badge xeon blue

Serveriai Hosting

Patikimi serveriai el. parduotuvės, svetainių ir programėlių talpinimui

Visapusiška žiniatinklio talpinimo serverių gama. Dedikuoti serveriai - tai sprendimas jūsų projektų talpinimui, jei nebeužtenka bendrosios prieglobos resursų. Jūs turite visapusišką serverio administravimo teisę, todėl galite jį pritaikyti savo poreikiams, bet ne priešingai.

Hosting gama siūlo optimalias konfigūracijas žiniatinklio talpinimui ir atsako į aukšto pasiekiamumo, didelio srauto, padidinto saugumo ir atsarginio kopijavimo poreikius. Be to, jums suteikiama 500 GB saugyklos atsarginėms kopijoms nenumatytiems atvejams.

Hosting

           Prix en baisse

Sur le serveur HOST-32L

64,99 59,99 /mėn.

Grâce à l'optimisation de nos coûts de production, profitez de cette référence au meilleur prix !

Hosting serverio privalumai

Serveris

Serverių suderinamumas

Visa Hosting gama paremta Intel Xeon D platforma, užtikrinančia jūsų programėlių suderinamumą su mūsų serveriais. Intel Xeon D procesoriai taip pat leidžia pasiūlyti našias ypatybes už prieinamą kainą.

Privatus tinklas

Privatus tinklas vRack įskaičiuotas

Visiems Hosting gamos serveriams suteiktas 100 Mbps OVH privatus tinklas (vRack). Naudodami vRack jūs galite apjungti suderinamus OVH produktus užšifruotame ir saugiame tinkle.

Atrasti privatų tinklą vRack

Komponentų paketai

Didelis operacinių sistemų pasirinkimas

OVH Hosting serveriui siūlomos iš anksto paruoštos operacinės sistemos, tokios kaip Linux ir Windows, valdymo skydai (Plesk, cPanel, etc.), SQL Server, taip pat virtualizavimo įrankiai, tokie kaip VMware ir Proxmox.

Rekomenduojami serveriai

Intel  Xeon D-1520
4c/8t - 2.2GHz /2.6GHz
32GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: 100 Mbps
Nuo:
59,99
 /mėn.
Intel  Xeon-D 1540
8c/16t - 2.1GHz /2.6GHz
32GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: 100 Mbps
Nuo:
89,99
 /mėn.
Intel  Xeon D-1520
4c/8t - 2.2GHz /2.7GHz
128GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: 100 Mbps
Nuo:
119,99
 /mėn.
Intel  Xeon-D 1541
8c/16t - 2.1GHz /2.7GHz
128GB DDR4 ECC 2133 MHz
SoftRaid 2x2TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: 100 Mbps
Nuo:
164,99
 /mėn.

Hosting serverio naudojimas

El. prekyba

El. prekyba

Įvairių produktų el. komercijos svetainių talpinimas. Pasiūlykite el. parduotuvę su greitai atsidarančiais puslapiais ir be paslaugos nutraukimo.

Programos

Programos

Jokių apribojimų plėtojant ir talpinant jūsų programėles. Valdykite visus jūsų serverio techninius aspektus ir naudokitės įvairiomis galimybėmis, tokiomis kaip apkrovų absorbavimas Public Cloud virtualioje mašinoje.

Daug svetainių

Daug svetainių

Svetainių tinklų įdiegimas viename ar keliuose fiziniuose serveriuose. Valdykite savo svetaines kaip išmanote ir sklandžiai su jums tinkančia infrastruktūra.

Kas yra žiniatinklio serveris?

Žiniatinklio serveris - tai serveris, skirtas programėlių ir interneto svetainių (el. komercijos, puslapių vitrinų, tinklaraščių ir t.t.) talpinimui. Šiame serveryje talpinami svetainės ir jos duomenų bazės failai (dinaminės svetainės atveju). Tinkamam žiniatinklio serverio veikimui reikia daugybės paslaugų: Apache - HTTP užklausų aptarnavimui, MySQL - duomenų bazių valdymui, FTP - failų siuntimui iš svetainės į serverį. Papildomai galima įdiegti SMTP paslaugą, leidžiančią siųsti ir gauti el. laiškus.

Dedikuotas serveris ar svetainių talpinimas?

Renkantis svarbu apibrėžti jūsų poreikius. Jei turite mažai lankomą kelių puslapių svetainę, svetainių talpinimas būtų teisingiausias pasirinkimas. Šis sprendimas kainuotų mažiausiai, kadangi daug klientų dalijasi tuo pačiu serveriu. Tačiau tai gali paveikti resursus, kadangi jais dalijasi daug naudotojų, todėl jie nėra garantuojami. Jums beveik nieko nereikia administruoti, kadangi mūsų tikslas - suteikti prieinamą paslaugą.

Jei plėtojate didesnio masto projektą, rekomenduojame dedikuotą serverį. Jūs pats valdote serverio techninę konfigūraciją ir turite garantuojamus resursus. Skaičiavimų pajėgumas, duomenų apdorojimo sparta, didelės talpos saugykla ir galimybė įtraukti jūsų serverį į jūsų pasirinktą infrastruktūrą leidžia plėtoti svetaines ir žiniatinklio programėles laike.