ČeskoDeutschlandEspañaFranceSuomiIrelandItaliaNederlandPolskaPortugalUnited Kingdom
Canada [EN]Canada [FR]USA
Australia


OVH parama startuoliui


Praėjus daugiau nei 17 metų nuo OVH įkūrimo, įmonė pristato Digital Launch Pad programą, skirtą padėti pažangiems startuoliams IT srityje ir suteikti jiems galimybę naudotis patikimomis, lanksčiomis ir valdomomis infrastruktūromis.

1999 metais Octave Klaba, Prancūzijos Lilio miesto ICAM studentas, įkūrė OVH. Tai tik startuolio veiklos pradžia. Įmonė, teikianti debesų kompiuterijos ir interneto infrastruktūrų paslaugas, tampa neišvengiama partnere tūkstančiams profesionalų visame pasaulyje. Valdanti nuosavus duomenų centrus, įmonė plečia ir savo pasaulinį optinio pluošto tinklą: atsako laikas sutrumpinamas, duomenų perdavimo maršrutas apsaugomas.

OVH augimą lydėjo daugybė inovacijų, iš jų aušinimas vandeniu, leidžiantis atsisakyti kondicionavimo duomenų centre ir taip sumažinti energijos suvartojimo sąnaudas. Galėdami sutaupyti galime pasiūlyti konkurencingus įkainius klientams, talpinantiems savo duomenis 27 duomenų centruose, priklausančiuose OVH grupei, keturiuose žemynuose. Šiuo metu OVH plėtoja septynis naujus duomenų centrus Europoje ir JAV.

Šiuo metu įmonėje dirba 2 000 darbuotojų ir tai ne pabaiga. OVH tęsia savo plėtrą visame pasaulyje puoselėdama startuolio, iš kurio užaugo, vertybes. OVH palaiko tamprius ryšius su vietinėmis ekosistemomis, tokiomis kaip Euratechnologies ar French Tech Prancūzijoje, ir priima startuolius savo patalpose Monrealyje. Kasmet organizuodama OVH turus po pasaulį, įmonė pirmiausiai pristato startuolius, pasirinkusius dirbti su OVH, pvz., Giroptic, talpinantį savo klientų 360° turinį OVH, (Video) ar Connit, startuolis, kurio specializacija daiktų internetas (IoT), (Video)

Savo kasdieninėje veikloje įmonė taiko lanksčius metodus, padedančius palaikyti startų augimą. Digital Launch Pad programa natūraliai praplečia OVH kasdieninius įsipareigojimus startuoliams.Innovation is Freedom

Ištikima savo idėjai „Innovation is freedom“, bendrovė OVH siūlo tikrą pridėtinę vertę startuoliams. OVH kainos ir naudojamos technologijos yra visiškai skaidrios ir suteikia visapusišką laisvę startuoliams, dalyvaujantiems Digital Launch Pad programoje. OVH nori suteikti startuoliams prieigą prie naujausių technologijų, kurios padėtų įgyvendinti idėjas ir palaikyti projektus.

Didelis našumas ir saugumas

OVH Cloud siūlo garantuojamus ir apsaugotus resursus, kurie yra dubliuojami siekiant užtikrinti optimalų paslaugos lygį. Anti-DDoS apsauga veikia visuose mūsų duomenų centruose, tiek Prancūzijoje, tiek Kanadoje. Kiekvienas klientas gali pasirinkti geolokaciją savo duomenims.
Pagalba

OVH komandoms įprasta spręsti didelių grupių, tokių kaip startuoliai, technines problemas. Mūsų architektai (infrastruktūros, tinklo...) taip pat pasiruošę suteikti techninę pagalbą visiems sudėtingiems projektams. OVH siekia padėti startuoliams ir pasiūlyti jų finansinius bei techninius poreikius atitinkančią aplinką.
RegistracijaRegistracija