Dedikuotų serverių žodynas
Terminų žodynasKo ieškote Ką tai reiškia
Antrinis DNS "Atsarginiai" serveriai perima darbą, kai sutrinka pirminio DNS veikla.
CDN Turinio pristatymo tinklas (Content Delivery Network) leidžia saugoti (perkelti į spartinančiąją atmintinę) statinį turinį iš įvairių (lokalizuotų) serverių, kad būtų paspartintas interneto puslapio įsikrovimas.
Cachecade Naudokite SSD diskus kaip spartinančiąją SATA ar SAS diskų skaitymo ir rašymo atmintinę. Dažniausiai naudojami duomenys bus automatiškai perkeliami į SSD diskus ir taip pagreitins jų nuskaitymą.
Cachevault Ši sistema yra su Flash atmintimi ir ličio jonų baterija, kuri padės išvengti bet kokių duomenų praradimų dingus elektros tiekimui į serverį.
DNS DNS serveriai susieja domeną su IP adresu. DNS naudojimo pavyzdys: adresas http://www.monsiteweb.com susiejamas su 192.09.125.74
Dedikuotas serveris Serveriai, kurių 100% resursų paskirti mašinai. Bendrai naudojamame serveryje visos programos naudoja tuos pačius resursus, o VPS resursai paskiriami programai/vartotojui.
FastPath MegaRAID valdikliai optimizuoti SSD diskams ir pagreitina skaitymo bei rašymo našumą (iki 3 kartų daugiau IOPS)
GTI Intervencijos laiko garantija (Garantie de Temps d’Intervention). Šis įsipareigojimas numato kompensavimą gedimo atveju..
GTR Atkūrimo laiko garantija (Garantie de Temps de Rétablissement). Šis įsipareigojimas numato kompensavimą gedimo atveju.
Hot Swap Sukurta taip, kad kiekvienas serverio komponentas galėtų būti pakeistas nepertraukiant serverio darbo.
Hybrid Infrastruktūros konfigūracija, apimanti skirtingus sprendimus: dedikuotus serverius, dedicated Cloud, public Cloud, VPS ir t.t.
IPv6 Tinklo adresavimo patobulinimas, 32 bitų adresus (IPv4) pakeičiant 128 bitų adresais
Komponentų paketas Programinis serverio sluoksnis, kuris valdo ir vykdo serverio komandas. Įvairių distribucijų kūrėjai gali integruoti grafines konfigūravimo sąsajas.
Load Balancer Ši programa, dar žinoma kaip "apkrovos paskirstytoja", leidžia tolygiai paskirstyti srautą visiems jūsų infrastruktūroje esantiems serveriams. Pažangūs algoritmai leis išbandyti serverių apkrovą ir perkelti srautą į našesnius serverius.
RAID Duomenų kopijavimo realiu laiku į kelis diskus sistema.
SATA Standžiųjų diskų jungties tipas, kurios našumas (duomenų perdavimas) yra didesnis (lyginant su IDE jungtimi).
SLA Service Level Agreement: sutartinis įsipareigojimas dėl teikiamos paslaugos kokybės. Šis įsipareigojimas dažnai siejamas su paslaugos prieinamumu bei našumu ir numato kompensavimą gedimo atveju.
SSD Standusis diskas, kurio nuskaitymo greitis yra didesnis nei standartinio disko (vidutiniškai 0.1 ms vietoje įprastinių 7 ms)
Standžiojo disko korpusas su heliu Spandžiojo disko korpusas pripildytas ne oro, bet helio, kurio tankis 7 kartus mažesnis. Naudojama daug mažiau jėgos, reikalingos plokštelėms sukti ir įrenginiui paslinkti, todėl užtikrinamas geriausias duomenų skaitymas bei rašymas.
Ugniasienė Programa, kuri įdiegta serveryje ir filtruoja serverį pasiekusius duomenis bei suteikia tinkamą saugumo lygį, padedantį išvengti įsibrovimo ir piratavimo.
Virtuali spinta Suteikia fizinės spintos privalumą (privati aplinka), tačiau išlieka lokalizacijos (duomenų centro) pasirinkimo galimybė. Veikia su vRACK parinktimi.