Cloud Desktop: Jūsų virtualus darbalaukis

Jūsų kompiuteris, jūsų turinys ir jūsų programėlės prieinamos iš bet kurio įrenginio


Cloud Desktop ar virtualus darbalaukis, kas tai?

OVH Cloud Desktop sprendimas suteikia serverį, prieinamą iš bet kurios naršyklės, todėl jūsų darbalaukis bus visada prieinamas. Jūsų darbo aplinka bus ta pati, su visais jūsų duomenimis ir aplikacijomis, kad ir kur būtumėte.

Privalumai

1
Saugumas
Nerandate savo kompiuterio? Naudojant Cloud Desktop sprendimą jums nebereikia baimintis dėl duomenų praradimo kompiuterio netekimo atveju. Jūsų duomenys ir aplikacijos talpinami OVH serveriuose ir nuolat prieinami.
2
Mobilumas
Kokių veiksmų imatės, jei jums reikia prieigos prie savo kompiuterio namuose, biure, viešbutyje ar susitikime su klientais? Nesvarbu, iš kokio įrenginio jungiatės, atraskite savo darbinę aplinką Cloud Desktop. Jūsų kompiuteris prieinamas kur tik reikia ir kada tik reikia.
3
Taupymas
Kokių veiksmų imatės, jei turite aprūpinti 10 naujų darbuotojų per mėnesį? Cloud Desktop jums leidžia sukurti 10 darbo vietų ir jas pašalinti keliais spragtelėjimais pasibaigus trumpalaikio įdarbinimo įsipareigojimams. Naudokite asmeninę įrangą profesionaliai (BYOD).

Užsisakykite Cloud Desktop

Cloud Desktop Discovery
naudojimas pagal poreikį, testai,
bazinės aplikacijos
2vCPU ?

2 branduoliai procesoriai

2 GB RAM
10 GB saugykla
Windows licencija
(Windows 10 sąsaja)
-
-
-
-
Metinis
Kas mėnesį
12,99
 /mėn. (15,72€ su PVM)
Cloud Desktop Pro
kasdienis naudojimas,
paprastas biuras
2vCPU ?

2 branduoliai procesoriai

4 GB RAM
50 GB saugykla
Windows licencija
(Windows 10 sąsaja)
-
?

Office 365 paslaugoms taikomas mėnesinis apmokėjimas


12,89 /mėn.

4,99 /mėn.
Metinis
Kas mėnesį
18,99
 /mėn. (22,98€ su PVM)
Cloud Desktop Expert
pažangus naudojimas,
reiklios programos
4vCPU ?

4 branduoliai procesoriai

16 GB RAM
100 GB saugykla
Windows licencija
(Windows 10 sąsaja)
-
?

Office 365 paslaugoms taikomas mėnesinis apmokėjimas


12,89 /mėn.

4,99 /mėn.

4,99 /mėn.
Metinis
Kas mėnesį
39,99
 /mėn. (48,39€ su PVM)
Cloud Desktop Design
specialus naudojimas,
grafinio dizaino programos
4vCPU ?

4 branduoliai procesoriai

8 GB RAM
100 GB saugykla
Windows licencija
(Windows 10 sąsaja)
GPU
?

Office 365 paslaugoms taikomas mėnesinis apmokėjimas


12,89 /mėn.

4,99 /mėn.

4,99 /mėn.
Metinis
Kas mėnesį
69,99
 /mėn. (84,69€ su PVM)Programų plėtojimas

Reikia Windows aplinkos jūsų aplikacijoms, serverio su dedikuotais resursais? OVH Cloud Desktop suteikia dedikuotą ir izoliuotą aplinką, kurioje galėsite išbandyti savo plėtojamas programas be tarpusavio suderinamumo apribojimų.

Mobilumas darbe

Jūsų veikla neįsivaizduojama be nuolatinio mobilumo? Prisijunkite prie savo darbo vietos ir duomenų iš bet kur. Jūsų vartotojo patirtis liks ta pati.

Komercinis susitikimas

Dažnai pristatote savo produktus ir aplikacijas klientams? Prisijungę prie savo Cloud Desktop iš bet kurio įrenginio, jūs visada rasite reikiamą informaciją savo komerciniam pristatymui.

Trumpalaikė misija

Naujas darbuotojas trumpalaikei misijai? Cloud Desktop suteiks darbo vietą su būtinomis aplikacijomis, prieinamą asmeniniame kompiuteryje (BYOD) ar įmonės kompiuteryje. Pasibaigus misijos terminui, jūs galėsite pašalinti nebenaudojamą Cloud Desktop vienu spragtelėjimu.

Iš anksto įdiegtos aplikacijos

Jums suteikiama Windows aplinka su dažniausiai naudojamomis programomis: Windows licencija, LibreOffice, Adobe Acrobat Reader... Jūs galėsite nesunkiai pasiekti savo darbalaukį iš bet kurios naršyklės, nepriklausomai nuo naudojamo įrenginio, operacinės sistemos ar jūsų buvimo vietos.

Plečiamas sprendimas su garantuojamais resursais

Naudojant VMware Horizon 7 virtualizacijos sluoksnį, Cloud Desktop tampa dedikuota virtualia mašina su garantuojamais resursais. Pasirinkus mėnesinį apmokėjimą be įsipareigojimų, jūsų duomenims suteikiama garantuojama saugykla ir atsarginis kopijavimas, įdiegtų programų atnaujinimai ir infrastruktūros palaikymas.

Cloud Desktop: nuotolinis darbalaukis pagal poreikį

OVH Cloud Desktop sprendimas suteiks virtualizuotą darbo vietą debesyje ir nuolatinę prieigą prie jūsų darbo aplinkos bei programų. Sukurkite savo virtualų debesį vos keliais spragtelėjimais ir pasiekite savo darbalaukį naudodami savo VMware Horizon View® klientą.

Prieinamumas ir našumas

Jūsų darbo vietos virtualizavimas leidžia talpinti itin daug resursų naudojančias programas debesyje ir suteikia prieigą prie jūsų darbalaukio iš bet kur. Jums suteikiamas optimalus našumas, tai tikras pranašumas mobilioje aplinkoje.

Jūsų virtualus darbalaukis pagal VMware

OVH siūloma virtualaus darbalaukio technologija paremta infrastruktūra, naudojama su VMware sprendimais. Tai patikimi ir išbandyti sprendimai, užtikrinantys jūsų Cloud Desktop stabilumą ir našumą. Jungiantis per VMware Horizon View®, pasiekite savo virtualų darbalaukį savo mobiliajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ar paprasčiausiai kitame kompiuteryje.


Ženkite toliau, atraskite Cloud Desktop Infrastructure

Kurkite virtualius darbalaukius savo darbuotojams ar klientams

Sužinoti daugiau