Smulkusis verslas

Sukurkite įmonės tapatybę internete

Naudodami domeną galite susikurti svetainę, skirtą jūsų veiklai. Domenas yra jūsų unikalus vardas internete, kurį turėdami galite susikurti daug el. pašto dėžučių.


Priklauso nuo galimumo


Domenų rezervavimo principas paprastas: kas pirmas, tas laimi. www.ovh.com, jūs galite lengvai patikrinti, ar domenas, kurį norite įsigyti, yra laisvas. Jeigu jis jau naudojamas, mes galime pasiūlyti panašų domeną.

Pasirinkite labiausiai jums tinkanti plėtinį


Jūs ieškote domeno, kuris geriausiai atspindėtų jūsų veiklą, jūsų prekės ženklą ar jūsų vykdomus projektus? Galite įsigyti domenų su daugybe kitų plėtinių: .lt, .net, .com, .tv, .mobi, .me... Išsirinkite labiausiai jums tinkantį! Sužinoti daugiau


Tai yra pridėtinė vertė jūsų verslui


Jūsų domenas yra svarbus jūsų įmonės turtas. Jis padeda jūsų įmonei apsaugoti savo tapatybę, taip pat būti matomais internete. Per savo svetainę jūs galite bendrauti ir plėsti savo verslą! Susipažinkite su mūsų svetainių talpinimo pasiūlymais.Su el. pašto paslauga pro jūsų įmonė gali bendrauti internetu


Susikurkite el. pašto dėžutes , pritaikytas jūsų įmonei ir jos įvaizdžio kūrimui. Visus laiškus siųsite saugiai! El. pašto dėžutės apsaugotos nuo pašto šiukšlių ir virusų.