ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


DUK
Jūsų užduodami klausimai apie dalyvavimą programoje

Kokie privalumai staruoliams, dalyvaujantiems programoje?

Programos dalyviams suteikiamas infrastruktūros biudžetas, siekiantis iki 100.000 € ir skirtas jūsų sprendimo įdiegimui OVH infrastruktūrose. Programos dalyviams taip pat suteikiama mūsų specialistų pagalba ir konsultacijos kiekviename projekto plėtojimo žingsnyje. Mes siekiame pasiūlyti sprendimą, atitinkantį visų startuolių poreikius, ir suteikti našias infrastruktūras lanksčios ir nuolat pasiekiamos paslaugos įdiegimui.

Kokie startuoliai gali dalyvauti programoje?

Mes geranoriškai padedame visiems pažangiems startuoliams visame pasaulyje, nepriklausomai nuo to, ar esate OVH klientas ar ne, ar esate komanda, norinti išbandyti idėją, ar pelną generuojantis startuolis.

Jau esu OVH klientas, ar galiu dalyvauti programoje?

Taip! Jūs galite dalyvauti OVH Digital Launch Pad programoje ir naudotis asmeniškai jums teikiama pagalba.

Mano startuolis jau dalyvavo paramos programoje, ar vis dar galiu dalyvauti?

Taip! Jūs galite prisijungti ir prie mūsų programos. Tai bus puiki proga jums mesti iššūkį mūsų sprendimams ir pasiūlyti savo alternatyvą rinkoje.

Ar dalyvavimas nemokamas? Ką reikia pateikti mainais už dalyvavimą programoje?

Dalyvavimas programoje yra visiškai nemokamas ir OVH nedalyvaus jūsų startuolio veikloje. Mes jums suteikiame priemones jūsų sėkmei, jums tereikia ją pasiekti.

Kaip išleisti mano infrastruktūros biudžetą?

Patvirtinus jūsų kandidatūrą ir sutartis, į jūsų kliento paskyrą bus pervestas DLP infrastruktūros biudžetas. Jūs galėsite išleisti šią sumą įsigydami paslaugas, nurodytas žemiau pateiktoje lentelėje.


Public Cloud Ideation, Build & Market Public Cloud virtualiose mašinose derinamas lankstumas ir garantuojami resursai. Vos per minutę, gaukite CPU, RAM, saugyklą ir administratoriaus prieigą (root). Public Cloud suteikia galimybę rinktis valandinį apmokėjimą, įvairias funkcijas (pvz., pridėti resursus be pakartotinio diegimo). Naudodami Openstack API valdymo sąsają galėsite automatizuoti savo infrastruktūrą.
Sužinoti daugiau


OVH Cloud saugykla: dvi pažangios ir viena kitą papildančios technologijos visų jūsų duomenų talpinimui.
Sužinoti daugiau
IP Load Balancing Ideation, Build & Market IP Load Balancing - tai OVH tinkle palaikomas IP adresas, paskirstantis apkrovą tarp įvairių jūsų paslaugų IP adresų mūsų duomenų centruose. Ši paslauga jums suteikia geriausią našumą padidėjus srautui, atsparumą gedimams ir optimalų atsako laiką, kuo arčiau lankytojų, naudojant Anycast technologiją.
Sužinoti daugiau
Private Cloud Build & Market Private Cloud - tai unikalus sprendimas, siūlantis Cloud lankstumą 100 proc. dedikuotoje įrangos infrastruktūroje. Jūsų infrastruktūra virtualizuojama naudojant VMware technologiją ir visapusiškai valdoma OVH.
Jums tereikia sukurti VM, be apribpojimų, vSphere sąsajoje!
Sužinoti daugiau
Game dedikuotas serveris Build & Market Našios ir saugios konfigūracijos, specialiai sukurtos žaidimų pasauliui, su Anti-DDoS apsaugos parinktimi.
Sužinoti daugiau
GPU dedikuotas serveris Build & Market GPU serveriai, pasižymintys skaičiavimų našumu, suteikiami su grafinėmis plokštėmis ir skirti spartesniam lygiagrečių užduočių apdorojimui.
Sužinoti daugiau

Kuo OVH Digital Launch Pad skiriasi nuo kitų programų?

Digital Launch Pad programos dalyviai turi galimybę išbandyti mūsų paslaugas, ar tai būtų dedikuoti serveriai ar Cloud infrastruktūros, taip pat nemokamai pasinaudoti mūsų ekspertų patarimais. Siekdami skaidrumo mes jums pateiksime įkainius, mėnesinius ar valandinius. Be to, jūs galėsite bet kuriuo metu migruoti savo infrastruktūrą. Tikimės, kad teikdami kokybiškas paslaugas jums sulauksime tolimesnio bendradarbiavimo su jumis. Tai paprasta.

Kaip išsiųsti savo kandidatūrą?

Visos kandidatūros pateikiamos internetu, užpildant registracijos formą ir naudojant kliento paskyrą, kurią norėtumėte papildyti OVH kreditu. Tai paprastas procesas, trunkantis vos 15 minučių. Jums pateikus kandidatūrą, komada, atsakinga už startuolių atranką, jums pateiks atsakymą po savaitės.
Kas vyksta po kandidatūros pateikimo?

Mano kandidatūra buvo patvirtinta, kokie tolimesni veiksmai?

Jūsų kandidatūra buvo patvirtinta? Sveikiname! Žemiau pateikiami tolimesni dalyvavimo programoje etapai:
  • Rekomenduojame susipažinti ir patvirtinti sutikimą su paslaugos naudojimo sutartimis.
  • Į jūsų OVH kliento paskyrą bus pervestas infrastruktūros biudžetas, galiosiantis 6 mėnesius (atnaujinimas gavus užklausą).
  • Kviečiame prisijungti prie mūsų bendradarbiavimo platformos adresu http://dlp.ovh.com ir dalintis patirtimi su mūsų startuolių bendruomene.
  • Jūs galėsite rezervuoti savo pirmąją konsultaciją telefonu su mūsų ekspertu.

Kas yra bendradarbiavimo platforma?

Bendradarbiavimo platformoje jūs galėsite:
  • Užduoti savo klausimus mūsų komandai
  • Gauti eskperto konsultaciją
  • Peržiūrėti Premium turinį (techninius mokymus, prieigas prie webinarų ir t.t.)
  • Gauti programos naujienas
  • Jungtis prie startuolių tarpusavio pagalbos erdvės
  • Užsiregistruoti į įvykius (OVH Academy, OVH World Tour ir t.t.)

Kur rasiu DLP programos patvirtinimo el. laišką?

El. laiškas prieinamas bet kuriuo metu jūsų kliento valdymo sąsajoje, skiltyje „Mano paskyra > Mano el. laiškai“.

Ką reikia žinoti apie kiekvieną lygį?

Kiekvienai kandidatūrai mūsų komanda identifikuos potencialius infrastruktūros poreikius ir pasiūlys tris pagalbos lygius. Jūsų projektas plečiasi kartu su infrastruktūros poreikiais? Žinoma, mes jūsų klausome ir galime pasiūlyti jums tinkamą lygį.Registracija