Cloud OS NetworkVisiškai saugiai naudokite Microsoft Cloud

OVH dalyvauja Microsoft Cloud OS Network programoje. Šioje programoje dalyvauja tik atrinkti paslaugų teikėjai iš viso pasaulio. OVH dalyvavimas COSN garantuoja, kad Dedicated Cloud klientai gaus HyperV as a Service (paruošta System Center Virtual Machine Manager platformoje) ir Azure as a Service paslaugas, kurios paruoštos pagal gamintojo rekomendacijas ir atitinka standartus.
OVH know-how jūsų įmonės paslaugoms

OVH ne tik į Dedicated Cloud integravo Microsoft virtualizavimo sprendimus, bet ir suteikia išorinį Cloud, kuris atitiks visus įmonių lūkesčius.

Dedicated Cloud architektūra paremta nuosavu optinio pluošto tinklu, kurio pajėgumai siekia 3 Tbps ir turinčiu 33 sujungimo taškus, todėl Dedicated Cloud klientai žino, kad gali pasitikėti šia architektūra, pajėgia atlaikyti vis didėjančias apkrovas pagal poreikį. Kiekvieno naudotojo Dedicated Cloud infrastruktūros elementai sujungti privačiame VLAN, todėl kiekvienam naudotojui skirti resursai yra visiškai izoliuoti nuo išorės ir nenaudojami bendrai. Taip klientas gali užtikrintai pasinaudoti visais Dedicated Cloud paslaugos pajėgumais.

Žinoma, prireikus taip pat suteikiami papildomi resursai, reikalingi įmonės Dedicated Cloud infrastruktūros plėtrai: duomenų saugyklos, mazgai, tinklas, IP adresai, licencijos prieinama vos per 5 minutes.