Visiškas keitimas ar nuosaikus perėjimas: keletas atvejų, kad pradėtumėte naudoti Dedicated Cloud

1 atvejis: jau turite virtualias mašinas, instances, VPS, valdomus Public Cloud paslaugojeDedicated Cloud jums leidžia visa tai pergrupuoti jūsų 100% dedikuotoje sąsajoje. Jūs galite juos organizuoti, optimizuoti sąnaudas, padidinti SLA, apibrėžti geriausią veiklos atkūrimo arba tęstinumo strategiją. Tai puikus pasiūlymas projekto stabilizavimui laike ir galutiniam paruošimui. Jūs gaunate laisvą prieigą prie virtualizavimo sluoksnio (VAAS), kad apibrėžtumėte pažangias strategijas. Jūs esate ne tik savo mašinų root, jūs valdote visą savo dedikuotą virtualią infrastruktūrą.

Turite virtualių mašinų Public Cloud paslaugoje? Apskaičiuokite savo Dedicated Cloud sąnaudas čia.
Atvejis 2 jau turite virtualizuotą infrastruktūrą dedikuotuose serveriuoseDedicated Cloud sutrumpins keitimo, migravimo ir diegimo laiką. Kadangi OVH valdo automatinį serverių ir virtualizavimo sprendimų įdiegimą ir atnaujinimą, jūs galite skirti visą savo dėmesį savo virtualiai infrastruktūrai. Jums nebereikia kurti sudėtingų planų, kad užtikrintumėte aukštą prieinamumą įrangos lygmeniu. Gedimo atveju, visi serveriai keičiami kartštai, naudojant automatines priemones. Jūs importuojate savo turimas virtualias mašinas į Dedicated Cloud ir gaunate daugiau laiko savo strategijoms optimizuoti.

Jūs galite išsaugoti dedikuotų serverių ir Dedicated Cloud derinį (kalbame apie hibridinę architektūrą), juos apjungiant privačiu OVH tinklu (vRack)
3 atvejis jau turite fizinę infrastruktūrą, sudarytą iš dedikuotų serverių.Naudodami programinės įrangos kūrėjo įrankius galite perkelti savo veiklą. Jeigu pasirinksite VMware paruoštą Dedicated Cloud, galėsite nemokamai pasinaudoti šiuo įrankiu VMware Converter. Jeigu jūsų Dedicated Cloud paremtas Microsoft sprendimais, galite naudoti Virtual Machine Converter. Dedicated Cloud leis atitrūkti nuo dedikuotų serverių administravimo ir sustiprinti turimą architektūrą bei pagerinti resursų naudojimą.

Galite išsaugoti dedikuotų serverių ir Dedicated Cloud junginį (kalbame apie hibridinę infrastruktūrą), sujungtą OVH privačiu tinklu (vRack).
4 atvejis: jau turite vidinį Cloud (Private Cloud) savo serveriuoseJūs galėsite perkelti visą ar tam tikrą savo veiklą (duomenis, mašinas) į OVH Dedicated Cloud, nekeisdami technologijos ar architektūros. Jūs matysite tuos pačius sprendimus ir licencijas, kaip ir savo įmonėje (VMware, vSphere), bei jų naujausias versijas.

Jūs sutrumpinsite savo Cloud priežiūrai, atnaujinimams bei keitimams reikalingą laiką. Serverio įtraukimas į jūsų virtualią infrastruktūrą užtruks ne pusdienį, o vos 5 minutes.

Jūsų vidinės sąnaudos pasikeis iš CAPEX į OPEX: Jūs nebemokėsite už licencijas ir tinklo įrangą, bet galėsite visa tai išsinuomoti bei keisti resursų parametrus realiu laiku

Jūs galėsite apibrėžti savo veiklos atkūrimo ar tęstinumo planus tarp jūsų duomenų centro bei OVH duomenų centro ar kelių duomenų centrų.

Standartinės technologijos jums leidžia sukurti Hybrid Cloud ir suteikia dar daugiau mobilumo bei veiksmų atkūrimo galimybių!