OVH tinklasGarantuojamas duomenų pralaidumas

OVH garantuoja 40 Gbps duomenų srautą. OVH įdiegė svarbią tinklo infrastruktūrą, kuri leidžia sumažinti Dedicated Cloud atsako laiką. Atsako laikas yra ypač mažas, kai jungiamasi su išore!

Viskas dubliuota

Techniniame lygmenyje viskas numatyta taip, kad veikimas nesutriktų esant bet kokiai problemai. Serveriai maitinami iš dviejų maitinimo šaltinių, prijungtų prie dviejų nepertraukiamo maitinimo šaltinių. Be to, serveriai su skirtingais komutatoriais sujungti dviem jungtimis, viskas dubliuota. Vieno elemento gedimas neturės įtakos infrastruktūros veikimui!
Unikalus VLAN

Jūsų Dedicated Cloud saugyklos ir serveriai skirti tik individualiam naudojimui. Elementai tarpusavyje komunikuoja per privatų VLAN, kuris unikalus kiekvienam klientui. Šio tinklo paketai negali būti matomi išorėje, todėl jūsų duomenys visada puikiai apsaugoti!
VPN SSL

Infrastruktūros administravimui naudojamas VPN (virtualus privatus tinklas). Šis tinklas turi du prisijungimo taškus prie kliento sąsajos. Tinklas taip pat apsaugotas SSL: prieiga prie vCenter yra saugi, lengva ir tinka skirtingiems projekto plėtros etapams. Be to, jūs galite rinktis saugumo politiką: atvira (plėtojimas), blokuojama (naudojimas) ar dinaminė (kintama).
IP adresų telkinys pagal poreikį

Bet kuriuo momentu galite užsisakyti naudojimui paruoštus IP blokus (RIPE blokus). Pakanka kelių spragtelėjimų valdymo sąsajoje, kad juos užsakytumėte. Adresai bus suteikti per mažiau nei minutę. Ir jie iškart veiks internete! Atkreipkite dėmesį, kad jie priklauso ne OVH: jie priklauso tik jums!