Pradėkite su savo pirmuoju serveriu

Pradėkite su savo pirmuoju serveriu

Rise gamos dedikuoti serveriai yra gryno (neizoliuoto) metalo prieinamesnės kainos OVH serveriai, pagrįsti patikrinta „Intel Xeon“ platforma. Intel Xeon procesoriai padės pasiūlyti mašinos, derinti kainą ir našumą. „Rise-4“ dedikuotas serveris tinka naudoti daugumai pavienių serverių su paprastu optimizuotų konfigūracijų pasirinkimu.

Idealiai tinka poreikį svetainių talpinimas, transliacijos ar profesinės programa, Pasimėgaukite pralaidumo 500 Mbit / s atitinka standarte vartojama šio tipo serverį.

Mūsų DDoS apsauga, įtrauktas pagal nutylėjimą visiems OVH serverius, užtikrina optimalią apsaugą. Jūs naudos iš serverio už geriausią vertę ir visiškai skiriamus išteklius. Augimas diapazonas yra prieinama keliomis pasaulio regionų, kiek reikia, optimizuoti latentinis (pakrovimo greitis) jūsų galutiniam vartotojui.

Rise serverio privalumai

Sprendimas be papildomų išlaidų

Visi dedikuoti OHV serveriai standartiškai turi daug paslaugų profesionaliam naudojimui, pvz., pralaidumą su neribotų duomenų kiekiu, DDoS apsaugą arba techninę pagalbą visą parą be papildomo mokesčio.

Supaprastinta administravimo sąsaja

Daugiau nei 30 skirstiniai anksto montavimo galima gauti iš savo sąskaitos. Su kelių paspaudimų, jūsų serveris yra įdiegta operacinė sistema savo pasirinkimą.

Valdymo sąsajos, pavyzdžiui, cPanel ir Plesk supaprastinti diegimą ir valdymą svetainė, pašto serverio ar duomenų bazę.

Atsarginė vieta

Atsarginių duomenų kopijavimas yra labai svarbus jūsų verslo saugumui ir ilgaamžiškumui. „Rise“ serveriuose yra išorinė 500 GB atminties talpa, skirta duomenų ir konfigūracijos failų atsarginėms kopijoms kurti. Ši atsarginė kopija yra saugi, nemokama ir gali būti dalijama tarp jūsų serverių.

SDTarif
Sužinokite Rise serverių gamos kainas

Iš daugybės mūsų siūlomų kompiuterių ir parinkčių nesunkiai išsirinksite jums tinkantį serverį.

Funkcijos

IPv4 ir IPv6 adresai

Kiekvienas serveris turi viešą IPv4 adresą ir IPv6 adresų diapazoną. Galite savo dedikuotam serveriui išnuomoti papildomų IPv4 adresų (iki 256 vienam kompiuteriui).

Apsauga nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakos

Norint užtikrinti maksimalią jūsų infrastruktūrų apsaugą, visuose dedikuotuose OVH serveriuose įdiegta apsaugos nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakos sistema. Ji užtikrina jūsų paslaugų tęstinumą įvykus atakai.

Susitarimas dėl paslaugų lygio - 99,90%

Visiems OVH serveriams taikomas 99,90% paslaugų lygis, užtikrinantis geriausią jūsų verslo programų prieinamumą.

500 GB vietos atsarginėms kopijoms

Kiekvienam dedikuotam serveriui skiriama 500 GB vietos atsarginėms kopijoms. Ši vieta yra visiškai atskira nuo serverio ir leidžia jums kaupti savo sąrankos duomenis bei failus. Prireikus saugykla gali būti padidinta.

Naudojimo sritys

Internetinio puslapio, tinklaraščio ir forumo priegloba

Tiesiog suteikite savo internetiniam puslapiui, tinklaraščiui ar forumui prieglobą dedikuotame „Rise“ serveryje ir naudokitės trumpo įkėlimo laiko ir didelės apkrovos teikiamais privalumais.

Rinkmenų ir multimedijos serveris

Dalinkitės savo rinkmenomis, nuotraukomis ir vaizdo įrašais viduje ar išorėje su savo darbuotojais ar klientais..

Application Created with Sketch.

Profesionalios taikomosios programos (programinės įrangos paketas)

Dislokuoti per kelias minutes savo darbo prašymą dėl serverio su priskirtu išteklių nuosekliai vykdyti.

Pasirinktinai su Rise serveriais

Papildomas viešas ir užtikrintas pralaidumas

Mūsų dedikuoti serveriai turi numatytą viešą pralaidumą. Priklausomai nuo jūsų veiklos, galite užsisakyti papildomą viešą ir užtikrintą pralaidumą. Jis užtikrina nekintantį įeinantį ir išeinantį srauto greitį.

Papildomi IP adresai

Galite susieti iki 256 IP adresų su savo serveriu už tai nemokėdami mėnesinio mokesčio. Jums reikės sumokėti tik 2 €nbsp;be PVM. IP adresai ir (arba) IP blokai gali būti perduodami tarp OVH serverių, tai leidžia išsaugoti juos pakeitus įrangą. Be to, papildomi IP adresai gali būti geolokalizuojami 14 šalių.

Papildoma vieta atsarginėms kopijoms

Kiekvienam dedikuotam serveriui skiriama 500 GB išorinės vietos atsarginėms kopijos, kurioje galite talpinti savo duomenis ir sąrankos failus. Jei reikia talpinti didesnius kiekius, šią vietą galite padidinti iki 1, 5 arba 10 TB.

Pagalba ir instrukcijos

Diegiant bei konfigūruojant dedikuotą serverį jums bus prieinamos visos instrukcijos bei internetu teikiama pagalba.

Naudojimo vadovai ir instrukcijos
Naudojimo vadovai ir instrukcijos
Bendruomenė
Bendruomenė
Dažnai užduodami klausimai
Dažnai užduodami klausimai

Kaip sukurti paprastą serverį?

OS pasirinkimas

Jūsų serveris rankena prasideda operacinės sistemos diegimo. Yra įvairių siūlomi OVH automatinio įdiegimo skirstiniai, kurių kiekvienas veikia optimizuota sistema. Mes randame Windows Server paskirstymus, Linux ir Unix, taip pat Plesk ir cPanel valdymo panelė, plius SQL Server duomenų bazes. Jūsų serveris tinka jūsų poreikius.

Su root prieigą, galite kontroliuoti savo serverį

Iš serverio stiprumas, yra leisti jums laisvai naudoti. Be paskirstymo pasirinkimas, turite root prieigą savo mašina. Valdyti, konfigūruoti ir apsaugoti savo serverį iš komandų eilutės ar per valdymo sąsaja, kaip reikia ir be techninių apribojimų. Jūs pasinaudoti mūsų patirtimi ir mūsų duomenų centruose, o administratorius savo kompiuteryje!

100% savo projektui išteklių

Reikšmingas privalumas serveris yra galia ji siūlo, arba, kalbant apie skaičiavimo pajėgumų, duomenų apdorojimo ar saugojimo. Palyginti su Shared Hosting ar debesis, visi jūsų kompiuterio išteklių esate paskirta. Iš tiesų, kaip nėra Virtualizacija sluoksnis, esate tikri, kad jūsų prašymai visapusiškai pasinaudoti skirtų išteklių.