Atraskite OVH Germany

Mūsų cloud sprendimų gamos nuo šiol talpinamos Vokietijoje, mūsų duomenų centre, esančiame Frankfurto šiaurės rytuose.

Naujas OVH duomenų centras Vokietijoje - idealios jungtys visoje Europoje

21-asis OVH duomenų centras Limburge yra įsikūręs 100 km atstumu nuo Frankfurto, šį atsumą duomenys nukeliauja greičiau nei per vieną milisekundę. Elektros energija yra tiekiama į duomenų centrą iš šalia esančios pastotės, duomenų centre yra įrengtos inovatyvios technologijos, pavyzdžiui, OVH sukurta aušinimo vandeniu sistema. Tai ne tik aplinką tausojanti technologija, ji taip pat padeda sumažinti įrangos eksploatavimo kaštus.

Be to, duomenų centre užtikrinami aukšti saugos standartai, taip pat laikomasi Vokietijos duomenų apsaugos įstatymų. 4000 kv. m. duomenų centras su vietai talpinti iki 45 000 serverių yra prijungtas prie pagrindinių centrinės ir rytų Europos interneto jungčių naudojantis OVH nuosavu pasauliniu šviesolaidiniu tinklu.

Mūsų Cloud sprendimai Vokietijoje

Dedikuoti serveriai

Mes siūlome platų pasirinkimą konfigūracijų, kurios užtikrina didelį našumą įvairiems jūsų projektams. Talpinkite savo projektus serveriuose, kurie užtikrina geriausią kokybės ir kainos santykį.

Nuo: 49,99 /mėn.

VPS

Virtualių serverių paslauga yra viena labiausiai prieinamų paslaugų svetainės ar programų talpinimui, kuri yra suteikiama greitai ir gali būti lengvai patobulinta. Susipažinkite su mūsų naująja VPS paslaugų gama mūsų naujame Limburgo duomenų centre.

Nuo: 2,99 /mėn.

Private Cloud

OVH Private Cloud sprendimas yra unikalus ir labai lankstus sprendimas 100% dedikuotoje infrastruktūroje. Čia yra naudojama VMware technologija, kurią prižiūri OVH. Talpinkite savo duomenis ir programas mūsų Limburgo duomenų centre.

Public Cloud

OVH Public Cloud paslauga yra paremta 3 prioritetais: našumas, saugumas ir patikimumas. Ji leidžia jums lanksčiai valdyti visą infrastruktūrą (serverius, saugyklas ir tinklą). Paslauga idealiai tinka el. parduotuvėms ar programėlėms su kintančiais našumo poreikiais. Naudokitės Public Cloud virtualiomis mašinomis duomenų centre Vokietijoje!

Nuo: 22,00 /mėn.

Powered by Intel

Inovacijos yra pagrindinė OVH ir Intel® partnerystės ašis, todėl mes galime pasiūlyti paslaugas, paremtas pažangiausiomis technologijomis, siekiant vis didesnio našumo. Naujausios kartos Intel® Xeon® procesoriai, SSD ir NVMe diskai taip pat sudaro resursus, kuriais paremti mūsų cloud sprendimai. Be to, mes naudojame FPGA technologiją mūsų Anti-DDoS sistemoje, kad pasiūlytume didžiausią našumą.

Kodėl verta rinktis OVH Vokietijoje?

Vietiniai specialistai jums padės plėtojant projektus. OVH jums siūlo tarptautinę pagalbą.
Susisiekite su mumis

Visoms OVH paslaugoms suteikiama įskaičiuota Anti-DDoS apsauga. Game serveriams siūloma Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų pasauliui.
Atrasti OVH Anti-DDoS

Nuo Linux iki Windows, neapeinant Plesk ar VMware, OVH siūlo daugiau nei 90 operacinių sistemų, paruoštų naudojimui, išskyrus programinės įrangos kūrėjų licencijas.

OVH sprendimai paremti geriausiais CPU, GPU, RAM ir SSD komponentais, todėl galime jums pasiūlyti pažangiausius serverius.

Mūsų API sąsajoje galite valdyti paslaugas naudodami komandines eilutes.

Valdydama nuosavą pasaulinį optinio pluošto tinklą, bendrovė OVH jums siūlo optimalią interneto jungtį.

Mūsų pasaulinis tinklas

Būdama penkiuose žemynuose, bendrovė OVH siūlo pažangias ir saugias skaitmenines infrastruktūras, skirtas profesionalams. Pradedančios verslą, mažos ir nedidelės, taip pat stambios įmonės, daugiau nei vienas milijonas klientų 138 šalyse jau remiasi mūsų sprendimais.650 000

Tiek Public Cloud virtualių mašinų įdiegiama kas mėnesį

3

Trys Cloud lygiai: hybrid, private ir public

27

Tiek OVH duomenų centrų veikia 4 žemynuose

14Tbps

Tiek siekia OVH pasaulinio tinklo pajėgumas

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 (ne darbo metu, anglų k.)

Noriu, kad su manimi susisiektų