Atraskite OVH Lenkijoje

Pirmajame OVH filiale Lenkijoje siūloma visapusiška cloud sprendimų gama, skirta talpinimui Varšuvos duomenų centre.

Tiltas į Rytų Europą

Mūsų naujame duomenų centre, esančiame Varšuvoje, nėra išskirtinių technologijų, tokių kaip serverių aušinimas skysčiu, tačiau išnaudojami visi aplinkos privalumai, leidžiantys ženkliai sumažinti energijos suvartojimo išlaidas.

Mes atidarėme duomenų centrą Lenkijoje atsižvelgdami į mūsų klientų poreikius ir siekdami pasiūlyti plačią sprendimų gamą. Talpinkite savo duomenis Lenkijoje! Duomenų centro vieta Lenkijoje ir optinio pluošto jungtis - ideali priežastis veiklos plėtrai Rytų Europoje.

Mūsų Cloud sprendimai Lenkijoje

Dedikuoti serveriai

Mūsų gamai suteiktas platus konfigūracijų pasirinkimas, užtikrinantis geriausią našumą ir atsakantis į įvairius jūsų programėlių poreikius. Talpinkite savo veiklą dedikuotame serveryje, kuriam siūlomas geriausias kokybės ir kainos santykis, Lenkijos duomenų centre.

Nuo: 49,99 /mėn.

VPS

Virtualizuotų serverių sprendimas neapkrautos svetainės ar programėlės talpinimui plečiamame ir nedelsiant suteikiamame serveryje. Atraskite mūsų VPS gamą Varšuvos duomenų centre.

Nuo: 2,99 /mėn.
NAUJIENA

Private Cloud

OVH Private Cloud - tai unikalus sprendimas rinkoje, siūlantis cloud plečiamumą 100% dedikuotoje įrangos infrastruktūroje. Šis sprendimas virtualizuojamas naudojant VMware technologiją, valdomą OVH. Talpinkite savo duomenis ir programėles mūsų Varšuvos duomenų centro serveriuose.

Public Cloud

OVH Public Cloud sprendimas buvo sukurtas siekiant našumo, saugumo ir patikimumo. Šis sprendimas leidžia lanksčiai valdyti visą infrastruktūrą (serverius, saugyklą ir tinklą) ir idealiai tinka kintančios apkrovos el. parduotuvėms ar programėlėms. Pasinaudokite savo Public Cloud virtualia mašina, talpinama Lenkijoje!

Nuo: 22,00 /mėn.

Powered by Intel

Inovacijos yra pagrindinė OVH ir Intel® partnerystės ašis, todėl mes galime pasiūlyti paslaugas, paremtas pažangiausiomis technologijomis, siekiant vis didesnio našumo. Naujausios kartos Intel® Xeon® procesoriai, SSD ir NVMe diskai taip pat sudaro resursus, kuriais paremti mūsų cloud sprendimai. Be to, mes naudojame FPGA technologiją mūsų Anti-DDoS sistemoje, kad pasiūlytume didžiausią našumą.

Kodėl rinktis OVH Lenkijoje?

Vietiniai specialistai jums padės plėtojant projektus. OVH jums siūlo tarptautinę pagalbą.
Susisiekite su mumis

Visoms OVH paslaugoms suteikiama įskaičiuota Anti-DDoS apsauga. Game serveriams siūloma Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų pasauliui.
Atrasti OVH Anti-DDoS

Nuo Linux iki Windows, neapeinant Plesk ar VMware, OVH siūlo daugiau nei 90 operacinių sistemų, paruoštų naudojimui, išskyrus programinės įrangos kūrėjų licencijas.

OVH sprendimai paremti geriausiais CPU, GPU, RAM ir SSD komponentais, todėl galime jums pasiūlyti pažangiausius serverius.

Mūsų API sąsajoje galite valdyti paslaugas naudodami komandines eilutes.

Valdydama nuosavą pasaulinį optinio pluošto tinklą, bendrovė OVH jums siūlo optimalią interneto jungtį.

Mūsų pasaulinis tinklas

Būdama penkiuose žemynuose, bendrovė OVH siūlo pažangias ir saugias skaitmenines infrastruktūras, skirtas profesionalams. Pradedančios verslą, mažos ir nedidelės, taip pat stambios įmonės, daugiau nei vienas milijonas klientų 138 šalyse jau remiasi mūsų sprendimais.650 000

Tiek Public Cloud virtualių mašinų įdiegiama kas mėnesį

3

Trys Cloud lygiai: hybrid, private ir public

27

Tiek OVH duomenų centrų veikia 4 žemynuose

14Tbps

Tiek siekia OVH pasaulinio tinklo pajėgumas

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 (ne darbo metu, anglų k.)

Noriu, kad su manimi susisiektų