D.U.K. Techniniai sprendimai ir parinktys

Jūsų klausimai apie dedikuotus serverius

Koks suteikimo terminas?

Suteikimo laikas nurodomas interneto svetainėje ir skaičiuojamas nuo jūsų mokėjimo gavimo, tačiau tai orientacinis terminas

Diegimo mokestis: kas tai?

Diegimo mokestį sudaro serverio surinkimo ir prijungimo duomenų centre išlaidos. Šis pradinis mokestis susijęs tik su serverio diegimu ir nepriklauso nuo serverio nuomos trukmės.

Kaip užsisakyti papildomas parinktis?

Parinktis galėsite užsakyti OVH paslaugų valdymo sąsajoje, kai bus suteiktas serveris.

Ar visos dedikuotos paslaugos suderinamos su mano serveriu?

Parinktys susietos su serverių gamomis. Ar tai būtų Enterprise serveris, Hosting serveris ar Infrastructure serveris, prieš baigdami užsakymą įsitikinkite, kad norima parinktis suderinama su jūsų serveriu.

Kodėl Anti-DDoS suteikiama pagal nutylėjimą?

Apsauga Anti-DDOS OVH nenumatyta kaip papildoma parinktis dėl 2 priežasčių:

  • Ataka į jūsų serverį turės įtakos veiklai. Poveikis gali būti trumpalaikis arba itin didelis.
  • Jūsų jungties perpildymas gali paveikti bendrą tinklą ir trukdyti kitiems klientams.

Be to, kad Anti-DDoS paslauga nebūtų išskirtine, OVH padalino investicijas visiems klientams ir integravo sprendimą į standartinius pasiūlymus.

Kodėl pagalbos lygis suteikiamas serveriui, o ne klientui?

Didesnė tikimybė, kad į pagalbos skyrių kreipsis klientas, turintis daug serverių, o ne klientas, turintis vieną serverį. Todėl logiška pagalbą apmokestinti pagal serverių skaičių, o ne nustatyti mokestį, nepriklausantį nuo naudojimo.

Kas yra komponentų garantija visam naudojimo laikui?

Nuo pirmos dienos, kol naudositės serveriu, teiksime techninės įrangos priežiūros paslaugą 24/7, su automatiniu sugedusių detalių keitimu be papildomų mokesčių. Taip yra tik OVH!

Kokį planą rinktis, jeigu lankytojai yra geografiškai toli nuo duomenų centrų?

Pirmiausiai atsakykyte į klausimą - ar jūsų veiklai atsako laikas (latency) yra kritinis? Premium pasiūlymas tiks paslaugoms, kai lankytojai parsisiunčia daug failų, tačiau kai teikiamos transliavimo paslaugos, planas Ultimate yra tinkamesnis, kadangi suteikia greitesnį atsako laiką lankytojams.

Kas yra Burst parinktis?

Burst funkcija suteikia didesnį pralaidumą. Ši funkcija įjungta pagal numatytuosius nustatymus suderinamuose serveriuose. Daugiau informacijos rasite išsamiame serverio aprašyme. Ši paslauga automatiškai išjungiama, kai suvartojate daugiau kaip 50% įtraukto pralaidumo (žr. Toliau pateiktą klausimą).

Kaip apskaičiuoti laiką, kada galima naudoti Burst?

Kas 6 valandas perskaičiuojame vidutinį suvartojamos juostos plotį (95%) ir palyginkite jį su 50% garantuoto pralaidumo. Jei rezultatas yra mažesnis, niekas nesikeičia, jei jis yra didesnis, mes trumpam išjungiame sprogimą ir negalite iš naujo suaktyvinti. Kitaip tariant: per 5% mėnesio, ty 1 pusę dienos, turite teisę į savo pralaidumo srautą be jokių apribojimų. Jei po pusantros dienos jūs suvartojate daugiau nei 50% garantuoto pralaidumo, jūsų sprogimas yra išjungtas ir jūs turite teisę tik į garantuotą pralaidumą.

Ar galiu išjungti Burst parinktį, kas atsitiks išjungus?

Jūs galite išjungti sprogimą iš API, tada jūsų pralaidumas grįžta į numatytąjį greitį.

Duomenų srautas su Burst parinktimi: koks paslaugos naudojimas?

Duomenų srautas su Burst parinktimi idealiai tinka tinklo apkrovų piko suvaldymui po reklaminės kampanijos televizijoje, el. paštu ar kitomis priemonėmis arba siekiant užtikrinti programinės įrangos atnaujinimą. Jeigu pageidaujate išsaugoti nuolatinį srautą, užsisakykite vieną iš mūsų duomenų srauto pasiūlymų.

Kas atsitiks su IP adresais ir IP blokais, jeigu neatnaujinsiu serverio?

Jeigu IP Failover adresų ir IP blokų nenukreipsite į kitą serverį, jie bus panaikinti kartu su serveriu.

Kas atsitiks su padalinto bloko IP adresais, jeigu neatnaujinsiu serverio?

Padalintam IP blokui priklausantys IP adresai bus automatiškai priparkuoti ir apmokestinami 2,00 /mėn. /IP (2,42€ su PVM).

Kaip išsaugoti IP adresus nenukreipiant jų į serverį?

Galite išsaugoti adresus (t.y. priparkuoti), kad galėtumėte juos panaudoti vėliau. Priparkavus IP adresus ar IP blokus, jie bus apmokestinami 2,00 /mėn. /IP (2,42€ su PVM).

Kaip apmokestinami priparkuoti IP?

Paskutinę kiekvieno mėnesio dieną gausite sąskaitą, kurios suma priklausys nuo IP adresų, kurie mėnesio eigoje bent trumpam buvo priparkuoti, kiekio. IP adresai, kurie nėra nemokami (įskaitant ir kimsufi) bus apmokestinami taip pat.

Jeigu atsisakysiu PRO parinkties, kas nutiks su apmokestinimu?

Jeigu jūsų serveriui reikėjo PRO parinkties, kad galėtumėte naudoti papildomus IP adresus, išsaugosite PRO parinktį, tačiau IP taps nemokami.

Koks apmokestinimas bus taikomas Kimsufi ir So you Start serveriams?

Niekas nesikeis, IP bus apmokestinti tais pačiais įkainiais. Visi IP bus apmokestinti mėnesio pabaigoje.

Koks apmokestinimas bus taikomas Kimsufi serveriams?

Jeigu pasiliksite Kimsufi serverių IP ir IP blokus, jų apmokestinimas kas mėnesį išliks toks, koks yra dabar.

Kokiems serveriams taikomi tokie apmokėjimai?

Visi OVH serveriai, įskaitant ankstesnes gamas, išskyrus Kimsufi ir So you Start serverius, kuriems lieka galioti senieji įkainiai.

Diegimo mokestis: kas tai?

Diegimo mokestis aktyvuoja užsakytus IP. Kaina yra 2,00 /IP (2,42€ su PVM). Pavyzdžiui, 4 IP (/30) blokas bus apmokestinamas 8,00 /IP (9,68€ su PVM).

Kaip atsisakyti mano IP?

Jūsų kliento valdymo sąsajoje skiltyje IP valdymas.
Kad atsisakytumėte IP adresų, įtrauktų į juodąjį sąrašą, jūs visų pirma turite atlikti reikiamus teisinius veiksmus, kad pakeistumėte IP statusą.

Kas yra virtuali spinta arba vRack?

Virtuali spinta leidžia virtualiai sujungti keletą serverių, nepriklausomai nuo jų skaičiaus ar fizinės vietos duomenų centre. Serveriai prijungiami prie virtualaus komutatoriaus ir yra tame pačiame privačiame tinkle. Serveriai tarpusavyje gali komunikuoti privačiai ir visiškai saugiai. čia

Kaip pasirinkti duomenų centrą?

Priklausomai nuo geografinės vartotojų ir klientų vietos, rinkitės OVH duomenų centrą, kurio tinklas skirtas atitinkamai pasaulio zonai.

Kaip pasirinkti saugyklą?

Naudodami OVH serverius, duomenis galite saugoti įvairiais būdais, priklausomai nuo jų naudojimo ir svarbos:

  • NAS pasiūlymai: orientuoti į aukštą pasiekiamumą (iki 100%), serveriai yra su RAID konfigūracija ir suteikia itin našų I/O. Standartinės versijos, hibridiniai ar full SSD, NAS serveris yra sujungti tinklu su visais aktyviais serveriais, kad duomenys būtų nesunkiai dalinami. Skirsnių kūrimas, automatinės momentinės kopijos, RAID atstatymas: OVH įsipareigoja visuose lygmenyse teikti kokybiškas paslaugas.
  • Naudojami kartu su dedikuotais serveriais serveriai saugykloms suteikia iki 216 TB saugyklą (RAID konfigūracija). Jie suderinami su vRACK, kad naudodami vidinį privatų vLAN apsaugotumėte prieigą prie kritinių duomenų. OVH tinklas suteikia galimybę naudoti nuo 1 Gbps iki 40 Gbps duomenų perdavimo spartą.
  • Atsarginio kopijavimo saugykla: kiekvienas OVH dedikuotas serveris suteikiamas su 500 GB saugykla atsarginėms kritinių duomenų kopijoms. Užsisakę talpą iki 10 TB (pasirinktinai) galėsite paprastai naudoti FTP(s), NFS ar CIFS protokolus atsarginėms serverių kopijoms.

Kokios pasiūlymo vienai savaitei naudojimo sąlygos?

Jūs galite užsakyti šią paslaugą be jokių sąlygų. Lyginant su standartiniu pasiūlymu, pasiūlymo vienai savaitei įsipareigojimų laikotarpis trumpesnis (1 savaitė).

Kokios paslaugos įskaičiuotos į pasiūlymą „serveris savaitei“?

Į pasiūlymą „serveris savaitei“ įskaičiuota:

  • visos standartinės OVH paslaugos
  • licencijos vienai savaitei:
Kaina / mėn. Pasiūlymas vienai savaitei
Windows 2008 (R2) ir 2012 (R2) Standard bei Web 19,99 /Procesorius (24,19€ su PVM) NEMOKAMAI
Web Host 12 / Hosting suite unlimited (10 and later) 24,99 (30,24€ su PVM) NEMOKAMAI
cPanel: neribojamas domenų kiekis 24,99 (30,24€ su PVM) NEMOKAMAI
Direct Admin: neribojamas domenų kiekis 9,99 (12,09€ su PVM) NEMOKAMAI
Virtuozzo: 3x konteineriai 24,99 (30,24€ su PVM) NEMOKAMAI

Ar galima migruoti licenciją į kitą serverį?

Taip, bet reikės mokėti pagal standartinio pasiūlymo įkainius.

Ar užsakant serverį savaitei taikomas serverių kiekio apribojimas?

Ne, jūs galite užsakyti tiek pasiūlymų, kiek pageidaujate, neribojant nei kiekio, nei laiko.

Ar galiu išsaugoti savo serverį ir jo konfigūraciją pasibaigus 7 dienų laikotarpiui?

Taip, jei nepateiksite serverio atsisakymo užklausos per 7 dienas, jūsų serverio galiojimas bus pratęstas automatiškai.

Kaip bus apmokestinama mano licencija, jeigu ketinu ir toliau ja naudotis po 7 dienų?

Šis pasiūlymas bus mokamas pagal galiojančius įkainius.

Ar galiu personalizuoti savo serverį (RAID, CPU ir t.t.)?

Serveriai vienai savaitei suteikiami tik fiksuotos konfigūracijos. Jeigu pageidaujate testuoti personalizuotą serverį, ši paslauga bus prienama hard-zone (jau greitai).

La consommation de bande passante est-elle illimitée ?

Le trafic est illimité sur les serveurs Baremetal. Cependant, les ressources réseau mises à disposition de nos clients étant mutualisées, la bande passante (pour les clients n’ayant pas souscrit à l’option de bande passante garantie) est soumise à une règle d’utilisation équitable de cette ressource. Afin de garantir le meilleur niveau de services à l’ensemble de nos clients, OVH se réserve le droit de limiter jusqu’à 50% le débit de bande passante publique sortante d’un service si elle met en péril la qualité du réseau pour d'autres clients.