OVH skirtumaiOVH ne tik suteikia pagrindinius hipervizorius, bet siūlo ir tikrą pridėtinę vertę: per įskiepius į hipervizorių integruotos papildomos funkcijos, prieinamos tvarkytuve.
Išteklių valdymas


VirtualScope jūsų VM stebėjimui

Ar galimas globalus infrastruktūros ir virtualių mašinų infrastruktūros stebėjimas?

Hipervizoriai nesuteikia bendro infrastruktūros ir VM vaizdo, stebėjimo tikslais, todėl OVH įdiegė specialų įrankį - virtualScope. Jums suteikiamas globalus infrastruktūros vaizdas, detali VM apžvalga, taip pat gaunate įspėjimus pasiekus kritinį CPU/RAM/tinklo pralaidumo/tinklo ar I/O naudojimo slenkstį. Prieiga prie virtualScope atliekama saugiai per OVH VPN, apsaugantį Dedicated Cloud infrastruktūrą.

Sužinoti daugiau.
Atsarginiai mazgai

Jeigu, nepaisant visų šių atsargumo priemonių, mano mazgų veikimas sutriktų, kaip užtikrinti tolimesnį mano VM veikimą?

Infrastruktūra nuolat stebima. Aptikus mazgo gedimą, jūsų virtualios mašinos bus perkrautos kituose jūsų infrastruktūros mazguose, naudojant hipervizoriaus High Availability funkciją. Vėliau atsarginis mazgas bus pridėtas prie virtualaus duomenų centro per mažiau nei 15 minučių. Jame bus išsaugota ankstesnio mazgo konfigūracija. Virtualių mašinų apkrovos paskistymo mazguose sprendimai užtikrina nuolatinį VM perskirstymą mazguose.
Valandinis resursų testavimas

Kaip įsitiktinti, kad L dydžio mazgų pakaks pradiniam paketui, ypač atsakant į kritinės svarbos aplikacijų poreikius?

Norėdamas testuoti naujus mazgus, klientas gali pradėti nuomotis šiuos resursus valandomis, jei tai pirmas bandymas. Tačiau klientas gali bet kuriuo metu pereiti prie mėnesinio apmokėjimo savo kliento valdymo sąsajoje v6.
Resursų priskyrimas per minutę

Staigus aktyvumo padidėjimas gali parklupdyti net ir labai gerai administruojamą svetainę. Kaip užtikrinai ir kuo greičiau atsakyti į tokius poreikius?

Viena minutė. Tiek laiko reikia, kad OVH priskirtų naujų resursų klientui, pateikusiam tokią užklausą, ar tai būtų RAM, CPU, saugykla didesniam I/O, ar kitas Dedicated Cloud pasiūlymo elementas.
Testuokite konfigūraciją simuliuodami mazgo gedimą

Kaip galima įsitikinti, kad mazgai yra atsparūs gedimams?

Hipervizoriuje, dešiniuoju pelės mygtuku spragtelėję mazgą, matysite Resilience funkciją, leidžiančią sutrikdyti bet kokio mazgo veikimą ir taip patikrinti, ar sistema veikia teisingai.

Administravimas


Tvarkytuvas

Kur pateikiama informacija apie apmokėjimą?

Tvarkytuvas - tai sąsaja, papildanti jūsų pasirinktą hipervizorių. Tvarkytuve v6 klientui prieinami visi duomenys apie visų toje pačioje pagalbos skiltyje naudojamų virtualių duomenų centrų apmokėjimą. Tvarkytuve klientas taip pat gali valdyti visą savo infrastruktūrą ir prireikus keisti licenciją.

Tinklo valdymas


Saugus prisijungimas prie vCenter

Ar įmanoma kontroliuoti ir apriboti prieigą prie vSphere kliento?

Tvarkytuve v6 jūs galite autorizuoti ar apriboti prieigą prie vCenter - Dedicated Cloud kontrolės įrankio. Galimi du sprendimai. Naudojant atvirą jungtį, prieiga prie vSphere kliento bus įmanoma iš bet kurio IP adreso, pateikus prisijungimo vardą bei slaptažodį. Naudojant ribotą prieigą, nustatomi IP adresų telkiniai, iš kurių leidžiama prisijungti prie vSphere sąsajos. Taigi pridedamas papildomas saugumo lygis.
Geolokalizuoti IP

Jeigu interneto svetainės priklauso užsienio klientams, jie taip pat pageidauja, kad IP adresai būtų lokalizuoti jų šalyse.

OVH savo klientams siūlo galimybę pridėti IP adresų, lokalizuotų pasirinkoje šalyje, RIPE blokus.

Kaip atnaujinti IP adresų reversą?

OVH įskiepio OVH Network langelyje galima atnaujinti IP adresų reversą, jeigu šiems adresams jau priskirtas domenas.
Personalizuotas RIPE blokas

Klientai pageidauja personalizuoti savo IP blokų duomenis, ar tai įmanoma?

OVH savo klientams siūlo galimybę keisti IP RIPE bloko duomenis. Tvarkytuve v6 galima personalizuoti tinklo pavadinimą, aprašymą bei šalį, kurioje bus lokalizuotas IP blokas.
Kaip apsaugoti prieigą prie mano Dedicated Cloud?

Klientas gali aktyvuoti VPN paslaugą, kad prisijungtų prie savo Dedicated Cloud. Klientui tereikia atidaryti savo virtualaus duomenų centro OVH Network langelį ir paspausti "Aktyvuoti VPN". Toliau bus galima įdiegti atskirą klientą darbalaukyje ar mobiliajame įrenginyje (Android ar iOS), siekiant apsaugoti prieigą prie Dedicated Cloud.

Virtualių mašinų valdymas


Windows licencijos

Ar įmanoma dubliuoti VM su Windows licencija?

Jums tereikia paprašyti prieigos prie SPLA licencijų užsakymo metu ar vėliau per tvarkytuvą v6. Nuo šios prieigos patvirtinimo momento klientas galės dubliuoti tiek Windows VM Windows, kiek tik pageidauja. Apmokestinimas atliekamas kas mėnesį, už kiekvieną mazgą, kuriame buvo paleista bent viena Windows VM. Apmokestinama pagal mazgo dydį: 130 /mėn. (157€ su PVM) pasirinkus Host S ar Host M, 260 /mėn. (315€ su PVM) pasirinkus Host L ir 480 /mėn. (581€ su PVM) pasirinkus Host XL. VMware licencijos kaina pridedama prie bendros sumos.