Public Cloud

Aukšto lygio našumas ir saugumas profesionalams

Powered by Intel Cloud Technology

Kuo ypatingas OVH Cloud pasiūlymas?


Public Cloud istorija

OVH Public Cloud kūrimo istorija, papasakota tų, kurie sukūrė savo infrastruktūrą.

100% SLA
Pasiekiamumas (SLA) 99.999%
Aukšto pasiekiamumo native software-defined infrastruktūra yra visiškai valdoma OVH. Naujausios kartos įranga. Mes įsipareigojame talpinti reikliausias gamybos aplinkas.
Lankstūs įkainiai
Lankstūs įkainiai
Paleiskite savo projektus ir virtualias mašinas žinodami, kad mokate teisingą kainą. Rinkitės valandinį apmokėjimą tik už tai, ką naudojate, arba mėnesinį apmokėjimą ir sutaupykite iki 50%.

Viskas įskaičiuota
Viskas įskaičiuota
Pasinaudokite dedikuotais ir garantuotais CPU, RAM, diskų ir tinklo resursais iš karto, su operacine sistema, duomenų centru ir SSH raktu, be jokio srauto ar užklausų didėjimo, visoms virtualioms mašinoms.
Atkuriamumas
Atkuriamumas
OVH laikosi OpenStack rinkos standartų, todėl užtikrinamas jūsų cloud aplinkų mobilumas ir hibridinis veikimas tarp OVH ir kitų Cloud Computing tiekėjų.


Cloud valdymo sąsaja: intuityvi ir išsami paskyra

Paslaugos, integruotos su OVH Cloud

Apmokėjimas pagal naudojimą

Už valandas virtualioms mašinoms, už GB saugyklai

Mėnesinis apmokėjimas

Rinkitės mėnesinį virtualių mašinų apmokėjimą ir sumažinkite veiklos sąnaudas

Aukšto pasiekiamumo diskas

Duomenys replikuojami 3 kartus

Paprasta valdymo sąsaja

Valdykite visas savo cloud paslaugas

OVH API & OpenStack

Visų jūsų paslaugų valdymas ir automatizavimas

OVH tinklas

Pasinaudokite OVH pasaulinio tinklo infrastruktūra

Jūsų užduodami klausimai

Kaip galima apmokėti Public Cloud resursus?

Sąskaita už resursų naudojimą per praėjusį mėnesį pateikiama kiekvieno mėnesio pradžioje, 1-5 d.
Pasirinkus mėnesinį apmokėjimą, mokamas fiksuotas mėnesinis mokestis už būsimą naudojimą ir mokestis už resursus (virtualias mašinas, saugyklą), viršytus per praėjusį mėnesį. Jeigu einamuoju mėnesiu valandinis apmokėjimas keičiamas į mėnesinį, nedelsiant skaičiuojamas skirtumas už likusias einamojo mėnesio dienas.
Virtuali mašina bus apmokestinama tol, kol ji nebus pašalinta iš jūsų OVH kliento paskyros.

Kokios SLA garantijos numatytos Public Cloud?

Public Cloud įsipareigoja užtikrinti 99,999% pasiekiamumą visiems resursams (skaičiavimų, saugyklos, tinklo).
Esant jungties praradimui dėl priežasčių, nesusijusių su planuotais priežiūros darbais, OVH pagalbai patvirtinus sutrikimus, skaičiuojamas kompensavimas 0,5% už kiekvieną neprieinamumo minutę (bendra kompensavimo suma negali viršyti 100% jūsų mėnesinio naudojimo sumos).

Kodėl Public Cloud veikia su OpenStack?

OpenStack yra Open Source programų visuma, leidžianti diegti Cloud Computing infrastruktūras (IaaS). OVH yra OpenStack Foundation narė, todėl, be OVH API ir valdymo sąsajos, jums siūlo standartinę OpenStack API ir Horizon valdymo sąsają.
Tiksliau, jūs galite bet kuriuo metu migruoti iš savo tiekėjo platformos į OVH ir atvirkščiai, automatizuoti savo Cloud infrastruktūras ar valdyti savo serverio ir disko atvaizdus.

Ar Public Cloud apmokestinamas įeinantis ir išeinantis srautas?

Visiškai ne, išeinantis ir įeinantis tinklo pralaidumas yra visiškai nemokamas Public Cloud.

Kliento atvejis: OVH Cloud suderintas su jūsų infrastruktūromis

SYSADMIN BADASS
Giroptic
NextRadioTV
Vodkaster

Plečiama infrastruktūra, galinti atlaikyti didelį apkrovos padidėjimą

SYSADMIN BADASS yra infrastruktūros teikėjas svetainei sofoot.com, ši svetainė yra skirta futbolo naujienoms. Svetainė iš pradžių buvo talpinama viename dedikuotame serveryje, ji buvo žinoma nuo pat jos sukūrimo 2006 metais.

2014 Pasaulio taurės metu reikėjo naudoti gedimams atsparią infrastruktūrą, kuri būtų lengvai plečiama ir suvaldytų apkrovos pikus, atsirandančius dėl minėtojo renginio (kasdien apie 500 000 unikalių lankytojų peržiūrėdavo virš milijono puslapių).


Giroptic savo klientų duomenis saugo OVH Public Cloud Object Storage

Lilio startuolis Giroptic Kickstarter projekte surinko virš 1,4 milijono dolerių savo 306° HD kameros projektui. Tai yra Prancūzijos rekordas. Šis startuolis savo kameros naudotojų nuotraukų saugojimui pasirinko Public Cloud Object Storage.

Sužinoti daugiau: 360.tv


Infrastruktūros, kurioje talpinama BFM, RMC ir 01net skaitmeninė veikla, užkulisiai

Įrašų (web ir mobilių versijų) talpinimui internete NextRadioTV naudoja OVH aukšto pasiekiamumo infrastruktūrą, galinčią suvaldyti apkrovas, kurias sukuria 9 milijonai lankytojų kasdien.

Sujungusi Dedicated Cloud, Public Cloud ir dedikuotų serverių paslaugas, NextRadioTV sukūrė itin atsparią hibridinę infrastruktūrą, kur yra lengvai plečiama, o resursai yra naudojami bendrai tarp 6 svetainių ir 15 aplikacijų, kurias sukūrė ši grupė.


Lanksti infrastruktūra nuotoliniam DVD diskų nuskaitymui

Vodkaster, klientams siūlanti virš 120 000 DVD (40% iš jų sumažinta kaina), šiandien yra didžiausią legalų vaizdo įrašų „Over-The-Top (OTT)“ katalogą turinti įmonė.

Susidūrusi su didelės apimties duomenų saugojimo problema ir žinodama rytdienos poreikius masiniam vaizdo įrašų transliavimui, Vodkaster pasirinko OVH infrastruktūrą, sudarytą iš dedikuotų serverių, Public Cloud (VM ir saugyklų) bei CDN.
Atraskite naująjį OVH Cloud pasiūlymą