Kodėl skiriasi dedikuota techninė įranga?Viskas dedikuota

Kiekvienas Dedicated Cloud infrastruktūros komponentas yra dedikuotas. Tai reiškia, kad tik jūsų VM bus fiziniuose (host) serveriuose, tik jūs naudosite duomenų saugyklas. Taip pat patys galėsite optimizuoti virtualių mašinų veikimą, paskirstydami jas po skirtingus infrastruktūros elementus. Dedicated Cloud programinės įrangos sprendimai taip pat yra dedikuoti.
Privatus tinklas

Dedicated Cloud resursai yra dedikuoti, o tinklas privatus. Kiekvienas Dedicated Cloud yra su mažiausiai 2 VLAN (privačiais tinklais): VLAN administravimui (nekonfigūruojama), kuris veikia tik viduje bei užtikrina infrastruktūros veikimą, ir VLAN, sujungto su internetu. Dedicated Cloud Infrastructure įgalina iki 4000 VLAN kūrimą. Dedicated Cloud Enterprise galima įjungti Nexus 1000v parinktį, kuri įgalins kelių dešimčių tūkstančių VxLAN kūrimą viename virtualiame duomenų centre. Galėsite visiškai ramiai izoliuoti skirtingas virtualias mašinas.
Viskas dubliuojama

Kiekvienas infrastruktūros elementas yra atsparus gedimams. Serverių maitinimas, elektros įvadai, saugyklos, maršrutizatoriai, komutatoriai turi antrininką, prijungtą prie skirtingo maitinimo. Tai leidžia užtikrinti 100% pasiekiamą Dedicated Cloud.