Valdykite savo Dedicated Cloud su Azure Pack

NAUJIENA: naudojant Azure hipervizorių, Windows licencijos suteikiamos NEMOKAMAI visoms jūsų virtualioms mašinoms!
OVH ir Microsoft jums siūlo Microsoft Azure sprendimą, iš anksto įdiegtą Dedicated Cloud paslaugoje ir automatiškai pritaikomą visiems serveriams ir spintoms jūsų paketu.

Jūsų duomenų centras


Jūsų dedikuota infrastruktūra

Su Dedicated Cloud Azure as a Service, jūs žengiate dar vieną žingsnį į Cloud pasaulį, nebegalvodami apie fizinius resursus. Jums suteikiama nuosava dedikuota infrastruktūra, Virtual Machine Manager (Microsoft virtualizavimo sprendimas) ir Azure Pack (klientinė programa, leidžianti valdyti virtualias mašinas). Netgi tinklas yra dedikuotas!

Atsiribokite nuo administravimo užduočių, resursų atnaujinimo bei priežiūros: Azure Pack visa tai atliks už jus. Jums suteikiamas dedikuotų CPU bei RAM resursų kiekis savo infrastruktūroje, kurią galite keisti pagal poreikį.

Paketas viskas įskaičiuota

OVH jums suteikia startinius paketus, kurių kiekvieną sudaro:

  • Įskaičiuotos Microsoft Azure Pack licencijos;
  • Du serveriai (hosts);
  • Dvi spintos (duomenų saugyklos);
  • 100% SLA garantijos;
  • Privatus tinklas.
  • Windows licencijos suteikiamos NEMOKAMAI jūsų VM.Į šiuos paketus viskas įskaičiuota, todėl jūs jau po kelių minučių galite pradėti naudoti savo Dedicated Cloud bei kurti savo virtualias mašinas.
Daugiau apie funkcijas Azure
Jūsų Dedicated Cloud Azure Pack jums garantuoja talpinimą platformoje, kurioje laikomasi Microsoft reikalavimų. Dedicated Cloud Microsoft platforma taip pat dalyvauja Cloud OS Network programoje. OVH jums taip pat suteikia prieigą prie visų Azure funkcijų.Azure valdomos funkcijos

High Availability

High Availability (aukštas pasiekiamumas) jums suteikia apsaugą nuo techninės įrangos gedimų bei operacinių sistemų veikimo sutrikimų. Jūsų virtualios mašinos nuolat stebimos. Jeigu bent viena iš jų neprieinama, High Availability parinktis atliks jos automatinį paleidimą kitame jūsų Dedicated Cloud serveryje. Ir jau po kelių minučių, be jokios specialistų intervencijos, jūsų VM bus iš naujo prieinama

Performance resource optimization

Ši funkcija leidžia paskirstyti virtualių mašinų skaičiavimų apkrovą tarp įvairių infrastruktūros mazgų. Jeigu virtuali mašina sunaudoja daugiau resursų, resursų optimizavimo parinktis perkels šią VM į mažiau apkrautą serverį, nepaveikiant našumo.
NVGRE tinklas

Su Azure Pack, jūs galite kurti įvairius tinklo segmentus, taip pat izoliuoti savo virtualias mašinas vieną nuo kitos, taip pat interneto tinklą.

NAT taisyklių valdymas

Konfigūruokite savo nukreipimo taisykles tarp viešų ir privačių IP adresų ir skelbkite internete tik svo veiklai būtinus IP adresus.
Naudotojo funkcijos

Virtualių mašinų importas

OVH jums suteikia galimybę importuoti savo virtualias mašinas (vhdx failus) naudojant ftps protokolą ir taip nesudėtingai perkelti naudojamą infrastruktūrą į Dedicated Cloud Azure Pack.

Visapusiška naudotojo žiniatinklio sąsaja

Su Dedicated Cloud Azure as a Service, jūs galite jungtis prie žiniatinklio valdymo sąsajos ir pilnai valdyti savo infrastruktūrą, kurti savo virtualias mašinas, konfigūruoti tinklą, valdyti resursus.