Intel Core i7 Processor

Serveriai GAME

Geriausias našumas video žaidimams

Game dedikuotų serverių gama skirta žaidimų serverių kūrimui ir susijusių programėlių, tokių kaip voice chat, talpinimui.

OVH dedikuoti serveriai leidžia žaidėjams naudotis pamėgtais žaidimais be jokių našumo ir stabilumo apribojimų. Anti-DDoS Game apsauga įskaičiuota ir įjungta nuolat visiems serverių modeliams.

Game

Game serverio privalumai

Anti-DDoS

OVH Anti-DDoS Game apsauga

Žaidimo laikas yra skirtas jūsų žaidėjams, todėl pasiūlykite jiems didžiausią komfortą su Anti-DDoS Game apsauga. Įskaičiuota į visus Game dedikuotų serverių pasiūlymus, ši apsauga yra tvirčiausia rinkoje. Mūsų Anti-DDoS Game apsauga yra nuolat aktyvi ir filtruoja atakas dviem kryptimis (įeinančias ir išeinančias) siekiant išvengti paslaugos neprieinamumo. Taigi DDoS atakos atveju žaidėjai nieko nepastebės!

Sužinoti daugiau

Galimybės

Neribojamas potencialas

Naudodami unikalią aušinimo technologiją galime jums pasiūlyti i7-7700K overclocked procesorių, žinomą žaidimų pasaulyje! Pasinaudokite visais šio procesoriaus privalumais ir dažniu, padidintu iki 4,7 GHz ir iki 5 GHz Turbo Boost režimu.

Sužinoti daugiau

Kiti privalumai

  • Sukurti žaidimui: didelio dažnio Intel i7 procesoriai ir Turbo Boost, spartūs SSD ar NVMe diskai sukuria optimalias sąlygas žaidimui. Rezultatas: sklandus paskelbimas ir minimalus vėlinimas žaidėjams. Trys mūsų konfigūracijos siūlo našumą, pritaikytą įvairiems poreikiams, už prieinamą kainą. Idealus sprendimas profesionaliems perpardavėjams, žaidimų kūrėjams bei žaidėjų bendruomenėms.
  • Pažangiausia įranga: serverio komponentų technologijos nuolat tobulinamos. Siekdama siūlyti tik pažangiausius sprendimus OVH turi komandą, atsakingą už pažangios įrangos plėtojimą. Nuo naujų procesorių architektūrų iki pažangių aušinimo sistemų, mūsų komanda bendradarbiauja su didžiausiais gamintojais, kad galėtų jums pasiūlyti ir pritaikyti naujoves pagal jūsų poreikius. Būtent todėl OVH gali jums pasiūlyti procesorius su overcklocked technologija, užtikrinančią serverių patikimumą.

Rekomenduojami serveriai

Prix en baisse
Intel  i7-6700K
4c/8t - 4GHz /4.2GHz
32GB DDR4 2133 MHz
SoftRaid 2x480GB SSD
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: -
Nuo:
74,99
 /mėn.
Prix en baisse
Intel  i7-7700K
4c/8t - 4.2GHz /4.5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: -
Nuo:
99,99
 /mėn.
Prix en baisse
Intel  i7-7700K OC
4c/8t - 4.7GHz /5GHz
64GB DDR4 2400 MHz
SoftRaid 2x450GB NVMe
+ SoftRaid 1x4TB SATA
500 Mbps tinklo pralaidumas
vRack: -
Nuo:
99,99
 /mėn.

Game serverio naudojimas

Perpardavėjai

Profesionalūs perpardavėjai

Naudotojai tikisi, kad jūs suteiksite jiems idealias žaidimų sąlygas. Leiskite bendrovei OVH pasirūpinti geriausių serverių ir veiksmingos apsaugos nuo atakų suteikimu.

Žaidimų kūrėjai

Žaidimų kūrėjai

Deleguokite talpinimo paslaugas šios srities specialistui ir sutelkite visą dėmesį savo pagrindinei veiklai. Žaidimų serveriai, cloud žaidimai, OVH prisitaiko prie jūsų poreikių.

Bendruomenė

Bendruomenė

Žaidimas yra jūsų aistra. Pasinaudokite serveriais, kuriems siūlomas geriausias rinkoje kokybės ir kainos santykis, su įskaičiuota Anti-DDoS Game apsauga, be jokio pabrangimo.

Game dedikuoto serverio nuoma:

Mumble

Įdiekite šią atviro kodo VoIP programą jūsų dedikuotame serveryje ir naudokitės jos funkcijomis žaidimų sesijų metu. Ši programa plačiai naudojama Minecraft serveriuose mainams tarp žaidėjų.

Teamspeak

Kontroliuokite savo priešininkus žaidimuose su daug žaidėjų naudodami Teamspeak balso ryšį. Kurkite diskusijų kanalus kiekvienam žaidimui, kurį žaidžia jūsų bendruomenė.

CS: GO

Kurkite privačias Counter-Strike žaidimų sesijas: Global Offensive jau Game dedikuotame serveryje. Jūsų žaidimams užtikrinamas našumas ir sklandumas.

Rust

Talpinkite savo Rust serverį Game dedikuotame serveryje ir naudokitės visu gamos našumu. Išgyvenkite tiek ilgai, kiek galite.

DayZ

Apsisaugokite nuo DDoS atakų DayZ ilgų sesijų metu su OVH Anti-DDoS Game apsauga, specialiai sukurta žaidimų serveriams.

Starbound

Suteikite laisvę savo vaizduotei šiame „smėlio dėžės“ nuotykių žaidime, vykstančiame erdvėje. Jokių apribojimų talpinant Starbound mūsų Game serveryje.

Space Engineers

Žaiskite nuosavame Space Engineers serveryje kurdami įspūdingus tarpžvaigždinius laivus ir kosmines stotis.

Minecraft

Neišvengiamas „smėlio dėžės“ žaidimas su daug žaidėjų. Administruokite savo Minecraft serverius pridedami visus reikiamus keitimus.

Ark

Atraskite dinozaurų, pasiruošusių jus praryti, kortas. Prijaukinkite juos, kad apsisaugotumėte ir surinktumėte resursus, negalvodami apie tinkamą serverio veikimą.

Arma

Prisijunkite prie žinomiausios Arma bendruomenės su žaidimų serveriu, paruoštu apmokestinti kai kurias veiklos valandas.

Garry’s Mod

Išnaudokite Garry’s Mod variklį su Game dedikuotais serveriais. Nevaržomai kurkite aplinkas įsimintinoms žaidimų sesijoms.