Perpardavėjai

Supaprastinkite domenų valdymąPritaikykite paslaugas pagal savo poreikius


Pasinaudokite galimybę rodyti savo pačių DNS serveriusJūsų domenų DNS serveriai Whois duomenų bazėse yra rodomi jūsų vardu. Sužinoti daugiauDecentralizuokite domenų valdymą


Kiekvienam domenui parenkate savininką, administratorių, techninį kontaktą ir asmenį, atsakingą už sąskaitų apmokėjimą. Decentralizuotas valdymas palengvina jūsų kasdienius darbus, suteikia jūsų klientams galimybę patiems administruoti savo elektroninį paštą. Sužinoti daugiau
Taupykite laiką

Valdyti savo domenų paslaugas


Geresniam domenų paslaugų valdymui turite aiškią, jūsų poreikiams pritaikytą sąsają
Vienu spragtelėjimu atlikite užsakymą iš kliento erdvės


Papildykite savo išankstinio apmokėjimo sąskaitą taškais ir atlikite užsakymą! Sistema yra visiškai automatizuota. Jums nebereikia atlikti mokėjimo kiekvienam užsakymui. Už kiekvieną įsigytą OVH paslaugą jūs gaunate tam tikrą kiekį lojalumo taškų, kurie yra kaupiami ir gali būti panaudojami nemokamam naujų paslaugų užsakymui!
Ši paslauga prieinama iš jūsų tvarkytuve


Automatizuokite darbų atlikimą


Padidinkite savo produktyvumą OVH API dėka. Jūs galite :

  • Automatizuoti domenų pirkimą, naujinimą ir perkėlimą;
  • pirkti ir konfigūruoti paslaugas neprisijungdami prie valdymo sąsajos
  • Įterpdami į savo programą OVH sukurtų kodų fragmentus sukurti savo pačių valdymo sąsają;
  • sukurti savo paskyrą: nusistatote pavojaus lygmenį, kuriam esant, gausite įspėjamuosius laiškus dėl sąskaitos papildymo, sąskaitų peržiūros, paslaugų sąrašo, paslaugos kontaktų pakeitimo.
Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų (cookies) naudojimu, skirtu sklandžiam naršymo užtikrinimui ir lankytojų statistikai. Daugiau apie slapukų valdymą.
Ok
Remiantis Direktyva 2006/112/EB po pakeitimų, nuo 2015 m. sausio 1 d. kainos, nurodytos su PVM, gali keistis priklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos (pagal nutylėjimą, kainos, paskelbtos su PVM, nurodomos su Lietuvos Respublikos PVM).