Valdykite savo Dedicated Cloud su vCloud

OVH ir VMware jums siūlo vCloud liceciją, jau įdiegtą Dedicated Cloud paslaugoje ir automatiškai suteikiamą visiems serveriams ir spintoms, susietoms su jūsų paketu.
OVH prisiima įsipareigojimus dėl automatinio diegimo, atnaujinimų, optimalaus konfigūravimo, todėl visą savo dėmesį galėsite skirti tik savo virtualizavimo sprendimo naudojimui.
Šis unikalus pasiūlymas jums atveria duris į virtualizavimą as a service.

Jūsų duomenų centras


Jūsų dedikuota infrastruktūra

Užsisakę Dedicated Cloud vCloud, jūs žengiate dar vieną žingsnį į Cloud pasaulį, negalvodami apie fizinių resursų apribojimus. Jums suteikiama nuosava dedikuota infrastruktūra, dedikuotas vCenter (VMware virtualizavimo sprendimas) ir dedikuotas vCloud Director (klientinė sąsaja, kuri leidžia valdyti virtualias mašinas). Netgi tinklas yra dedikuotas jums!

Visas šių resursų administravimo užduotis, atnaujinimus bei palaikymą už jus atliks vCloud.

Visam laikui suteiktus infrastruktūros CPU ir RAM resursus galite keisti kada ir kaip norite.
Paketas viskas įskaičiuota

OVH jums suteikia startinius paketus, kurių kiekvieną sudaro:

  • VMware vCloud įskaičiuotos licencijos;
  • Du serveriai (hosts);
  • Dvi spintos (duomenų saugyklos);
  • 100% SLA garantijos;
  • Privatus tinklas.Į šiuos paketus viskas įskaičiuota, todėl jūs jau po kelių minučių galite pradėti naudoti savo Dedicated Cloud bei kurti savo virtualias mašinas.
Daugiau apie funkcijas vCloud
Mūsų Dedicated Cloud vCloud garantuoja talpinimą VMware platformoje, kurioje laikomasi VMware apribojimų. VMware paremta Dedicated Cloud platforma taip pat sertifikuota vCloud Datacenter, tai aukšiausias sertifikavimo lygis, suteikiamas VMware paslaugų teikėjams.
Be to, OVH jums siūlo prieigą prie visų VMware vCloud funkcijų su Enterprise + licencija.vCloud valdomos funkcijos

VMWare aukštas pasiekiamumas (HA)

Aukštas pasiekiamumas (HA) užtikrina apsaugą nuo techninių gedimų ir blogo operacinės sistemos veikimo. Paslauga nuolat stebi virtualias mašinas. Jei viena jų tampa nepasiekiama, HA automatiškai perkrauna VM kitame Dedicated Cloud serveryje. Jūsų VM vėl taps aktyvi per kelias minutes, be žmogiškos intervencijos.

VMWare DRS

Distributed Resource Scheduler (DRS) optimizuoja Dedicated Cloud infrastruktūrą be jūsų įsikišimo. Nesvarbu, koks bus veiklos aktyvumas, ši funkcija automatiškai paskirstys VM tarp skirtingų serverių. Be to, tai padės sumažinti išlaidas klasteriui.
VMware vShield Edge*

vShield Edge funkcija leidžia izoliuoti virtualias mašinas (VM) per porthyperFeatureGroups. Viduje visos VM gali komunikuoti tarpysavyje. Bet jos neturi jokios galimybės bendrauti su likusiu tinklu.

VMware vNetwork Distributed Switch*

Centralizuokite savo virtualių mašinų tiekimą, administravimą bei kontrolę, naudodami tinklo grupavimo pagal klasterį parinktį rehyperFeatureGroupement. vNetwork Distributed Switch leidžia pritaykti paslaugos kokybės (QoS) standartus įvairioms VMware tinklo funkcijoms, suteikiant didžiausią tinklo pralaidumą.
VMWare Hot Add

Naudojant Hot Add jūsų projektai nebestrigs! Ši funkcija leidžia iš karto padidinti jūsų VM suteiktus procesoriaus bei operatyvisios atminties resursus. Operacija atliekama „karštai“, netrikdant bei nenutraukiant paslaugos veikimo. Ir nieko sudėtingo: tereikia paslinkti rodyklę!
Naudotojo funkcijos

VMWare Thin Provisionning

Thin Provisioning sumažina saugyklos poreikį dinamiškai paskirstydama disko vietą. Jūsų VM bus su teisingai nustatyta disko vieta, tai neturės įtakos jų našumui. Saugyklų, kurias turėsite įsigyti, skaičius sumažės, todėl sumažės išlaidos investicijoms ir naudojimui.

VM kūrimas naudojant marketplace ar OVF

Suspauskite savo VM ir dalinkitės jomis per VMware marketplace. Šioje mainų platformoje jūs rasite šimtus iš anksto sukonfigūruotų ir naudojimui paruoštų VM. Galima iškart naudoti .ovf failus, diegimas kaip visada paprastesnis.
*Jau greitai funkcija bus prieinama Dedicated Cloud