Intel Xeon GoldSSD Intel OPTANE

Aukščiausios gamos (HG) serveriai

Jūsų serveriai pagal poreikį

Kiekvienas HG (Advanced) gamos serveris skirtas intensyviam naudojimui, kai reikia itin daug resursų, ir siūlo aukštą paslaugos pasiekiamumą. Tai idealus pasirinkimas Big Data, Machine Learning ir kritinių duomenų bazių apkrovų palaikymui.

Atraskite naujausias 2019 gamos konfigūracijas!

HG

Rekomenduojami serveriai

HG (Advanced) serverių privalumai

Aukštas pasiekiamumas

Aukštas pasiekiamumas kritiniam naudojimui

HG serveriams siūloma aukščiausio lygio garantija, įskaitant sutrikimams atsparią architektūrą su atskiru el. maitinimu, aušinimu, tinklu. Ši gama jums taip pat siūlo galimybę pakeisti sugedusį diską nenutraukiant paslaugos.

Hot swap

Hot swap: jūsų diskų keitimas karštai

Jums siūloma galimybė pakeisti įvairius diskus ir SSD (SAS, SATA, NVMe*) be serverio perkrovimo. Pvz., jei reikia padidinti serverio disko pajėgumą, jūsų paslauga veiks nepertraukiamai.

*hot swap NVMe diskai prieinami tik 2019 gamai.

Personalizavimas

Pritaikymas asmeniniam naudojimui

Personalizuojami ir universalūs HG serveriai prisitaiko prie visų jūsų poreikių ir darbo krūvio. Rinkitės vieną ar du procesorius, RAM kiekį, RAID tipą (software ar hardware) ir saugyklą, geriausiai tinkančius jūsų projektams. Jūs taip pat galite praturtinti savo konfigūraciją grafiniais procesoriais (GPU). Taigi jūsų serveris atsakys į visus jūsų poreikius.

vRack

Privatus tinklas vRack

Siekiant apsaugoti duomenų perdavimą tarp serverių toje pačioje infrastruktūroje, būtina pasikliauti privačiu, fiziniu ir saugiu tinklu.

Mūsų privatus tinklas vRack leidžia apjungti visus jūsų serverius tiesioginėmis fizinėmis jungtimis. Paskirstykite apkrovą, izoliuokite duomenų bazes ar apjunkite jas su įvairiais mazgais ir serveriais privačiame 3 Gbps tinkle (greitai ir 10 Gbps).

Atrasti privatų tinklą vRack

Didelis našumas

Aukšta kokybė dideliam našumui

OVH turi 19 metų serverių gamybos patirtį, todėl galime užtikrinti geriausią našumą. Atrinkę ir ištestavę geriausius komponentus rinkoje, galime pasiūlyti geriausią efektyvumą. Susitelkite ties savo veikla rinkdamiesi HG serverius.

HG serverio naudojimai

Big data

Big data

Optimizuokite savo darbo apkrovas ir duomenų analizę kurdami klasterius iš serverių su didelio tankio saugykla.

Legvai sukurkite serverių infrastruktūrą, valdykite duomenų apimtį, įvairovę bei perdavimo spartą, analizuokite duomenis ir išgaukite visą jų vertę.

Maksimaliai išnaudokite Apache Hadoop ir Apache Spark su Cloudera, Hortonworks ar MapR.

Machine Learning

AI ir Machine Learning

Dirbtinis intelektas skatina bendruomenes naudoti vis galingesnius serverius didelio našumo skaičiavimams (HPC).

Didelis skaičiavimų našumas yra būtinas dirbtiniam intelektui, modeliuojant neuroninius tinklus, vaizdų atpažinimui, struktūrų analizei ar sukčiavimo aptikimui.

Skaičiavimų našumas, būtinas neuroninių tinklų apmokymui, dažnai užtikrinamas naudojant grafinius procesorius Nvidia P100.

Hadoop

Hadoop

Hadoop yra atviro kodo struktūra (framework), sukurta Java pagrindu ir skirta paskirstytos programinės įrangos kūrimui. Hadoop apdoroja didelį kiekį duomenų naudojant paskirstytuosius resursus.

Klasterinės sistemos paskirstyta failų sistema užtikrina didelį duomenų perdavimo greitį tarp mazgų. Tai leidžia nepertraukiamai naudoti sistemą, net jei vienas iš mazgų neveikia.

Apache Spark

Apache Spark

Spark yra atviro kodo struktūra (framework), skirta paskirstytiems skaičiavimams. Šis sprendimas suteikia galimybę apdoroti didelį kiekį duomenų atliekant sudėtingą analizę.

Pagrindinis sprendimo privalumas yra sparta, nes jis leidžia paleisti programas 100 kartų greičiau nei Hadoop MapReduce in-memory, ir 10 kartų greičiau nei iš disko.

Naudojimo paprastumas ir universalumas užtikrina jo pranašumą prieš kitus sprendimus.

Elasticsearch

Elasticsearch

Elasticsearch yra galingas paieškos ir analizės variklis, remiamas Apache Software projekto. Tai yra nemokama programa, sukurta Java.

Tai yra daugiapakopio viso teksto (full text) paskirstyta paieškos sistema su RESTFul API, kurios įrašai yra išsaugomi kaip JSON dokumentai.

Naudojant klasterizavimą ir apkrovos balansavimą ši sistema gali išspręsti daugiau užduočių. Jis gali atkurti duomenis, prarastus, pavyzdžiui, dėl mazgo gedimo.