Gestion DNS

Konfigūruokite savo domeną ir personalizuokite DNS zoną

Svetainė atverčiama įvedant jos adresą į naršyklės URL juostą. Tuomet įvestas adresas susiejamas su IP adresu ir svetainė parodoma naršyklės lange. Toks prisijungimas įgalinamas naudojant DNS protokolą. DNS zonoje saugomi visi domeno ir jo subdomenų registracijos duomenys.

Nukreipkite savo domeną į savo svetainę

OVH jūs galite patys nustatyti domeno DNS zoną ir nukreipti domeną į savo svetainę. Ši operacija gali būti lengvai atlikta bet kuriuo metu, domeno nukreipimas bus atliktas nepertraukiant paslaugų teikimo.

Nusistatykite el. paštą

Jūsų domenas yra nukreiptas į serverį, tačiau el. paštui norite naudoti visai kitą serverį arba kitą paslaugų teikėją. Tai įmanoma! Nusistatykite MX laukus ir nukreipkite el. paštą į norimus serverius.

Su SPF taisyklėmis, patikrinkite el. laiško siuntėjo domeną ir minimizuokite adresų perėmimo riziką.
Savo domeno DNS zonoje nurodykite, kuriems IP adresams galima ir kuriems adresams draudžiama siųsti el. laiškus.

Nustatykite savo subdomenų DNS zoną

Konfigūruodami DNS zoną, jūs pats galite vienu pelės spragtelėjimu nukreipti subdomeną (pvz.: galerija.ovhsvetaine.lt, forumas.ovhsvetaine.lt) į norimą svetainių talpinimo aplanką. Taip jūsų svetainė bus geriau organizuota, ir jūsų lankytojams bus lengviau prieiti prie skirtingų svetainės dalių.

Automatizuokite subdomenų valdymą su wildcards! Į DNS zoną įtraukite tik vieną įrašą ir automatiškai valdykite visus subdomenus. Naudojant šią funkciją, forum.svetaine.com, blog.svetaine.com, support.svetaine.com ir t.t. bus automatiškai nukreipiami į pasirinktus katalogus.

Paskirstykite svetainės apkrovą

Paskirstykite svetainės apkrovą naudodami RoundRobin, nurodę papildomus IP adresus A ir AAAA tipo laukuose. Kiekvieną kartą lankytojui jungiantis prie jūsų svetainės, ji bus atsitiktinai kraunama iš nurodytų adresų, todėl svetainės duomenų srautas liks pastovus ir nebus perpildytas.