Atraskite OVH Jungtinėje Karalystėje

Būdama Didžiojoje Britanijoje daugiau nei dešimtmetį, bendrovė siūlo visapusišką cloud sprendimų gamą, kurią galima talpinti mūsų Londono duomenų centre.

Duomenų centras, galintis sutalpinti 40 000 serverių

Erith duomenų centras, esantis Londono pietryčiuose, gali sutalpinti 40 000 serverių. Šalia esančios dvi elektros stotys teikia visą būtiną egergijos aprūpinimą duomenų centrui. Ši vieta taip pat buvo pasirinkta dėl artumo OVH buvimo taškui (PoP) Londono centre. Duomenų centras sujungtas su visais OVH duomenų centrais (šiuo metu jų 21) pasaulyje per mūsų optinio pluošto tinklą.

Mūsų Cloud sprendimai Jungtinėje Karalystėje

Dedikuoti serveriai

Jums siūlomas platus konfigūracijų pasirinkimas, užtikrinantis geriausią našumą ir atsakantis į jūsų programėlių poreikius. Talpinkite savo veiklą Jungtinėje Karalystėje, dedikuotame serveryje, kuriam siūlomas geriausias kokybės ir kainos santykis.

Nuo: 44,99 /mėn.

VPS

Virtualūs serveriai puikiai tiks svetainės ar nesudėtingos programėlės talpinimui plečiamame ir nedelsiant suteikiamame serveryje. Atraskite mūsų prieinamų VPS gamą, taloinamą Londono duomenų centre.

Nuo: 2,99 /mėn.
Jau greitai

Private Cloud

OVH Private Cloud - tai unikalus sprendimas, siūlantis cloud plečiamumą 100% dedikuotoje įrangos infrastruktūroje. Virtualizavimas įmanomas naudojant VMware technologiją, visiškai valdomą OVH. Talpinkite savo duomenis ir programėles mūsų Londono duomenų centre jau dabar.

Public Cloud

OVH Public Cloud sprendimas buvo sukurtas siekiant našumo, saugumo ir patikimumo. Jūs galite lanksčiai valdyti visapusišką infrastruktūrą (serverius, saugyklas ir tinklą), idealiai tinkančią kintančios apkrovos el. parduotuvėms ar programėlėms. Pasinaudokite savo Public Cloud virtualia mašina, talpinama Jungtinėje Karalystėje, jau dabar!

Nuo: 22,00 /mėn.

Powered by Intel

Inovacijos yra pagrindinė OVH ir Intel® partnerystės ašis, todėl mes galime pasiūlyti paslaugas, paremtas pažangiausiomis technologijomis, siekiant vis didesnio našumo. Naujausios kartos Intel® Xeon® procesoriai, SSD ir NVMe diskai taip pat sudaro resursus, kuriais paremti mūsų cloud sprendimai. Be to, mes naudojame FPGA technologiją mūsų Anti-DDoS sistemoje, kad pasiūlytume didžiausią našumą.

Kodėl verta rinktis OVH Jungtinėje Karalystėje?

Vietiniai specialistai jums padės plėtojant projektus. OVH jums siūlo tarptautinę pagalbą.
Susisiekite su mumis

Visoms OVH paslaugoms suteikiama įskaičiuota Anti-DDoS apsauga. Game serveriams siūloma Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų pasauliui.
Atrasti OVH Anti-DDoS

Nuo Linux iki Windows, neapeinant Plesk ar VMware, OVH siūlo daugiau nei 90 operacinių sistemų, paruoštų naudojimui, išskyrus programinės įrangos kūrėjų licencijas.

OVH sprendimai paremti geriausiais CPU, GPU, RAM ir SSD komponentais, todėl galime jums pasiūlyti pažangiausius serverius.

Mūsų API sąsajoje galite valdyti paslaugas naudodami komandines eilutes.

Valdydama nuosavą pasaulinį optinio pluošto tinklą, bendrovė OVH jums siūlo optimalią interneto jungtį.

Mūsų pasaulinis tinklas

Būdama penkiuose žemynuose, bendrovė OVH siūlo pažangias ir saugias skaitmenines infrastruktūras, skirtas profesionalams. Pradedančios verslą, mažos ir nedidelės, taip pat stambios įmonės, daugiau nei vienas milijonas klientų 138 šalyse jau remiasi mūsų sprendimais.650 000

Tiek Public Cloud virtualių mašinų įdiegiama kas mėnesį

3

Trys Cloud lygiai: hybrid, private ir public

27

Tiek OVH duomenų centrų veikia 4 žemynuose

14Tbps

Tiek siekia OVH pasaulinio tinklo pajėgumas

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 (ne darbo metu, anglų k.)

Noriu, kad su manimi susisiektų