IDN domenai

Bendraukite savo lankytojų kalba

Pritaikykite savo svetainę jūsų klientams:IDN domenų dėka, naudodami specifines raides ir kirčius (é, ê, è, ë..), galite siūlyti savo prekės šalies, į kurios rinką orientuojatės, kalba. Galite naudoti ir derinti daugiau nei 350 įvairių kalbų raides, skaičius ir simbolius.

Specialūs simboliaiNepriklausomai nuo plėtinio ar registro, domenai, kurių pavadinime yra specialiųjų ženklų (ne ASCII), turi būti konvertuojami. Šis konvertavimas yra vidinis ir automatiškai atliekamas visose naršyklėse, todėl jūsų lankytojai galės naudoti specialių simbolių formatą, kad apsilankytų jūsų svetainėje.


Domenas, kurio pavadinime yra specialiųjų ženklų (ne ASCII), yra normuojamas pridedant ACE prefiksą (ASCII Compatible Encoding), pristatytą xn-- formos, ir toliau keičiant domeno pavadinimą. Tai adresas, turintis prefiksą, kurį reikia naudoti jūsų DNS įrašams. Konvertavimo priemonė yra prieinama šiuo adresu.


Užsakote savo IDN domenąOVH automatiškai nustato kalbą, kuria norite jį užregistruoti. Nereikia įdiegti jokių įskiepių... viskas atliekama automatiškai.


Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų (cookies) naudojimu, skirtu sklandžiam naršymo užtikrinimui ir lankytojų statistikai. Daugiau apie slapukų valdymą.
Ok
Remiantis Direktyva 2006/112/EB po pakeitimų, nuo 2015 m. sausio 1 d. kainos, nurodytos su PVM, gali keistis priklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos (pagal nutylėjimą, kainos, paskelbtos su PVM, nurodomos su Lietuvos Respublikos PVM).