Virtual Scope: matykite visą duomenų centrą

Kas yra vScope?

vScope - tai OVH sukurtas Dedicated Cloud stebėjimo įrankis. Tai web puslapis, kuriame pateikiama naudinga informacija apie jūsų resursus. Pavyzdžiui, galite iš karto vizualizuoti kiekvieno mazgo branduolių ir VM kiekį, CPU bei RAM apkrovas, taip pat tinklo srautą. Greitesniam skaitymui, kiekvienas duomuo žymimas spalva (žalia, oranžine, raudona ar juoda). Vos vienu žvilgsniu jūs galite apčiuopti savo virtualaus duomenų centro pulsą ir numatyti naujų resursų poreikį.
Ar galima gauti išsamią informaciją?

Taip. Du kartus spragtelėję mazgą, VM ar saugyklą, jūs gaunate tikslius duomenis apie jus dominančius resursus. Jūs taip pat galite peržiūrėti dienos, savaitės, mėnesio ar netgi visų metų suvartojimo santrauką. Ir visa tai be papildomos programinės įrangos diegimo! Jums tereikia prisijungti prie paprasto URL. Be to, mūsų komanda nuolat tobulina vScope. Šiuo metu diegiama įspėjimų sistema, todėl iš karto gausite įspėjimą SMS ar el. paštu, jei tam tikri jūsų resursai bus pažymėti raudona ar juoda spalva.
Kodėl sukūrėte šį įrankį?

vScope atsirado kaip OVH vidaus poreikis. Už VPS, Dedicated Cloud pagrindu veikiančių virtualių serverių, plėtojimą atsakinga komanda nebuvo patenkinta turimais monitoringo įrankiais. Komanda pageidavo greičiau peržiūrėti mazgų, VM bei saugyklų būseną, kad įsitikintų puikia infrastruktūros dimensija. Taip buvo sukurtas vScope. Kitos Dedicated Cloud sprendimus naudojančios OVH komandos taip pat įvertino ir įdiegė šį įrankį. Vėliau supratome, kad šio įrankio gali prireikti ir klientams, todėl OVH nusprendė pasiūlyti vScope visiems.