Atrasti Dedicated Cloud

Dedicated Cloud suteikia prieigą prie 100% dedikuotos Cloud infrastruktūros su AMD mazgais ir NFS saugyklomis (SSD-Accelerated ar Full SSD).

Universalus sprendimas visiems jūsų projektams

Jūsų infrastruktūros virtualizavimas valdomas OVH naudojant VMware plėtojamą vCenter + vSphere sprendimą.
Mes jums suteikiame visą Cloud pajėgumą ir lankstumą jūsų infrastruktūros valdymui!

Užsakykite ir gaukite savo paketą automatiškai

Siūlome iš anksto sukonfigūruotus paketus gerai pradžiai. Jūsų infrastruktūra suteikiama su:

  • 2 AMD mazgais (mažiausiai)
  • 2x saugyklomis po 300 GB (mažiausiai)
  • Prieiga prie vSphere hipervizoriaus, sukonfigūruota aukštam pasiekiamumui (HA) su visomis įskaičiuotos Enterprise Plus licencijos parinktimis.


Paketas suteikiamas per beveik 30 minučių, jūsų pasirinktame OVH duomenų centre, Europoje (Vokietijoje, Prancūzijoje, Lenkijoje) ar Kanadoje. Apie paketo suteikimą būsite informuoti el. paštu, kai gausite prisijungimo vardą bei slaptažodį prisijungimui prie vSphere sąsajos. Prisijunkite prie vSphere hipervizoriaus ir įsidiekite visas savo VM pagal savo poreikius.

Mes iš anksto sukonfigūravome iki 2000 VxLAN, kad leistume jums kurti privačius tinklus ir N-Tiers infrastruktūras tarp jūsų virtualių mašinų.

Software Defined Network VMware: NSX

NSX - tai vSphere sukurtas sprendimas, skirtas jūsų saugumo politikos įgyvendinimui ir prieigai prie tinklo paslaugų, tokių kaip Firewall, VPN, IP Load Balancing, NAT ar DHCP, bibliotekos. NSX sprendimas gali būti įskaičiuotas į išankstiniam naudojimui paruoštus paketus ar siūlomas kaip papildoma parinktis. NSX parinktis suteikiama pagal nutylėjimą visiems Software Defined Datacenter pasiūlymams.

Papildomos parinktys

Atraskite mūsų parinktis, prieinamas keliais spragtelėjimais

Atvaizdai ir licencijos
Veeam Backup
IP adresai
vRops
Tinklo pralaidumas