iSCSI* saugyklos

Storage Thin Provisionning Kaina / val.** Kaina / mėn.
1.2 TB iSCSI
SSD-Accelerated Storage
0,09 /val. 59,00 /mėn.
3.3 TB iSCSI
SSD-Accelerated Storage
0,24 /val. 159,00 /mėn.
6.6 TB iSCSI
SSD-Accelerated Storage
0,46 /val. 309,00 /mėn.
13.2 TB iSCSI
SSD-Accelerated Storage
0,91 /val. 609,00 /mėn.

*Jau greitai.

**Didžiausia suma už 28 dienas, fiksuota pagal mėnesio kainą.
Norite pasinaudoti iSCSI duomenų saugyklomis savo infrastruktrūroje?


Momentinės kopijos

Momentinės kopijos - tai duomenų, esančių jūsų skirsnyje, atvaizdai, užfiksuoti tam tikru momentu. Jūs galite bet kuriuo metu pasiekti savo momentines kopijas ir atkurti duomenis, užfiksuotus momentinės kopijos atlikimo metu.


Momentinių kopijų skaičius
Momentinė kopija saugoma jūsų skirsnyje
1, padaryta H -1 valandą

Atsarginės kopijos

Siekiant užtikrinti paslaugos tęstinumą ir išvengti duomenų praradimo, OVH atlieka skirsnio kopiją skirtingose platformose.

Vidinės atsarginės kopijos
Tame pačiame duomenų centre
Nuo H -1 val. iki H -24 val.

OVH atlieka paskutinių 24 valandų rezervines kopijas. Jeigu norite atkurti ankstesnę atsarginę kopiją, jums reikia atidaryti gedimo kvitą ir užsakyti mokamą intervenciją.Jūsų duomenų saugumas

Jums suteikiamos saugyklos su RAID-1 arba RAID-10 yra visiškai dedikuotos. Naudojant šią technologiją, jūsų duomenys yra saugūs. Be to, duomenys vienu metu yra dviejuose diskuose (mirror). Duomenų nuskaitymas atliekamas iš dviejų diskų vienu metu. Neįmanoma prarasti nė baito!

Priskyrimas duomenų saugyklai

Duomenų saugykla gali būti susieta arba su Dedicated Cloud virtualiu duomenų centru, arba su visais Dedicated Cloud resursais, pagal jūsų pageidaujamas taikyti taisykles ir procedūras.
Dubliuota infrastruktūra

Ją sudaro du skirtingi fiziniai serveriai, esantys skirtingose spintose. Serveriai, dedikuoti tik jums, maitinami iš dviejų skirtingų elektros šaltinių ir turi dvigubą fizinę jungtį su standžiaisiais diskais, prijungtais per SAS. Vienas serveris yra pagrindinis, kitas - antrinis. Gedimo atveju antrinis serveris perima darbą. Jūs to net nepastebėsite!

Gedimams atsparus tinklas

Mūsų serveriai prijungti prie OVH tinklo per dvi 10 Gbps jungtis. Tinklas yra dubliuotas nuo A iki Ž: jūsų saugykla visada pasiekiama dviem keliais. Puikus našumas, aukštas pasiekiamumas, jokio paketų praradimo (loseless): viskas standartizuota.