Atraskite OVH Australijoje

OVH jau ir Australijoje, kad jums padėtų plėtoti verslą sparčiai augančioje rinkoje! Pasinaudokite minimaliu vėlinimu bei resursais, kurių jums reikia ir kur tik reikia!

Kokie OVH ypatumai Australijos debesų kompiuterijos rinkoje?

  • Itin greitas suteikimas: Naudojant automatinius procesus, jūsų dedikuotas serveris gali būti įdiegtas vos per 120 sekundžių!
  • Pažangiausia įranga: Unikali OVH ir Intel partnerystė užtikrina naujausių technologijų naudojimą mūsų serveriuose siekiant vis didesnio našumo. Intel Xeon procesoriai, SATA, SSD ir NVMe diskai.
  • Unikali tinklo technologija: vRack (virtuali spinta) jums leidžia apjungti, izoliuoti ar paskirstyti cloud infrastruktūras viename ar keliuose privačiuose ir apsaugotuose tinkluose. Jūsų serveriai komunikuoja tarpusavyje privačiai ir saugiai (VLAN).
  • Geras kokybės ir kainos santykis: Mūsų galinga Anti-DDoS technologija įskaičiuota į visus mūsų serverių pasiūlymus. Mes taip pat siūlome srautą iki 10 TB, be paslėptų įkainių ir be diegimo mokesčio. Kokios kitos įskaičiuotos paslaugos?

Sidnėjaus duomenų centro Cloud sprendimai

Extended range

Dedikuoti serveriai

Mūsų dedikuotų serverių gamai suteiktas platus konfigūracijų pasirinkimas, užtikrinantis geriausią našumą jūsų programėlėms ir duomenų bazėms. Ieškote dedikuoto serverio Australijoje su geriausiu kokybės ir kainos santykiu? Jūs jį radote!

Nuo: 49,99 /mėn.
Nouvelle région

Public Cloud

Public Cloud sprendimas jums leidžia lanksčiai valdyti visą infrastruktūrą (serverius, saugyklą ir tinklą). Tai idealus sprendimas kintančios apkrovos el. parduotuvėms ir programėlėms.

Une facturation simplifiée et prédictible

Private Cloud

OVH Private Cloud jums suteikia geriausią OVH garantijų ir sertifikavimo lygį, taip pat lanksčią ir automatinę cloud infrastruktūrą.

Jau greitai

VPS

Virtualus privatus serveris (virtual private server, VPS) - tai prieinamas sprendimas programėlių ir neapkrautų svetainių talpinimui plečiamame ir nedelsiant suteikiamame serveryje. Atraskite mūsų naujus VPS pasiūlymus, prieinamus tik Sidnėjuje ir Singapūre.

Kodėl rinktis OVH Australijoje?

Vietiniai specialistai jums padės plėtojant projektus. OVH jums siūlo tarptautinę pagalbą.
Susisiekite su mumis

Visoms OVH paslaugoms suteikiama įskaičiuota Anti-DDoS apsauga. Game serveriams siūloma Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų pasauliui.
Atrasti OVH Anti-DDoS

Nuo Linux iki Windows, neapeinant Plesk ar VMware, OVH siūlo daugiau nei 90 operacinių sistemų, paruoštų naudojimui, išskyrus programinės įrangos kūrėjų licencijas.

OVH sprendimai paremti geriausiais CPU, GPU, RAM ir SSD komponentais, todėl galime jums pasiūlyti pažangiausius serverius.

Mūsų API sąsajoje galite valdyti paslaugas naudodami komandines eilutes.

Valdydama nuosavą pasaulinį optinio pluošto tinklą, bendrovė OVH jums siūlo optimalią interneto jungtį.

Paskambinkite mums +370 5 207 82 48

Pirmadieniais - penktadieniais nuo 9:00 iki 18:00 (ne darbo metu, anglų k.)