Atraskite OVH Singapūre

Vartai į Aziją! Atraskite mūsų naują strateginį duomenų centrą, siūlantį minimalų vėlinimą visame žemyne.

Kokie yra OVH ypatumai Singapūro cloud rinkoje?

  • Itin greitas suteikimas: naudojant automatinius procesus, jūsų dedikuotas serveris bus įdiegtas vos per 120 sekundžių!
  • Pažangiausia įranga:unikali OVH bei Intel partnerystė garantuoja, kad mūsų serveriuose naudojamos tik naujausios technologijos našesniam veikimui su Intel Xeon procesoriais ir įvairiais diskais SATA, SSD ir NVMe diskai.
  • Unikali tinklo technologija: vRack (virtuali spinta) jums leidžia apjungti, izoliuoti ar paskirstyti cloud infrastruktūras viename ar keliuose privačiame ir saugiame tinkle. Jūsų serveriai privačiai ir saugiai komunikuoja tarpusavyje (VLAN).
  • Geras kokybės ir kainos santykis: mūsų galinga Anti-DDoS technologija įskaičiuota į serverių kainą. Mes taip pat siūlome srautą iki 10 TB be papildomų įkainių ir diegimo mokesčio. Atraskite kitas paslaugas, įskaičiuotas į OVH paslaugas Singapūro duomenų centre.

Cloud sprendimai Singapūro duomenų centre

Extended range

Dedikuoti serveriai

Jums siūloma splatus konfigūracijų pasirinkimas, užtikrinantis geriausią našumą jūsų duomenų bazėms ir programėlėms. Talpinkite savo duomenis Azijoje, dedikuotame serveryje, kuriam siūlomas geriausias kokybės ir kainos santykis.

Nuo: 49,99 /mėn.
Nouvelle région

Public Cloud

Public Cloud sprendimas jums leidžia lanksčiai valdyti visą infrastruktūrą (serverius, saugyklą ir tinklą). Tai idealus sprendimas kintančios apkrovos el. parduotuvėms ir programėlėms.

Une facturation simplifiée et prédictible

Private Cloud

OVH Private Cloud jums suteikia geriausią OVH garantijų ir sertifikavimo lygį, taip pat lanksčią ir automatinę cloud infrastruktūrą.

Jau greitai

VPS

Virtualūs privatūs serveriai - tai plačiai prieinamas sprendimas paprastų programėlių talpinimui plečiamame ir nedelsiant suteikiamame serveryje. Atraskite naują VPS gamą, prieinamą išimtinai Singapūre.

Kodėl rinktis OVH Singapūre?

Vietiniai specialistai jums padės plėtojant projektus. OVH jums siūlo tarptautinę pagalbą.
Susisiekite su mumis

Visoms OVH paslaugoms suteikiama įskaičiuota Anti-DDoS apsauga. Game serveriams siūloma Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų pasauliui.
Atrasti OVH Anti-DDoS

Nuo Linux iki Windows, neapeinant Plesk ar VMware, OVH siūlo daugiau nei 90 operacinių sistemų, paruoštų naudojimui, išskyrus programinės įrangos kūrėjų licencijas.

OVH sprendimai paremti geriausiais CPU, GPU, RAM ir SSD komponentais, todėl galime jums pasiūlyti pažangiausius serverius.

Mūsų API sąsajoje galite valdyti paslaugas naudodami komandines eilutes.

Valdydama nuosavą pasaulinį optinio pluošto tinklą, bendrovė OVH jums siūlo optimalią interneto jungtį.

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 (ne darbo metu, anglų k.)