SSD diskai


SSD diskai


5 /mėn., padidinkite savo saugyklos našumą 500 kartų!


* I/O skaičius per sekundę (IOPS) HDD diske: iki 100 IOPS. SSD DC S3K diske: iki 75 000 IOPS skaitymui.

Iki 500 kartų
spartesni*
SSD diskai neabejotinai yra saugyklų ateitis: kainos mažėja, apimtis didėja. Naujausios kartos SSD diskų, sukurtų duomenų centrams, patikimumas prilygsta mechaninių HDD diskų lygiui, bet esant 500 kartų didesniam našumui.Padidintas našumas
HDD

HGST Ultrastar 7.2 krpm 4 TB

SSD

Intel DC3500 800 GB

IOPSSequential bandwidth (Mb/s)


Spragtelėkite vaizdą ir sužinokite daugiau.


Random Latency (ms)
Našumo vientisumas ir paslaugos kokybėServerių našumas turi būti ne tik kuo įmanoma didžiausias, bet ir vientisas. Našumo vientisumas yra viena iš duomenų centrams sukurtų SSD diskų ypatybių, todėl OVH ir siūlo šiuos modelius.

Naudojant RAID, našumo vientisumas yra garantija, kad našumas didės proporcingai.PatikimumasSSD diskai yra patikimi kaip aukštos klasės mechaniniai diskai, jų vidutinis laikas tarp gedimų (MTBF) siekia 2 mln. valandų. Dažnai nerimaujama dėl SSD diskų patvarumo, kadangi atminties ląstelės palaiko tik ribotą rašymo ciklų skaičių. Jokios panikos! Po kiekvieno rašymo SSD valdikliai tikrina, kad duomenys liko nepažeisti, priešingu atveju, duomenys yra blokuojami ir perrašomi kitur.

Šis procesas galėtų sumažinti prieinamą talpą ir pabloginti našumą, tačiau duomenų centrams sukurti diskai turi rezervines ląsteles, todėl garantuojamas didesnis patvarumas.

Pagaliau SSD Intel DC naudojama Power Loss Imminent technologija, kuri elektros tiekimo nutrūkimo atveju tęsia elektros maitinimą, kad užbaigtų rašymo ciklą ir užtikirstų kelią duomenų sugadinimui.

- MTBF 2 mln. valandų

- Apsauga prieš atminties sugadinimą

- Power Loss Imminent technologija
Veikimo trukmė (MTBF)


Technologijos ir ypatybėsNors paprasti standieji diskai sudaryti iš magnetinių juostų ir valdomi mechaniniu būdu, Solid-State Drive (SSD) diskus sudaro tik puslaidininkiai (Flash atmintis), todėl diskai veikia sparčiau ir sutrumpėja prieigos laikas.


Išsamios OVH dedikuotų serverių gamoms siūlomų diskų charakteristikos:Talpa (GB) Tinklo pralaidumas (MB/s) Operacijos per sekundę
(IOPS - 4 KB blokai)
Atsako laikas (µs)
Skaitymas Rašymas Skaitymas Rašymas Skaitymas Rašymas
300 GB Iki 500 MB/s Iki 315 MB/s Iki 75 000 IOPS Iki 9 000 IOPS 50 µs 50 µs
480 GB Iki 500 MB/s Iki 410 MB/s Iki 75 000 IOPS Iki 11 000 IOPS 50 µs 65 µs
800 GB Iki 500 MB/s Iki 450 MB/s Iki 75 000 IOPS Iki 11 500 IOPS 50 µs 65 µs