# NAUDOJIMO ATVEJAIAukštas pasiekiamumas ir bendro darbo aplikacijos dviejuose dedikuotuose serveriuoseP. Edouard G., industrinės priežiūros (CMMS) kompanijos generalinis direktorius, pageidauja, kad per atstumą dirbančios komandos turėtų saugią prieigą per VPN ir taip matytų planuoklę, katalogus, produktų specifikacijas, taip pat, kad darbas būtų atliekamas bendrai. Todėl norima infrastruktūra turės pasiūlyti optimalų pasiekiamumą.
Esminė informacija


  • 3 Aplikacijos (Ekstranetas, CMMS, darbo paštas)
  • 1 VPN IPSec paslauga
  • 20 vienalaikių mobilaus ryšio vartotojų
  • Prieiga Prancūzijos piliečiams

Specifikacijos


  • Atsparumas gedimams dviejuose dedikuotuose serveriuose, kad būtų užtikrinamas aukštas pasiekiamumas
  • Master / Slave veikimas su paprastu perjungimu
  • Serverių sinchronizavimas privačiu tinklu
  • Stebėjimo sistema Master > Slave perjungimui
  • Saugi prieiga (VPN paslauga)
OVH sukurti sprendimai

Nutolusios komandos prie įmonės serverio gali jungtis iš mobilaus terminalo (per VPN IPSEC). Kiekviena paslauga (ekstranetas, failų serveris, CMMS) turi savo IP, kuris gedimo atveju perjungiamas iš master į slave.

Jeigu sugenda master serveris, stebintis VPS serveris panaudoja API ir perjungia IP failover iš master į slave. Aplikacijos įdiegtos ir slave serveryje, duomenys reguliariai sinchronizuojami per privatų tinklą. VPS taip pat naudojamas antro serverio paslaugų paleidimui/pakartotiniam paleidimui išsijungus.Atsiliepimai


"Pasirinkome dedikuotą serverį
su galingu CPU ir daug RAM"

„Mano projektas paprastas, bet reiklus: norėjau dinamiško vadovavimo nuotoliniams darbuotojams, o mobiliems įrenginiams suteikti patogią ir saugią prieigą.

Pasiekiamumas yra kritinis aspektas, sprendimas turi teikti nuolatinį pasiekiamumą ir tęstinumą visomis darbo valandomis.

Užsakėme 2 dedikuotus Infrastructure serverius su galingais CPU ir daug RAM ir sukūrėme privatų tinklą sinchronizavimui. RAM atminties keikis leis plėstis, kai prireiks naujos programos.

Mano komandos dabar gali iš bet kurios Prancūzijos vietos pasiekti savo darbo vietas, failus ir CMMS visiškai saugiai, be trikdžių.“Infrastruktūros elementai
2x Infrastructure serveriai
EG–64 Xeon E5

Lokacija dviejuose OVH DC

144,99 /mėn.


VRACK paslauga

Suteikiama su INFRASTRUCTURE serveriais


VPS classic 1

1,99 /mėn.