ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH remia INEVIO
Visas skaitmeninis pasaulis vienoje vietoje

INEVIO startuolis, įsteigtas dviejų Ispanijos studentų, siekia pašalinti apribojimus, susisjusius su daugybės įreginginių naudojimu įvairiose operacinėse sistemose.
INEVIO įsteigimo tikslas - išspręsti problemas, atsirandančias dėl skirtingų operacinių sistemų mūsų kasdien naudojamuose įrenginiuose.
Siekdami šio tikslo, Roberto Gomez ir Javier Garmón, du informatikos studentai, sukūrė naują operacinę sistemą, specialiai pritaikytą debesijai. Ši sistema suteikia galimybę visame pasaulyje gauti prieigą, iš bet kurio įrenginio, prie programėlių, esančių jūsų telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose, nešiojamuose ar biuro kompiuteriuose.
Šiandien INEVIO komandoje aštuoni nariai, padedantys naudotojams visame pasaulyje. Ir jie siekia to paties tikslo, kaip ir kiti startuoliai: didinti naudotojų skaičių ir gauti naujų finansavimo šaltinių.
Tikslo siekimo kelyje jų laukia daugybė darbų - mobiliosios programėlės pristatymai, veiklos plėtra JAV iki metų pabaigos.


„Viskas prasidėjo su serveriu, kurį užsisakėme savo idėjai įgyvendinti, - teigia Roberto Gómez, vienas iš INEVIO steigėjų ir CEO, - nuo to laiko mes augome su OVH pagalba naudodamiesi geriausiomis mums prieinamomis technologijomis.“
Išskirdama inovacijas ir talentą, OVH pristatė savo Digital Launch Pad programą, skirtą startuolių, tokių kaip INEVIO, paramai, suteikiant galimybę naudotis OVH infrastruktūros technologijomis.
INEVIO naudoja įvairius OVH produktus: SoYouStart dedikuotą serverį, du Kimsufi serverius, du VPS SSD modelius, VPS Cloud, dvi Public Cloud CPU virtualias mašinas ir objektų saugyklos, veikiančios OpenStack Swift pagrindu, paslaugą.
„OVH paslaugų naudojimas mums suteikė galimybę nebegalvoti apie serverius ir sutelkti visus ribotus žmogiškuosiuos išteklius platformos plėtrai, - aiškina Roberto, - visi startuoliai gimsta su nedideliu kiekiu resursų ir negali sau leisti didelių aukų IT infrastruktūrai; OVH augo su mumis, mums plečiant savo veiklą ir reikalaujant vis daugiau technologinių resursų.“Jūs taip pat startuoliai?


RegistracijaRegistracija