Atraskite OVH JAV

Europos Cloud lyderis atvyksta į JAV atidarydamas du duomenų centrus. Pasinaudokite Discovery pasiūlymais, dedikuotų serverių kiekis ribotas.

Specialus pasiūlymas Discovery

Atraskite naujus duomenų centrus JAV įsigydami dedikuotus serverius už ypatingą kainą.

(Svetainė tik anglų k.)

Mūsų duomenų centrai JAV

Vint Hill (VA) ir Hillsboro (OR) duomenų centrai patvirtina OVH buvimą JAV Rytinėje ir Vakarinėje pakrantėse. Šie strateginiai objektai užtikrina atsparumą gedimams ir plečiamumą įmonėms, pasirinkusioms savo infrastruktūrų talpinimą JAV, ir tuo pat metu prisideda prie mūsų pasaulinio optinio pluošto tinklo plėtros.

Mūsų duomenų centrai Amerikoje pasižymi išskirtine aušinimo skysčiu technologija. Tai svarbus privalumas JAV rinkoje, leidžiantis sumažinti energijos suvartojimą ir optimizuoti sąnaudas.

Duomenų apsauga

Atidariusi naujus duomenų centrus JAV, OVH grupė turi užtikrinti duomenų apsaugą visiems klientams, nepriklausomai nuo jų ryšio su šia naująja rinka.

Kaip visa tai veikia?

Siekdami teikti paslaugas JAV išsaugant mūsų taisykles bei vertybes, puoselėjamas bene 20 metų, sukūrėme naują nepriklausomą atstovybę: OVH US. Taigi jūs galite užsakyti OVH paslaugas, talpinamas JAV duomenų centruose, tik OVH atstovybėje JAV. Toks duomenų atskyrimas yra aiškus ir aktualus.

Kokios pasekmės?

Jūs galite užsakyti OVH paslaugas, talpinamas JAV duomenų centruose, tik OVH US svetainėje: www.ovh.us . Jūs turite sukurti naują kliento paskyrą šioje svetainėje. Jūsų turima OVH Group paskyra negalės būti prijungta ar perkelta į OVH US paskyrą.

OVH US klientai gali užsakyti serverį ir kituose OVH duomenų centruose visame pasaulyje.
OVH US pagalba ir kliento paskyros yra nepriklausomos nuo kitų OVH atstovybių ir prieinamos tik anglų k.

Sukurkite savo paskyrą OVH US

1 žingsnis

Sukurkite savo paskyrą su kontaktiniais duomenimis ir el. paštu

2 žingsnis

Sukurkite slaptažodį

3 žingsnis

Prisijunkite prie kliento valdymo sąsajos ir užsakykite prieinamus OVH produktus

Kodėl verta rinktis OVH?

Būdama penkiuose žemynuose, bendrovė OVH siūlo pažangias ir saugias skaitmenines infrastruktūras, skirtas profesionalams. Pradedančios verslą, mažos ir nedidelės, taip pat stambios įmonės, daugiau nei vienas milijonas klientų 138 šalyse jau remiasi mūsų sprendimais.

1,3 mln.Klientai pasaulyje

300 tūkst.+Fiziniai serveriai

27Duomenų centrai 5 šalyse

2000+Darbuotojai

14 TbpsTinklo pralaidumas

32Buvimo taškas

200 tūkst.+Veikiančios Private Cloud virtualios mašinos

500 K+Kas mėnesį diegiamos Public Cloud virtualios mašinos