ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia

OVH remia EFFIPILOTNaudodama OVH Cloud bendrovė effiPilot mažina komercinės paskirties pastatų energijos suvartojimą

Interviu su Cyriliu Dubus, OVH Digital Launch Pad remiamo startuolio techniniu direktoriumi ir steigėju.
Kas nematė pastato su nenaudojamomis patalpomis, kurios yra apšviečiamos naktimis? Maža to, tos patalpos yra šildomos naktimis ar kondicionuojamos vasarą. Mes girdime apie išmaniuosius namus, bet išmanūs pastatai (smart buildings) vis dar naujovė. Jau kurį laiką šiose patalpose naudojamas išmanusis šildymas, kondicionavimas. Tačiau nustebtume sužinoję, kad pajungimui vis dar naudojamos telefoninės jungtys, o įranga turi nedaug RAM, dėl to negalima vykdyti daugiau nei 3 programas vienu metu. Tai kelia pavojų, todėl pastatų valdytojai linkę atjungti šiuos įrenginius. Siekiant, kad pastatas liktų šiltas darbuotojams grįžus po savaitgalio, pastatų valdytojai palieka įjungtą šildymą naktimis ir savaitgaliais. Todėl 40% šildymo Prancūzijoje suvartoja komercinės paskirties pastatai, tai yra nesuvokiami skaičiai kovos su globaliu atšilimu kontekste.
2009 metais mes su dviem bendramoksliais susimąstėme, kas galėtų būti sujungus žemo lygio pastatų technologijas su galingais skaičiavimo algoritmų pajėgumais debesyje. Kiekvienas mūsų baigė inžinerijos mokslus, pavyzdžiui, aš pasirinkau šildymo sistemas ir kompiuterinį mokslą. Taip atsirado mūsų bendrovė effiPilot. Tiksliau, effiPilot yra SaaS sprendimas, leidžiantis sujungti esamą pastato infrastruktūrą (šildymą, kondicionavimą, apšvietimą ir pan.) su mūsų OVH infrastruktūra. Duomenys (apie 20 mln. vnt./pastatui/mėn.) yra apdorojami algoritmais siekiant sukurti geriausią šildymo (kondicionavimo) strategiją. Tuomet šios strategijos yra perduodamas į pastatų sistemas.


Šiandien valdome 200 000 kv.m. pastatų, tokiems nuomotojams kaip BNP Paribas Real Estate ar Sergic, Vinci Construction, Rabot Dutilleul, Castorama, Decathlon... Potencialas milžiniškas: komercinės paskirties pastatai Prancūzijoje sudaro 921 mln. kv.m. Mūsų augimas, didesnis nei numatyta ir palaikomas įvairių fondų, paskatino mus sustiprinti 10 žmonių komandą ir iš esmės peržiūrėti OVH infrastruktūrą, itin didelės apimties duomenų talpinimui ir apdorojimui.

Digital Launch Pad programa mums suteikė kreditą ir pagalbą diegiant plečiamą platformą, kurioje derinamas dedikuotų serverių našumas (pagrindinei duomenų bazei) ir Public Cloud lankstumas (vykdant asinchroninius skaičiavimus, apdorojant sisteminius įrašus, talpinant mūsų IHM, mūsų API serverius ar netgi serverius, naudojamus mūsų tęstinio integravimo gradinei).

Jūs taip pat startuoliai?


RegistracijaRegistracija