Apsauga nuo DDoS atakųPripažintas žiniatinklio sprendimų teikėjas OVH dabar suteikia vientisą aukšto pasiekiamumo infrastruktūrą visoms talpinimo paslaugoms. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai užregistruoti svetainę ir įkelti failus!

Su išskirtine Anti-DDoS paslauga OVH užtikrins, kad svetainės būtų visuomet pasiekiamos, net atakos metu!

Ši apsauga yra būtina, kaip pažymi Octave Klaba: "Klausimas yra ne ar Jums reikia apsaugos, o kada tapsite pirmosios DDoS atakos auka".Kas yra DDoS?

DDoS ataka siekiama perkrauti serverio jungtį ar išnaudoti resursus ir svetainę padaryti neprieinama. Paprastai tokios atakos yra 7 lygio, galingiausios generuoja PHP užklausas ir taip siekia perkrauti sistemą.Šiandien rizika tapti tokios atakos auka yra didelė ir grėsmių vis daugėja dėl laisvai platinamos informacijos bei tam reikalingų įrankių. Auga ne tik atakų kiekis, bet ir jų galia, šiandieninė ataka gali sutrikdyti net ir labai galingos infrastruktūros darbą.OVH tipo saugumas

Saugumas ir pasiekiamumas internete visada buvo ir yra OVH prioritetas. Bėgant metams kaupėsi tokių problemų valdymo patirtis. Taip sukūrėme išmanius bei galingus didelių atakų valdymo įrankius, kuriuos diegiame į dedikuotų serverių ir Cloud sprendimų gamas.Šie įrankiai buvo pritaikyti ir kitiems produktams, todėl svetainių talpinimo paslauga, kuriai apsauga anksčiau nebuvo taikoma, dabar taip pat apsaugota. Anksčiau privalėdavome izoliuoti svetainę, kad jos gaunamų užklausų skaičius nepakenktų kitiems klientams.

Dabar, kovojant su atakomis, OVH taiko įvairius sprendimus, paremtus VAC technologija. Tai išskirtinė technologijų kombinacija, realiu laiku analizuojanti srautą. Technologijos automatiškai aptinka ir silpnina atakas bei praleidžia tik tinkamus paketus. Be to, apkrovos balansatorius geriau veikia nuo PHP-FPM įdiegimo, tai pagerina serverių veikimą. Taigi, paslaugos nutrūkimo rizika yra minimali.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite išsamų Anti-DDoS apsaugos pristatymą.