Mūsų debesų kompiuterijos sprendimai

OVH jums siūlo platų cloud paslaugų pasirinkimą jūsų duomenų ir programėlių talpinimui, skaičiavimui ar saugojimui didelės apimties saugyklose, greitai ir mažinant jūsų sąnaudas.

Raskite tinkamiausią cloud sprendimą

Cloud technologijos ir paslaugos suteikiamos automatiškai, lanksčiai ir nuolat ir prieinamos bet kur. Esate IT specialistas, plėtotojas ar verslininkas? Rinkitės OVH Cloud sprendimą, atitinkantį jūsų veiklos poreikius ir apribojimus.

Privačios ir viešosios Cloud infrastruktūros (IaaS)

Palyginti 4 sprendimus

Hybrid Cloud

Programiniai Cloud sprendimai (SaaS)

Kas yra debesų kompiuterija?

Įvairios paslaugos

Debesų kompiuterijos sprendimai suteikia naudotojams paslaugas pagal poreikį. Šios paslaugos prieinamos nedelsiant naudojant automatines suteikimo sistemas. Taigi naudotojui pasirinkus paslaugą, jo užklausa perduodama sistemai ir apdorojama be žmogaus dalyvavimo. Toks automatizavimas leidžia itin greitai suteikti paslaugas ir jas naudoti savitarnos režimu. Mes tai vadiname paslauga pagal poreikį ir anglų kalba „as a Service“ (*aaS) kalbant apie infrastruktūrą (IaaS), platformą (PaaS) ar įrangą (SaaS).

Sumažintos ir lanksčios sąnaudos

Naudojant debesų kompiuterijos sprendimus veiklos pradžioje patiriamos investicinės sąnaudos jau nebestabdo, kaip tai buvo prieš keletą metų. Sąskaita nuo pat pradžių pritaikoma jūsų naudojimui. Taigi, jūsų poreikiams augant ar mažėjant, paslaugos naudojimas gali būti pritaikytas prie jūsų veiklos, todėl jūs mokėsite tik už jūsų veiklai reikalingas paslaugas.

Jokių rūpesčių dėl įrangos

Debesų kompiuterija suteikia naudotojui galimybę atsiriboti nuo įrangos valdymo duomenų centre. Visą įrangą suteikia, prižiūri ir valdo OVH. Taigi naudotojui nereikia rūpintis resursų prieinamumu, komponentų keitimu ar įrangos priežiūros sąnaudomis. Nebegalvokite apie infrastruktūros valdymą, susitelkite ties savo įmonės plėtra, visa kita palikite OVH.

Rinkitės OVH, debesų kompiuterijos lyderį Europoje, savo aplikacijų talpinimui!