ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH remia FOREPAASForePaaS palengvina prieigą prie duomenų

Interviu su Vincentu Michel, vienu iš ForePaaS įkūrėjuBig Data keičia mūsų supratimą apie verslą. Žmogų visur supa duomenys: duomenų kiekis auga eksponentiškai, atsiranda nauji duomenų šaltiniai. Žinoma, tai iš dalies dėl socialinių tinklų, tačiau nepamirškime ir kitus šaltinius, pavyzdžiui, daiktų internetą (IoT).
ForePaaS naudoja OVH sprendimus duomenų apdorojimui ir suteikia prasmę šiems duomenims.


„Ieškodamas infrastruktūros problemų sprendimo susipažinau su Paul Sinai, kuris tapo vienas iš mano tiekėjų. Mes kalbėjome apie mano klientą, kuris nežinojo, kaip apdoroti visus jo duomenis. Paul ir aš tikėjome, kad su mūsų bendrinama žiniatinklio kultūra ir technologijų, atsiradusių su GAFA (Google, Apple, Facebook, Amazon), supratimu, mes galėtume sugalvoti naują jo duomenų apdorojimo būdą. Tai tapo mūsų verslo idėja. Mes subūrėme nedidelę komandą, kuri pradžioje dirbo vakarais ir savaitgaliais. Po 9 mėnesių gavome teigiamus rezultatus ir net suradome savo pirmą klientą, taip gimė ForePaaS.
ForePaaS tikslas yra paprastas: sukurti paprastą įrankį, kuris leistų jums išnaudoti savo turimus duomenis. ForePaaS - tai platforma, skirta analizei. Ji leidžia sukurti individualias verslo programėles ir greitai jas diegti saugioje aplinkoje. Apimamos visos operacijos, nuo duomenų surinkimo iki paieškos naudojant duomenų valdymo sąsają. Platforma, sukurta naudojant naujausias žiniatinklio technologijas, suteikia verslui našumą ir lankstumą apdorojant duomenis.


Kalbant apie infrastruktūrą, pirmiausiai pagalvoji apie OVH. Paul jau nemažai metų yra OVH klientas ir jam patinka OVH produktų patikimumas ir galimybės. Dalyvaudami Vivatech parodoje mes susipažinome su Digital Launch Pad komanda, kuri mums papasakojo apie startuolių rėmimo programą. Dėl to, kad OVH yra mūsų pagrindinis Cloud paslaugų tiekėjas, mums atrodė natūralu sustiprinti mūsų bendradarbiavimą, surasti bendras galimybes ir bendrai sukurti paslaugas, kurios kurtų pridėtinę vertę. Mes naudojame kelis OVH produktus, įskaitant Dedicated Cloud, dedikuotus serverius ir Public Cloud, kurie skirti duomenų saugojimui ir mūsų sprendimų kūrimui.


Džiaugiamės būdami OVH Digital Launch Pad dalyviais! Neskaitant pasitikėjimo, kuris mums suteikė laisvę stiprinti savo infrastruktūrą, programa mums suteikė neįkainojamą naudą. Sprendimų architektų pagalba mums suteikė galimybę stabilizuoti mūsų platformą, kuri tapo patikimesnė. Mes taip pat sulaukėme viešumo, nes gavome galimybę dalyvauti keliuose OVH renginiuose, įskaitant OVH viršūnių susitikimą, tai puiki galimybė susitikti su galimais investuotojais!“
Jūs taip pat startuoliai?


RegistracijaRegistracija