Pasirinkite komponentų paketąWindows Server 2008 R2 SP1 Core

Peržiūrėti OS sąrašą >


Logo

Description :Jeigu jūs jau turite savo SPLA Windows ar Microsoft SQL licencijas, galite jas naudoti su OVH dedikuotais serveriais.


Kas yra Windows Server 2008 R2 Core?

Tai tokia Windows Server 2008 R2 versija, kurioje įdiegti tik pagrindiniai komponentai. Dėl to ne tik nebereikia dažnai konfigūruoti ar atnaujinti OS, bet ji tampa ir saugesne.


Tai yra bazinis Windows Server 2008 R2 Core OS paketas. Sistemos administravimas vykdomas jungiantis prie nuotolinio darbastalio, arba per komandinę eilutę iš Microsoft Management Console sąsajos.


Galimos versijos:

Server Core (64bits) galimos versijos:

 • Windows Server 2008 R2 Core Web Edition:

  Šioje OS galima vienintelė web paslaugų (Web IIS) rolė. Windows Server 2008 R2 Core Web edition - tai ideali tinklalapių talpinimo platforma.


 • Windows Server 2008 R2 Core Standard Edition:

  Numatytos rolės: Web IIS, DNS, DHCP, Hyper-V, Active Directory, Active Directory Lightweight Directory Services, Printing services. Windows Server 2008 R2 Core Standard Edition yra plataus naudojimo OS.


 • Windows Server 2008 R2 Core Entreprise Edition:

  Šioje versijoje, be standartinėje versijoje esančių vaidmenų, taip pat galima ir bylų serverio paslauga. Be to, Windows Server 2008 R2 Core Entreprise Edition yra numatyta pažangesnė apsauga, tuo pačiu ir geresnis pasiekiamumas (taip pat ir naudojant klasteriuose).


 • Windows Server 2008 R2 Core Datacenter Edition:

  Šioje versijoje yra numatytos visos galimos serverio rolės, apkrovos ir klasteringo funkcija. Taip pat galima naudoti neribotą anoniminių Windows Hyper-V konteinerių skaičių. Tai pažangiausia iš visos Windows Server 2008 R2 Core Edition OS gamos sistema.


Oficialus šių OS aprašymas:

http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/r2-compare-core-installation.aspxPastaba:

Galimos tik 64 bitų OS versijos.


Attention : nuo 2014 m. kovo 1 d. keisis Windows licencijų kainos. Peržiūrėkite įkainių sąrašą , kad sužinotumėte daugiau.Naudojimas:


Svetainių talpinimas


El. pašto hostingas


Žaidimai


Paprasta naudotisSpecifikacijos:


Versions :


Branduolys:


Kalbos:Specifikacijos

Prieiga prie serverio El. pašto paslauga
FTP ( port : 21 ) - POP3 (prievadas: 110) -
SSH (prievadas: 22) - IMAP (prievadas: 143) -
TSE (prievadas: 3389) - SMTP (prievadas: 25) -
Žiniatinklio paslaugos Programmation
Web (prievadas: 80) - My SQL -
Named (prievadas: 53) - PHP -