vCloud Datacenter



Patikimai pereikite prie Hybrid Cloud

Įmonės gali susidurti su vidaus duomenų centrų perpildymu, todėl reikia numatyti perėjimą prie Hybrid Cloud. Naudodamiesi vCloud Datacenter paslaugomis, profesionalai gali susieti vidinį Cloud su išoriniu Cloud, be jokių klausimų apie aplikacijų suderinamumą ar tarpusavio sąveiką.

vCloud Datacenter sertifikavimas, gautas iš VMware, garantuoja OVH klientams, kad Dedicated Cloud architektūra ir technologija visais atžvilgiais atitinka virtualizacijos lyderio standartus. „Šiuo sertifikavimu pripažinta, kad mes valdome VMware technologijas ir galime siūlyti OVH paslaugas,“ - teigia Miroslaw Klaba, atsakingas už OVH tyrimus ir plėtrą.




OVH know-how jūsų įmonės paslaugoms

OVH nepakanka tik atsakyti į VMware vCloud Datacenter kriterijus, bet reikia pasiūlyti daugiau - išorinį Cloud, atitinkantį įmonių poreikius.

Dedicated Cloud architektūra paremta nuosavu optinio pluošto tinklu, kurio pajėgumai siekia 3 Tbps ir turinčiu 33 sujungimo taškus, todėl Dedicated Cloud klientai žino, kad gali pasitikėti šia architektūra, pajėgia atlaikyti vis didėjančias apkrovas pagal poreikį. Kiekvieno naudotojo Dedicated Cloud infrastruktūros elementai sujungti privačiame VLAN, todėl kiekvienam naudotojui skirti resursai yra visiškai izoliuoti nuo išorės ir nenaudojami bendrai. Taip klientas gali užtikrintai pasinaudoti visais Dedicated Cloud paslaugos pajėgumais.

Žinoma, prireikus taip pat suteikiami papildomi resursai, reikalingi įmonės Dedicated Cloud infrastruktūros plėtrai: duomenų saugyklos, mazgai, tinklas, IP adresai, licencijos prieinama vos per 5 minutes.