Valdykite savo Dedicated Cloud su VMware vSphere

OVH ir VMware jums siūlo vSphere 6.X (arba 5.X) licenciją, jau įdiegtą Dedicated Cloud paslaugoje ir automatiškai praplečiamą visiems serveriams ir spintoms, susietoms su jūsų paketu.
OVH prisiima įsipareigojimus dėl automatinio diegimo, atnaujinimų, optimalaus konfigūravimo, todėl visą savo dėmesį galėsite skirti tik savo virtualizavimo sprendimo naudojimui.
Šis unikalus pasiūlymas jums atveria duris į virtualizavimą as a service.

Jūsų duomenų centras


Jūsų dedikuota infrastruktūra

Užsisakę Dedicated Cloud vSphere as a Service, jūs gaunate nuosavą dedikuotą infrastruktūrą, dedikuotą vCenter (VMware virtualizavimo sprendimą) ir dedikuotą vSphere (klientinę sąsają, kuri leidžia valdyti virtualias mašinas). Netgi tinklas yra dedikuotas jums!

vSphere sąsajoje jūs matote OVH suteiktus mazgus, saugyklas bei jūsų pačių sukurtas virtualias mašinas.

Paketas viskas įskaičiuota

OVH jums suteikia startinius paketus, kurių kiekvieną sudaro:

  • VMware vSphere įskaičiuotos licencijos;
  • Du serveriai (hosts);
  • Dvi spintos (duomenų saugyklos);
  • 100% SLA garantijos;
  • Privatus tinklas.Į šiuos paketus viskas įskaičiuota, todėl jūs jau po kelių minučių galite pradėti naudoti savo Dedicated Cloud bei kurti savo virtualias mašinas.
Daugiau apie funkcijas vSphere
Jūsų Dedicated Cloud vSphere jums garantuoja talpinimą platformoje, kurioje laikomasi visų VMware apribojimų. VMware pagrindu veikianti Dedicated Cloud platforma taip pat sertifikuota vCloud Datacenter, tai aukšiausias sertifikavimo lygis, suteikiamas VMware paslaugų teikėjams.
Be to, OVH jums suteikia prieigą prie visų VMware vSphere funkcijų su Enterprise + licencija.VMWare aukštas pasiekiamumas (HA)

Aukštas pasiekiamumas (HA) užtikrina apsaugą nuo techninių gedimų ir blogo operacinės sistemos veikimo. Paslauga nuolat stebi virtualias mašinas. Jei viena jų tampa nepasiekiama, HA automatiškai perkrauna VM kitame Dedicated Cloud serveryje. Jūsų VM vėl taps aktyvi per kelias minutes, be žmogiškos intervencijos.

VMWare Vmotion

Su vMotion parinktimi jūs galite vienu spragtelėjimu perkelti savo naudojamas virtualias mašinas iš vieno mazgo į kitą. Paslauga nenutrūks: aktyvioji atmintis bei jūsų VM vykdymo būsena perduodamos nedelsiant. Tinklas taip pat virtualizuotas, todėl VM išsaugo savo tinklo tapatybę bei jungtis. Pagaliau, serveryje suplanuoti priežiūros darbai neturės jokio poveikio galutiniam vartotojui.
VMWare DRS

Distributed Resource Scheduler (DRS) optimizuoja Dedicated Cloud infrastruktūrą be jūsų įsikišimo. Nesvarbu, koks bus veiklos aktyvumas, ši funkcija automatiškai paskirstys VM tarp skirtingų serverių. Be to, tai padės sumažinti išlaidas klasteriui.

VMware vNetwork Distributed Switch*

Centralizuokite virtualių mašinų paleidimą, administravimą bei stebėjimą naudodami tinklo pergrupavimą grupėje. vNetwork Distributed Switch įgalina naudoti paslaugos kokybę (QoS) skirtingose VMware tinklo paslaugose ir priskiria maksimalų duomenų pralaidumą.
VMWare Storage vMotion

Perkelkite virtualių mašinų disko failus iš vieno mazgo į kitą nepertraukdami paslaugų teikimo. Storage vMotion garantuoja perkėlimo integralumą. Net jei vykdote suplanuotus serverių priežiūros darbus, vis tiek galite naudoti šią funkciją. Tai taip pat labai naudinga įsigijus naują saugyklą ir migruojant visus duomenis iš senosios.

VMWare Hot Add

Naudojant Hot Add jūsų projektai nebestrigs! Ši funkcija leidžia iš karto padidinti jūsų VM suteiktus procesoriaus bei operatyvisios atminties resursus. Operacija atliekama „karštai“, netrikdant bei nenutraukiant paslaugos veikimo. Ir nieko sudėtingo: tereikia paslinkti rodyklę!
VMWare Update Manager

Update Manager padės lengvai atnaujinti visus jūsų mazgus! Visos šios užduotys yra visiškai automatizuotos. Valdymo skyde galėsite stebėti savo Dedicated Cloud taisymų būseną. Ši procedūra ypač supaprastina naujinimų valdymą, apsaugant jūsų infrastruktūrą nuo saugumo klaidų bei kitų galimų spragų.

VMWare API vStorage

Apsaugokite savo Dedicated Cloud su API vStorage. Šios programavimo sąsajos jums leidžia išsaugoti visas jūsų infrastruktūros virtualias mašinas, atliekant visas atsargines kopijas centralizuotai, ar išsaugant kiekvienos VM kopiją. Todėl nebeprivalote valdyti backup agentų kiekvienoje virtualioje mašinoje ar kiekviename mazge.
VMWare Thin Provisionning

Thin Provisioning sumažina saugyklos poreikį dinamiškai paskirstydama disko vietą. Jūsų VM bus su teisingai nustatyta disko vieta, tai neturės įtakos jų našumui. Saugyklų, kurias turėsite įsigyti, skaičius sumažės, todėl sumažės išlaidos investicijoms ir naudojimui.

VM kūrimas naudojant marketplace ar OVF

Suspauskite savo VM ir dalinkitės jomis per VMware marketplace. Šioje mainų platformoje jūs rasite šimtus iš anksto sukonfigūruotų ir naudojimui paruoštų VM. Galima iškart naudoti .ovf failus, diegimas kaip visada paprastesnis.
VMware Data Protection*

Data Protection leidžia paprastai valdyti jūsų ir VM atsargines kopijas. OVH jums suteikia duomenų apsaugos sprendimo ISO, jums tereikia jį įdiegti, o visa kita jums padės atlikti jūsų valdymo sąsaja.

VMware Storage I/O Control

Storage I/O Control jums suteiks galimybę apibrėžti savo virtualių mašinų I/O kokybės valdymo taisykles bei parinktis. Taip galėsite užtikrinti priiegos prie bendrai naudojamos saugyklos hierarchiją.
VMware network I/O Control

Naudodami Network I/O Control konfigūruokite virtualių mašinų taisykles bei strategijas, taip pat nuolat prieinamą strateginę aplikaciją. Aptikus perpildymą, resursai bus automatiškai priskirti aukštos pirmenybės aplikacijoms.
*Jau greitai funkcija bus prieinama Dedicated Cloud