ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH remia IMAGIFYNaudodamasi OVH Public Cloud, bendrovė Imagify optimizuoja jūsų interneto svetainių paveiksliukų dydį

2010 metais vidutinis internetinio puslapio dydis sudarė 600 KB. 2016 metais šis vidurkis pasiekė 1993 metų Doom video žaidimo lygį, arba 2,3 MB*. Neregėtas augimas, dydžio problema: jei puslapių dydis augs greičiau nei interneto jungties starta (ypač mobiliuosiuose įrenginiuose, kuriuose šiandien žiniatinklis naudojamas plačiausiai), internetas vis labiau lėtės.
Pagrindiniai kaltininkai, paveikslėliai, sudaro 62 proc. internetinio puslapio dydžio. Imagify nusprendė imtis būtent šios problemos. Vienas iš startuolio įkūrėjų, Jean-Baptiste Marchand-Arvier, paaiškins, kodėl.Žvelgiant globaliai, puslapių dydis auga, kadangi puslapių turinys tampa vis gražesnis ir turtingesnis. Interneto greitis taip pat didėja. Taigi kur yra problema, pasakysite?
Paveikslėlių įkėlimas užtrunka 50 proc. viso puslapio įkėlimo laiko.

Viena vertus, interneto jungties sparta didėja pagal kitokią nei internetinių puslapių dydžo augimo kreivę. Kita vertus, prieiga nevienoda: optinis pluoštas ir 4G jungtis dar neapima visos teritorijos. Interneto naudotojams siūloma nevienoda patirtis, taigi žinome, kad lėtas interneto svetainės veikimas nesuteiks jokio privalumo. Google paieškos varikliai į tai atsižvelgia savo reitingavimo kriterijuose, o naudotojai nelinkę ieškoti kompromisų. Praėjus vos kelioms sekundėms po įkėlimo, dauguma jų paliks lėtai veikiančią interneto svetainę. Jei esate el. parduotuvės ar naujienų portalo vadovas, įkrovos greitis gali tiesiogiai paveikti jūsų pelną.


Kai kurios įmonės jau suvokė interneto svetainės optimizavimo svarbą. Apie tai kalba mūsų komandos pirmojo projekto sėkmė: WordPress WP Rocket įskiepis jau naudojamas daugiau nei 100 tūkst. svetainių. Deja, paveikslėlių dydžio sumažinimas dažnai yra sudėtingas, ypač jei tai dideli ir sunkiai valdomi failai: paveikslėliai būna netinkamos rezoliucijos, išsaugoti netinkamu formatu, nesuspausti arba blogai suspausti... Reikia pasakyti, kad prieš pasirodant Imagify buvo nedaug sprendimų, padedančių supaprastinti ir automatizuoti didelių failų apdorojimą.
Imagify: paveikslėlių optimizavimas SaaS režimu

Tiksliau, mūsų sprendimas atrodo kaip žiniatinklio aplikacija. Tai paveikslėlių optimizavimo paslauga, teikiama SaaS režimu, ir daugialypė platforma, itin paprasta naudotis. Naudotojui tereikia pasirinkti vieną iš trijų suspaudimo lygių: normalų, agresyvų ar ultra. Jei būtina, galima keisti ir paveiklėlio parametrus. Po kelių sekundžių gaunamas optimalus vaizdas.


Paveiklėlio rezoliucijos sumažinimas retai matomas plika akimi, net jeigu naudojamas vadinamasis suspaudimas su praradimais. Paveikslėlio dydį galima sumažinti iki 80 proc. Rytoj pasiūlysime naujas funkcijas, tokias kaip paveikslėliui naudingiausio formato automatinį aptikimą (dažnai naudojamas .png formatas, tačiau .jpeg sumažintų vaizdų be permatomo fono dydį) ar naujo formato, plėtojamo Google ir skirto paveikslėliams, WebP, integravimą. Paslaugą galima naudoti mūsų API sąsajoje, integruoti į turimą TVS ar naudoti per skriptus automatiniam apdorojimui. Mes taip pat sukūrėme atitinkamą WordPress įskiepį.


Našumas, plečiamumas ir lankstumas: kodėl verta rinktis Public Cloud

Šis sprendimas - tai vienerių metų tyrimų ir plėtros darbų vaisius. Mes kūrėme našią ir naudingą infrastruktūrą savo projektui talpinti. Reikėjo pradėti nuo mažens ir gebėjimų sparčiai augti – plečiamumo. Bet tai dar ne viskas: mūsų paslaugai savaime būdingi nepastovūs ir nenumatyti apkrovos pikai. Taigi reikėjo lankstumo, arba galimybės greitai gauti papildomus resursus, duomenų apdorojimui, ir mokėti tik už realiai naudojamus resursus.
OVH Public Cloud paslaugos pasirodymas sutapo su mūsų projekto atsiradimu. Ši paslauga puikiai atitiko mūsų reikalavimus. Dalyvavimas OVH Digital Launch Pad programoje mums suteikė galimybę gauti kreditą infrastruktūros išlaidoms padengti mūsų sprendimo pateikimo rinkai žingsnyje ir pagalbą mūsų platformos tobulinimui.
imagify.io svetainė

Peržiūrėti Imagify pristatymą (video) OVH World Tour 2016 m. renginyje Lione


*Šaltiniai: Bendrovės Radware 2013 m. paskelbta studija ir „The Average Webpage Is Now the Size of the Original Doom“, paskelbta Wired.com svetainėje, 2016 m. balandžio 23 d.


Jūs taip pat startuoliai?


RegistracijaRegistracija