Privatūs asmenys


Susikurkite unikalią erdvę internete


Naudojant domeną visi jūsų žiniatinklio projektai bus pasiekiami naršyklėje įvedus unikalų adresą: www.jusudomenas.xxx.
Norite sukurti šeimos svetainę, savo nuotraukų svetainę, elektroninį dienoraštį, diskusijų forumą... Pasirinkite jums tinkamą domeną!
Priklauso nuo galimumo


Domenų rezervavimo principas paprastas: kas pirmas, tas laimi. www.ovh.com galite lengvai patikrinti domeno galimumą. Jeigu norimas domenas jau užimtas, pasiūlysime jums analogiškų domenų sąrašą.

Pasirinkite savo svetainei tinkamą plėtinį


Ieškote savo projektui tinkamo domeno? Galite rinktis iš daugelio plėtinių: .fr, .net, .com, .tv, .mobi, .me... Pasirinkite labiausiai jums tinkantį! Sužinoti daugiau


Lietuvai labiausiai tinka .lt plėtinys


.lt yra Lietuvos Respublikos nacionalinis plėtinys. Jį gali įsigyti visi fiziniai asmenys. Sužinoti daugiau
Jūsų domenas atnaujinamas kiekvienais metais


Domenas suteikiamas metams. Privalote jį kasmet, neatėjus jo kūrimo dienai, atnaujinti. Jeigu neatnaujinsite, jis bus pašalintas ir jį galės rezervuoti kiti asmenys.
Svetainės disko vieta ir el. paštas


OVH svetainių talpinimo planai suteiks jūsų projektams norimą formą. Dalinkitės ir bendraukite be apribojimų! Susipažinkite su mūsų svetainių talpinimo pasiūlymais.


Tęsdami naršymą svetainėje Jūs sutinkate su slapukų (cookies) naudojimu, skirtu sklandžiam naršymo užtikrinimui ir lankytojų statistikai. Daugiau apie slapukų valdymą.
Ok
Remiantis Direktyva 2006/112/EB po pakeitimų, nuo 2015 m. sausio 1 d. kainos, nurodytos su PVM, gali keistis priklausomai nuo kliento gyvenamosios vietos (pagal nutylėjimą, kainos, paskelbtos su PVM, nurodomos su Lietuvos Respublikos PVM).