Veeam apdovanojimas

OVH gavo Veeam France apdovanojimą „geriausias Cloud paslaugų tiekėjas“ už atsarginių kopijų paslaugas, pasiūlytas su Dedicated Cloud.

Apsilankymas LEM

Būtent čia, vietovėje Socochim OVH pradėjo ruošti patalpas, kur bus apmokomi būsimieji darbuotojai.

OVH World Tour užkulisiai

Adélaide Moulière, pardavimų ir rinkodaros produkto vadovė, ruošiasi pakilti į sceną OVH World Tour 2015 Strasbūre.

Optinio pluošto diegimas

OVH nusprendė investuoti į savo optinio pluošto tinklo plėtrą. OVH tinklo, valdomo DWDM įrangos, kuri migruojama į 100 G coherent technologiją, pajėgumas siekia iki 3 Tbps į pasaulinį internetą.

Elektra ir duomenų centrai

Kad aprūpintų serverių sales elektros energija, OVH reikia labai daug kabelių. Aprūpinant Strasbūro duomenų centrą prireikė 30 km. ilgio aukštos įtampos kabelių.

OVH tinklas: daugiau galios

OVH plečia savo tinklą keisdama savo 10G duplex optinį pluoštą į 100G.

Balandis

Didelė saugyklos talpa

Standieji diskai SSD Intel DC S3300 Series 800 GB prieinami OVH Enterprise, Hosting ir Infrastructure gamoms

Amin ir Rocket01

OVH pakvietė žinomus gatvės menininkus, kad įgyvendintų RetD erdvės freską ant sienų. Optinis pluoštas, ląstelės, jungtys... kūrinys atspindi intelektualų ir visuomeninį sujudimą, įkvėptą OVH inovacijų

Tinklas 2015

12 Cisco N7706 jungiklių, kurie bus sujungti su 10 ASR-9000 maršrutizatorių, diegimas iki 2015 m. liepos pab. leis OVH buvimo taškams Frankfurte, Amsterdame, Londone, Varšuvoje, Paryžiuje ir Niuarke pasiekti 3,2 Tbps po 100 Gbps.

Preskonferencija OVH Campus

2 balandžio žurnalistai ir savivaldybės nariai pirmą kartą apsilankė OVH mestelyje. Europoje pirmaujančios įmonės tikslas įdarbinti iki 1000 jaunuolių iki 2019. Ponas Klaba, vykdantysis OVH grupės direktorius ir Guillaume Delbar, Rubė meras kalba apie šį didelį projektą.

ERDF žiniasklaidoje

Grežinys po Rubė kanalu leis tiekti el. įtampą į naujuosius OVH duomenų centrus. ERDF įrengs papildomus kabelius, kurie užtikrins 20 megavatų energijos tiekimą. Lionel Deny, OVH duomenų centrų operacijų vadovas kalba objekte.

ERDF žiniasklaidoje

Grežinys po Rubė kanalu leis tiekti el. įtampą į naujuosius OVH duomenų centrus. ERDF įrengs papildomus kabelius, kurie užtikrins 20 megavatų energijos tiekimą. Arnaud Steyer, OVH elektros infrastruktūros vadovas, ir Francis - technikas tikrina esamas ir būsimas elektros jungtis.

Didelio našumo saugykla

OVH siūlo didelio našumo talpinimą su 2.5" HGST Ultrastar C10K1800 1.2TB 10.000 aps/min diskais

Kovas

Įmonė Clic and Walk, įsikūrusi Roubaix, kovo 13 - 15 dienomis, antrą kartą organizavo Happy Hacking Days, vykusias La Plaine Images de Tourcoing. OVH buvo įvykio partnerė ir Nathan Castelein, OVH programų inžinierius (dešinėje) buvo žiuri narys. Konkurso metu komandoms buvo pateiktas iššūkis: per 48 valandas sukurti linksmą ir įtraukiančią programą kelionių tema.

Įkurta 2009, SEO Camp yra įvykis, kuriame gausu konferencijų ir dirbtuvių, skirtų visiems, besidomintiems SEO. Pirmą kartą OVH yra šio ekspertų susitikimo partneris.

Įkurta 2009, SEO Camp yra įvykis, kuriame gausu konferencijų ir dirbtuvių, skirtų visiems, besidomintiems SEO. Rémi Bacha, 3 metus dirbantis SEO vadovu, animavo konferenciją "Serveriai: nuo ko pradėti?". Konferencija vyko kovo 20 dieną.

Kiekvieną ketvirtį OVH savo teritorijoje organizuoja nedidelį ketvirčio renginį, į kurį kviečiami visi darbuotojai. Laurent Allard, naujo OVH generalinio direktoriaus, inauguracija ir keli žodžiai Roubaix Valley bendruomenei.

Išskirtinis saulėlydžio vaizdas nuo Roubaix-4 duomenų centro stogo.

Kovo 17 ir 18 dienomis OVH organizavo pirmąjį Kick-Off. Renginyje buvo diskutuojama apie ateitį istorinėje Hermitage Gantois de Lille vietoje.

Sausis

OVH dalyvavo 7-ame tarptautiniame kibernetinio saugumo forume, vykusiame sausio 20-21 dienomis Lilyje. Renginys skirtas kibernetinio saugumo svarbai keičiantis skaitmeniniam pasauliui.

OVH dalyvavo 7-ame tarptautiniame kibernetinio saugumo forume, vykusiame sausio 20-21 dienomis Lilyje. Renginys skirtas kibernetinio saugumo svarbai keičiantis skaitmeniniam pasauliui.

SSD Pblaze 3L 1.2 TB diskai testuojami OVH laboratorijoje. Jie išsiskiria 2,4 GB/s skaitymo ir 1,1 GB/s rašymo sparta.

Šiuo metu, Roubaix-Valley per savaitę pagaminami 350 serverių. 2014 metais serverių surinkimo komanda paruošė 25 000 serverių.

Siekiant sukurti geresnes aušinimo skysčiu detales, OVH pradėjo naudoti lazerį. Skystas azotas ataušina dalis, kurias prieš tai kaitino lazeris.

2014

Gruodis

Siekdama geriau įsitvirtinti pasaulinėje rinkoje, OVH pakėlė investavimą iki 267 milijonų eurų. Gruodžio viduryje kompanija organizavo privatų vizitą pas amerikiečių atlikėją Jeff Koons, kad atsidėkotų visiems investuotojams.

7-ieji programų kūrėjų ir plėtotojų pietūs Nord-pas de Calais regione, pirmą kartą vykę OVh teritorijoje, Roubaix-­Valley. Programoje: Top 250 panoramos pristatymas, Saas Academija ir informacijos mainai kavinėje.

Metų pabaigos švenčių proga OVH darbuotojų vaikus aplankė Kalėdų Senelis!

Lilis yra vienas iš 9 miestų, neseniai pavadintų "French Tech". Šia proga valstybės sekretorius Axelle Lemaire atvyko į Roubaix 4 duomenų centrą ir bendravo su pagrindine OVH komanda.

Šiemet OVH susitiko su klientais 18-oje World Tour renginių Europoje ir Šiaurės Amerikoje, kur pristatė naujausias inovacijas ir technologijas. OVH World Tour renginys Kolonėje buvo paskutinis 2014 metų etapas, atveriantis duris dar ambicingesniam 2015 metų žygiui.

Šiuo metu RunAbove testuojami Intel P3700 ir P3600 SSD NVMe diskai. Jie išsiskiria ypač sparčia sąsaja PCIe 3.0x4, suderinama su NVMe protokolu, ir pasiekia 4 GB/s skaitymo/rašymo greitį. Uždelsimas yra itin mažas ir tai puikiai tinka duomenų perdavimui tarp serverio ir saugyklos.

OVH Rubė mieste įkūrė 500 darbo vietų ir šis skaičius auga. Siekdama sukurti geresnes ir patogesnes darbo sąlygas, kompanija įkūrė restoraną. Tai naujas žingsnis link kompanijos augimo.

Octave Klaba šešėlis krenta ant OVH darbuotojų, kurie susirinko per paskutinį 2014 metų ketvirtinį gėrimų renginį. Šiuose kas ketvirtį vykstančiuose renginiuose galime aptarti praėjusius mėnesius ir nustatyti ateities tikslus.

Norėdamos padrąsinti kompanijas ir pasiūlyti darbu grįstus mokymus, MEDEF, esantis Nord-Pas-de-Calais, ir Prancūzijos šiaurės regione veikiantis CCI, pagerbė didelius projektus bei novatoriškas įmones. OVH buvo tarp trijų kompanijų, kurios gavo apdovanojimus kategorijoje "kompanijos su daugiau kaip 300 darbuotojų".

Lapkritis

Naujo restorano įrengimo darbai, restoranas atidarys duris 500 darbuotojų iš Rubė po kelių dienų!

RunAbove komanda OpenStack Summit renginyje, vykusiame lapkričio 3 - 7 dienomis, pasiruošę paleisti balionus!

OVH darbuotojai iš viso pasaulio. Visa vaizdo konferencijų įranga atnaujinta!

OVH technikų komandos stengiasi paruošti 'Hardware Bench & Innovation' salę.

OVH atsiima apdovanojimą, VMworld Europe, vykusio spalio 13 dieną, Barselonoje, renginio metu: geriausias Europoje "Service provider".

OVH pradėjo siūlyti absoliučią naujovę: pirmąsias Clouc Computing mašinas su Power 8, naujausios kartos IBM procesoriais.

OpenStack Summit, vykusio lapkričio 3 - 7 dienomis, metu, OVH pristato RunAbove.

Spalis

Pierre Ourdouillé duoda interviu Cédric Ingrand, LCI kanalo laidos "Plein écran" žurnalistui.

OVH stovas VMworld Europe renginyje, vykusiame Barselonoje, spalio 14 - 16 dienomis.

Alexandre Morel, Alban Schmutz ir Octave Klaba spaudos konferencijoje po pagrindinio 2014 OVH Summit pranešimo.

8 atstovai iš 12 OVH filialų Europoje Dedicated Cloud apmokymuose Roubaix Valley.

Octave Klaba savo kabinete, filmuojamas Canal+ rengiant pranešimą apie "Naują Versiją".

VMworld Europe Barcelone užkulisiai.

OVH Summit 2014 atidarymas: Octave improvizuoja ištrauką iš Pink Floyd savo bosine gitara!

Alexandre Morel, pardavimų ir marketingo viceprezidentas, prieš pakildamas į sceną OVH Summit 2014 renginyje.

Alban Schmutz, plėtros ir viešųjų ryšių viceprezidentas, aiškina OVH strategiją Julie Mouly Mauduy.

OVH klientų atvejų analizė "post-it" dirbtuvėse, kurias organizavo Anne Claire Maury.

Roubaix Valley vaizdas nuo duomenų centro Roubaix 4 stogo, oficialaus Prancūzijos šiaurės regiono vyriausybės vizito metu.

Dronas ruošiasi skristi virš Roubaix Valley.

OVH Télécom puslapio kūrimo užkulisiai.

Pažvelkite į OVH World Tour užkulisius! Sveiki atvykę į Niujorką!

Rugpjūtis

Octave Klaba, OVH įkūrėjas ir generalinis direktorius bei Pierre Ourdouillé iš Runabove, kartu OVH biure Vroclave (Lenkija).

OVH.PL komanda, esanti Vroclave ir dirbanti su OVH el. pašto infrastruktūra bei Exchange anti-spam sistema.

Itin galinga Runabove saugykla: "brainstormingas" tarp FR ir PL komandų.

Runabove komanda kuria naują ypač galingą Cloud Computing saugyklą.

07

GegužėBalandisKovas

VasarisSausis

2013

Gruodis

LapkritisSpalis

Rugpjūtis07

Birželis

Gegužė

BalandisKovasVasarisSausis2012

GruodisLapkritisSpalisRugsėjisRugpjūtis07

Birželis

GegužėBalandis

Kovas

Vasaris

Sausis2011

GruodisLapkritis

Spalis

RugsėjisRugpjūtis

07

Birželis

GegužėBalandisKovas

Vasaris

Sausis2010

Gruodis

Lapkritis

Spalis

RugsėjisRugpjūtisBirželisGegužėKovasVasarisSausis

2009

SpalisRugsėjisRugpjūtis07BirželisGegužėBalandisKovasVasarisSausis