Serveur Big HG-5

Su naujausiu procesoriumi Intel® Xeon® Gold 6140

Serveris, specialiai sukurtas ypatingiems poreikiams

OVH itin didelio našumo dedikuotų serverių gama plečiasi su nauju procesoriumi Intel® Xeon® Gold 6140. Pasižyminis našesniu bei spartesniu veikimu, naujausios gamos Intel® procesorius atsako į didėjančius skaitmeninių išteklių naudojimo poreikius, tokius kaip itin didelės apimties duomenų apdorojimą ar mašininį mokymąsi. Šio naujo procesoriaus našumas puikiai dera su HG gamos serveriais, specialiai sukurtais intensyvioms užduotims.

Sužinoti daugiau

Intel Xeon Gold 6140

Intel® Xeon® Gold 6140 "Purley"

Ši procesorių karta išleista su 18 branduolių (36 gijomis) ir 2 666 MHz pralaidumu. Jūsų programėlių virtualizavimui siūlomas iki 3,9 karto spartesnis* našumas. Be to, šis procesorius suteikia galimybę valdyti dar daugiau virtualių mašinų (VM)! Visa tai turėtų įtikinti profesionalus, reikalaujančius greitos prieigos prie didelio kiekio duomenų.

*Palyginti su ankstesne karta (v4)

Kodėl verta rinktis OVH serverius?

Našumas

OVH integruojamos naujausios technologijos bendradarbiaujant su pripažintais įrangos gamintojais ir tinklo paslaugų teikėjais. Mes siekiame jums pasiūlyti geriausią našumą šiandien ir rytoj!

Anti-DDoS

Visi OVH dedikuoti serveriai turi Anti-DDoS parinktį, leidžiančią absorbuoti paskirstytas atsisakymo aptarnauti (DDoS) atakas ir tokiu būdu užtikrinančią jūsų paslaugų prieinamumą. Anti-DDoS parinktis suteikiama su visais mūsų serveriais.

Neribojamas duomenų srautas

Mūsų pasaulinio tinklo pajėgumas siekia 17 Tbps, pasinaudokite garantuojamu tinklo pralaidumu. Laikino galingumo didinimo (burst) parinktis absorbuoja jūsų apkrovos pikus be duomenų srauto įkėlimo ir atsisiuntimo apribojimų.

vRack

vRack

Optimizavę vidinius procesus mes galime jums pasiūlyti trumpiausią įdiegimo laiką. Populiariausi mūsų serveriai suteikiami vos per 120 sekundžių!

Mūsų internetinė svetainė lietuvių kalba uždaroma 2021 m. Vasario 1 d., tačiau jį perima OVHcloud Europe!

Jau esate OVHcloud klientas? Priimkite mūsų naujas bendrąsias pardavimo sąlygas ir toliau galėsite mėgautis visais savo produktais
Naujas klientas? Siūlome peržiūrėti visas mūsų prekes ir užsisakyti jas tiesiogiai naujoje svetainėje!