ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH remia LEAKWATCHLeakwatch padeda įmonėms valdyti informacijos nutekėjimą.

Sužinokite daugiau iš vieno startuolio įkūrėjų, Rémi Parent.Kai susitikome su Benjaminu, mes buvome Supinfo Valenciennes studentai. Greitai supratome, kad turime tokią pačią ambiciją: sukurti sprendimą, skirtą informacinei apsaugai, ir įkurti savo įmonę. Būtent tai mes šiandien ir plėtojame su Leakwatch - startuolį, kurį mes įkūrėme, ir kurį remia Serre Numérique - Prancūzijos hub'as, skirtas skaitmeninei konvergencijai.
Pirmiausiai nusprendėme susikoncentruoti ties kibernetinėmis atakomis, duomenų vagystėmis ir sukūrėme Leakwatch. Leakwatch idėja - informuoti bendroves apie duomenų vagystes. Šis pranašumas suteikia joms galimybę greitai imtis veiksmų dar prieš tai, kai tie duomenys gali būti panaudoti prieš pačią bendrovę. Mūsų saugos žvalgybos sprendimas remiasi trimis pagrindiniais žingsniais, tai surinkimas, analizė, įspėjimas. Pirmiausiai surenkame didelius kiekius duomenų iš įvairių slaptos informacijos šaltinių. Tuomet mūsų įrankiai analizuoja surinktus duomenis ieškodami bet kokių duomenų, kurie galėtų pakenkti jūsų bendrovės ar klientų interesams. Kai tik pavyksta nustatyti duomenų ryšį su viena šių bendrovių, mes įvertiname rizikos dėl informacijos nuotėkio lygį ir įspėjame bendrovę. Mes siūlome dvi konsultavimo formas įmonėms, su kuriomis dirbame: per valdymo sąsają, kurioje yra matoma visa informacija apie duomenų nuotėkį, taip pat API sąsają, suteikiančią bendrovei galimybę integruoti mūsų sprendimą į savo jau turimus įrankius.


Serveriai yra mūsų kasdienis įrankis. Kasdien apdorojame didelį kiekį duomenų, todėl mums yra būtina patikima infrastruktūra. Nuo pat pradžių savo sprendimui naudojame OVH produktus. Mes pažįstame OVH, ir puikus kainos/kokybės santykis, kurį siūlo SoYouStart serveriai, buvo priežastimi, kodėl jie yra naudojami šiuo bandomuoju laikotarpiu.
Mes sužinojome apie OVH Digital Launch Pad programą, kai OVH pristatė savo projektą Serre Numérique. Kai nusprendėme plėstis, OVH Digital Launch Pad mums atrodė akivaizdžiu pasirinkimu. Dėl įvairių OVH siūlomų parinkčių, ypač Public Cloud, galėjome sukurti plėtojamą ir saugią infrastruktūrą, kuri augtų kartu su mūsų projektu. Mes vis dar kūrimo etape, tačiau mums yra labai vertinga OVH Digital Launch Pad komandos pagalba.
Jūs taip pat startuoliai?


RegistracijaRegistracija