#Manifesto

Dalinkitės tinkluose #Manifesto

FacebookTwitterLinkedin

OVH Cloud Industry
Manifesto

Jau dvidešimt metų, OVH yra alternatyva, kuri išlaisvina debesyje. Mūsų debesis yra protingas: paprasta, daug vietos, prieinama ir nuspėjama kainodara ir, svarbiausia, grįžtamas. Jis taip pat atvirai, sąveikias ir skaidriai. Mūsų skirtumas, puoselėti du dešimtmečius ir jos reikalauti.

Mes esame grynai žaidėjų debesis. Mes dirbame viena veikla: projektavimo ir teikimo IT infrastruktūrą, ypač debesų, niekada įdėti mums konkuruoti su savo klientais.

Jau dvidešimt metų, mes tikime, kad jis yra, kontroliuoti gamybos grandinėje ir naujoviški, kad mes sukurti vertę mūsų klientams. Mes siūlome geriausią geriausiomis kainomis, užtikrinti pilną kontrolę per atviroje aplinkoje.

Per šį manifestą, tai yra mūsų vizija debesis, kad giname. Mes esame pagrindinis revoliucijos datas. Kad ši revoliucija pažangos ataskaita pateikiama visiems, kad visi galėtų kontroliuoti savo duomenis, bei atlikti laisvai. Esame įsitikinę, kad technologija turi būti ne naudojimo ir ne atvirkščiai, mes dar kartą patvirtiname savo viziją: inovacijų už laisvę.

OVH Server

Pramonės modelis mūsų klientų paslaugoms

Kontrolės gamybos linijos yra, ką daro jėga, skirtumas ir OVH vertę. Tai leidžia mums užtikrinti mūsų klientams geriausią sprendimą už geriausią kainą. Teikimo komponentų ir atsarginių dalių datacenter aktyvinimo, mes įdiegėme visiškai technologinio teikti serverio, kuris atitinka mūsų klientų poreikius per mažiau nei 120 sekundžių.

Jau daugiau nei dvidešimt metų, mes sukurti mūsų pačių serverių. Šios pramonės kokybės randamas tiek augalų OVH, Kanada ir Prancūzija. Mūsų gamykla tarpvalstybinių pasiūlymų 14 000 m2 gamybos, logistikos ir R & D, kurie įdėti mūsų metinės produkcijos nares 120 000 kuriems su 400 000 serveriais per liesos valdymą skirta.

Šis integruotas modelis leidžia mums nuolat papildomi inovacijomis trumpais ciklais, taip pat naujų produktų teikimas laiku labai sumažino prototipas ir industrializacijos didelio masto.

 • 1 M

  fizinių serverių, pagamintų nuo 1999 m
 • 1,4 M

  klientams 132 šalyse visame pasaulyje
 • 95%

  mūsų serverių, pastatytų per mažiau nei keturias dienas
OVH Infrastructure

Infrastruktūros savininko pasiūlyti geriausią efektyvumą ir daugiau saugumo

Mes veikiame mūsų pačių visame pasaulyje pluošto, suteikti unikalų pranašumą mūsų rinkoje. Tai leidžia mums įtraukti neribotą skaičių pralaidumo: visi mūsų serveriai nuoma, mes iš tiesų apima neribotą pralaidumą. Siekiant patenkinti poreikio augimą visų naudotojų OVH, mes dvigubai greitis iki 1 GB/s spartą.

OVH, apsauga nėra išeitis. Turinti savo tinklas leidžia mums pasiūlyti savo klientams geriausias sąlygas dėl atsparumo ir saugumo. Mes teikiame, viena iš veiksmingiausiai kovos DDoS apsaugoti mūsų klientų, DDoS infrastruktūros rinkos išpuolių platinamas tarnyba, 24 h/24, be jokių apribojimų, dydį ir trukmę.

 • 17 Tbit/s

  bendrasis stuburo tūris
 • 34

  buvimo vietos
 • 10

  povandeniniai kabeliai
 • 2,8 M

  „DDoS“ atakų sustabdymas 2018 m
OVH Datacenters

Duomenų centrų: veiklos kokybę, užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę

Valdyti duomenų centrų ir tvarios investicijos, toks yra mūsų verslo. Šios kontrolės operacijų atsispindi projektavimą, statybą ir valdymą savo svetaines. Mes sukūrėme mūsų pirmasis duomenų 2003 m. Paryžiuje, ir mes turime šiandien daugiau nei 28 visame pasaulyje.

Sertifikavimo ir audito nepriklausomų institucijų tikslas – kasmet turi užtikrinti, kad mūsų infrastruktūra ir paslaugomis su gerąja patirtimi ir tarptautinio standarto. Taigi turime atitiktį standarto ISO 27001 sertifikavimas ant pliko metalo asortimentą*.

Paslaugų kokybė matuojama realiu laiku, saugumo procedūros yra nuolat stiprinti kovoti su visų rūšių rizika arba išpuolių ir profilaktinė techninė priežiūra yra optimizuotas dirbtinio intelekto dėka.

* Sertifikavimas apima mūsų centruose Roubaix (RBX2, 3, 5, 6, 7), Strasbūro (SBG1, 3, 4), Beauharnois (BHS1 BHS7), Singapūras ir Sidnėjus.

 • 28

  datacenters
 • 99,994%

  mūsų medžiagos prieinamumo lygis (2019 m. sausio mėn.)
OVH Watercooling

Yra ekologiškai atsakingą už mūsų ateities požiūris

Mes suώinome apie aplinkosaugos problema, susijusius su skaitmeninių technologijų pramonėje ir, visų pirma, duomenų centrų svarbą. Štai kodėl mes visada sumažinti savo poveikį aplinkai. Optimizuoti statybos duomenų centrų išsiversti be oro kondicionierius su perdirbimu sudedamosios dalys, vartojimo gerinimo ir pratęsti savo gyvenimą: mes nuolat atsinaujinti.

OVH, galime sumažinti mūsų duomenų centrų darbui reikiamas elektros energijos kiekį. Mes esame pionieriai watercooling. Nuo 2003 m., mes sukūrėme savo sistemą, kuri leidžia atvėsti mūsų serverius per vandenį. Mes taip pat sukūrėme durys aušinti gale serveriai sukurti savarankišką uogos, OVH galite panaudoti bet kur – abstracting save išorinės sąlygos.

 • 1,09

  Power Usage Effectiveness (PUE)
 • 98%

  parko prieplauka
 • 70 kt

  CO2 ekvivalentas
 • 200 kg

  vidutinis CO2 kiekis vienam serveriui per metus
OVH Innovation

OVH kultūra yra naujovių ir nuolatinio tobulinimo paslauga

Pramoniniai, yra sukurti stiprią įmonės kultūrą, kuri skatina mus diegti naujoves. Mūsų pagrindinės vertybės yra pasitikėjimas, kuris leidžia kurti kartu, aistra, numatomas kiekvieną akimirką, dirbant komandoje su klientais kaip su mūsų partneriais, ardomąjį naujoves galvoja kitaip, ir atsakomybė, nes mes suprantame, kad mūsų veiksmai skirti mums.

 • 39

  patentai, pateikti 2018 m
OVH Partneriai

OVH viziją į atvirąją ekosistemą

Gerai atsinaujinti, būti gerai apvyniotas. Bendro inovacijos OVH atspindi mūsų vertybes, atvirumo ir skaidrumo. Jis tinka pačioje ekosistemoje technologijos dalyvių skirtingų dydžių, įskaitant Intel ir NVIDIA, kur kiekvienas prisideda prie kliento naudai. Mes taip pat užsiima R & D, kai kurie iš mūsų technikos partnerių programos.

Tai tos pačios pozicijos bendradarbiavimo naujovių, kad verčia mus sau ekosistemos pradedantiesiems, skaitmeninis realų programa; plėtoti mūsų santykius su perpardavėjai, su programos partneriu; ir sustiprinti mūsų ryšius su mokyklomis ir universitetais. Mes dalyvaujame Bendrijos atviro kodo prisideda ir rengia daug projektų.

 • 7

  „VMware“ apdovanotas Metų paslaugų teikėju („Global“ arba „EMEA“)
 • + 5000

  Partneriai
 • + 1500

  lydinčių steigėjų
FacebookTwitterLinkedin