Top-banner-illustration_EN
Nauja serverių gama Rise

Atraskite mūsų dedikuotus serverius Padidinkite už prieinamą kainą ir be papildomų išlaidų.
Nuo 59,99€/mėn

Dedikuoti serveriai

Išsirinkite tinkamiausią infrastruktūrą savo verslo programoms.

Išsirinkite tinkamiausią infrastruktūrą savo verslo programoms.

VH užtikrina kompetenciją „bare metal“ serverių srityje. Visi mūsų serverių komponentai yra naujausios kartos. Kiekvieną mašiną suprojektuoti ir sumontuoti pas mus, už pristatymą per rekordiškai trumpą laiką 120 sekundžių.

Siūlome įvairius Dedikuotų serverių išrankiausių poreikius visoms įmonėms.

Jūsų svetainei internete talpinti, įdiegti infrastruktūrą, aukštą atsparumą arba pritaikyti kompiuterį pagal savo projektus vos keliais spustelėjimais.

Kodėl OVH serveriai skiriasi vieni nuo kitų?

Našumas

Pasirinkę dedikuotą serverį būsite tikri, kad visi įmanomi ištekliai bus naudojami užtikrinti didžiausią įmanomą serverio našumą. Mūsų kompiuterius kuria, renka ir prižiūri mūsų įmonės komandos, todėl galime pasiūlyti geriausiai jūsų veiklai tinkančias sąrankas.

Prieinamumas

Paleiskite savo serverį greičiau nei per 120 sekundžių viename iš mūsų 28 duomenų centrų visame pasaulyje. Taip pat naudokitės saugiu ir labai atspariu tinklu užtikrindami paslaugų tęstinumą savo klientams.

Išplečiamumas

Kurdami infrastruktūrą iš dedikuotų OVH serverių, formuojate patikimą techninę bazę savo verslo programoms. Jūsų infrastruktūros išplečiamumo galimybės padidėja, nes jūsų įrenginius galima sujungti su kitomis OVH teikiamomis paslaugomis, tokiomis kaip „Private Cloud“ ir „Public Cloud“.

Tvarumas

Pasirinkę OVH serverių prieglobą, renkatės pažangius ir išskirtinius sprendimus, taikomus visos infrastruktūros mastu: aušinimą vandeniu didinant energijos vartojimo efektyvumą ar apsaugą nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakų. Mes nuolat stengiamės nuspėti jūsų ateities poreikius.

Mūsų dedikuoti serveriai svyruoja

Pradėkite su savo pirmuoju serveriu

Dedikuoti serveriai Rise

Rise gamos dedikuoti serveriai yra gryno (neizoliuoto) metalo prieinamesnės kainos OVH serveriai, pagrįsti patikrinta „Intel Xeon“ platforma.

Nuo
56,99 € be PVM/mėnesis

Rise gamos dedikuoti serveriai yra gryno (neizoliuoto) metalo prieinamesnės kainos OVH serveriai, pagrįsti patikrinta „Intel Xeon“ platforma.

Advance dedikuoti serveriai

Advance dedikuoti serveriai

Advance serverių gama skirta mažoms įmonėms, kurios nori investuoti į daugiafunkcius serverius, pritaikytus jų verslo poreikiams.

Nuo
71,24 € be PVM/mėnesis

Advance serverių gama skirta mažoms įmonėms, kurios nori investuoti į daugiafunkcius serverius, pritaikytus jų verslo poreikiams.

Serveurs dédiés Storage

Dedikuoti serveriai | Storage

Serveriai skirti archyvavimui, saugojimui ar paskirstytajai saugyklai.

Nuo
75,99 € be PVM/mėnesis

Serveriai skirti archyvavimui, saugojimui ar paskirstytajai saugyklai.

Serveurs Dédiés Haut de Gamme

Dedikuoti serveriai | HG (Advanced)

Galingiausi serveriai, sukurti kritinėms ar intensyvioms aplinkoms, su galimybe keisti konfigūraciją.

Nuo
220,99 € be PVM/mėnesis

Galingiausi serveriai, sukurti kritinėms ar intensyvioms aplinkoms, su galimybe keisti konfigūraciją.

Įskaičiuota į dedikuoto serverio kainą

Pralaidumas ir neribotas duomenų srautas

Kiekvienas dedikuotas OVH serveris turi ne mažesnį nei 500 Mb/s viešą pralaidumą ir pliūpsnio (burst) galimybę, skirtą absorbuoti kartais susidarančius didelius srautus. Įeinantis ir išeinantis duomenų srautai yra neriboti ir nemokami (išskyrus mūsų duomenų centrus Azijos ir Ramiojo vandenyno regionuose). Taip pat galite užsisakyti pralaidumą padidinančią parinktį.

Platinamosios programos

Kliento erdvėje jums siūloma daug automatiškai įdiegiamų platinamųjų programų. Tarp jų – įvairios operacinės sistemos („Windows Server“, „Debian“, „Ubuntu“ ar „CentOs“), valdymo sąsajos „Web Plesk“ ir „cPanel“, taip pat duomenų bazėms skirtas „Microsoft SQL Server“. Siūlomi ir virtualizacijos sprendimai – „VMware“, „CoreOS“ ir „Windows Hyper-V“.

500 GB vietos atsarginėms kopijoms

Kiekvienam dedikuotam serveriui skiriama 500 GB vietos atsarginėms kopijoms. Ši vieta yra visiškai atskira nuo serverio ir leidžia jums kaupti savo sąrankos duomenis bei failus. Prireikus saugykla gali būti padidinta.

Apsauga nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakos

Norint užtikrinti maksimalią jūsų infrastruktūrų apsaugą, visuose dedikuotuose OVH serveriuose įdiegta apsaugos nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakos sistema. Ji užtikrina jūsų paslaugų tęstinumą įvykus atakai.

Konsultacijos ir pagalba

Nuomojantis OVH serverius, telefonu ir elektroniniu paštu techninė pagalba teikiama 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę. Taip pat galite su mūsų konsultantais susirašinėti realiu laiku. Be to, galite naudotis daugeliu naudojimo vadovų bei internetiniu pagalbos centru, padėsiančiu jums įdiegti ir administruoti savo paslaugas.

Sužinoti daugiau apie OVH siūlomą dedikuotą prieglobą

Kas yra dedikuotas serveris?

Dedikuotas serveris yra serveris, kuris išnaudoja visus kompiuterio fizinius išteklius Priešingai nei virtualusis serveris, kuris dalį išteklių naudoja palaikyti virtualumą, dedikuotas serveris leidžia išnaudoti visą kompiuterio operatyviąją atmintį, duomenų saugyklą ir kompiuterio galią. Taikoma nuotolinei kompiuterijai, mes taip pat galime kalbėti apie "ant pliko metalo" apibrėžti šio tipo tirpalo, pabrėžiant fizinio mašina, skirtingai nuo tradicinių sprendimų remiantis Virtuali atvejų išteklių prieinamumą.

Kokį serverį rinktis?

Konfigūracijos, naudojamos mūsų skirta priegloba siūlo siekiama išspręsti specialistų poreikius. Priklausomai nuo to, kaip naudosite serverį, jums gali reikėti sąrankos su didesne operatyviąja atmintimi, didesne duomenų saugykla arba galingesniu kompiuterio procesoriumi. Be to, skirtingos OVH dedikuotų serverių gamos skiriasi pralaidumu bei papildomų paslaugų asortimentu. Taip pat galėsite naudotis žaidimams pritaikyta apsauga nuo DDoS (paskirstytojo paslaugos trikdymo) atakų, iki 10 GB/s greičio privačiuoju tinklu („vRack“), sujungsiančiu jūsų dedikuotą serverį su jūsų infrastruktūra, taip pat RAID (perteklinio nepriklausomų diskų masyvo) aparatine įranga. Pasirinkti specialią Hostingas, kuris atitinka jūsų poreikius.

Cloud, svetainių talpinimas ar dedikuotas serveris?

Du pagrindiniai elementai atskirti dedikuoto serverio debesų instancijos. Visų pirma, skiriasi bendrasis kompiuterio našumas: dedikuotame serveryje neatliekami virtualizacijos procesai, eikvojantys išteklius – tai garantuoja maksimalų jų išnaudojimą. Antrasis skirtumas susijęs su serverio administravimu. Antroji – su serverio administravimo lygiu. Dedikuotą serverį valdote jūs – galite pasirinkti kompiuterio sąranką, kaupiamus duomenis ir jų apsaugos būdus. Tai suteikia jums pažangesnio diegimo galimybę, nepamainomą, pavyzdžiui, naudojantis tam tikromis verslui skirtomis programomis. Jums suteikiama visiška laisvė naudotis serveriu – toks yra pagrindinis šio dedikuoto sprendimo privalumas. Jei norite, kad jūsų nevaržytų techninės detalės, ir galėtumėte susikoncentruoti tik į savo projektą, jums labiau tiks „Public Cloud“ parinktis. Tereikia paprastos svetainės? Galvoti apie priegloba, kuri siūlo apgyvendinimą už mažesnę kainą ir visiškai palaiko OVH konfigūraciją.

Dedikuotas serveris kokiems poreikiams?

Dedikuoto serverio naudojimas yra daug: didelis duomenų mašina mokymasis, svetainės talpinimas ir naudojantis interneto programomis, saugojimo ir rezervinio, virtualizacijos infrastruktūra, serverio klasteris, programų (CRM, ERP) verslo ar vyksta žaidimų linijos. Todėl siūlome jums keletą dedikuotų serverių gamų, atitiksiančių kiekvieno specifinius poreikius. Mūsų pardavimo ir techninio aptarnavimo komandos padės jums įgyvendinti jūsų projektą ir patars renkantis serverį.