Content Delivery Network (CDN)

Spartinančiosios atmintinės taisyklėsTalpinimo į CDN atmintinę taisyklėsCDN veikia įkeliant svetainės failus į spartinančiąją atmintinę, kaip tai paaiškinta šiame puslapyje, kad pagreitintų failų atidarymą lankytojams iš viso pasaulio.

Kokie elementai įkeliami? Pagal kokias taisykles?

Atsakymą rasite lentelėje žemiau:


GeoCache WebStorage InfraStructure
Talpinti atmintinėje Automatinis Pagal poreikį Nustatoma
Plačiau Visi svetainės failai, atitinkantys formato ir dydžio kriterijus, bus automatiškai įkelti į CDN. Į saugyklą įkelti bet kokio dydžio failai kopijuojami į tris duomenų centrus Rubė, Strasbūre ir Beauharnois. Jeigu failas atitinka dydžio kriterijus, jį galima įkelti į POP atmintinę, šios operacijos metu failas ne tik bus įkeltas į CDN atmintinę, bet taip pat bus sukurta nuoroda į jį. Į spartinančiąją atmintinę galima įkelti bet kokius failus, jeigu jie atitinka dydžio kriterijus. Failo įkėlimas taip pat priklauso nuo kliento infrastruktūros konfigūracijos IR backend taisyklių, nustatomų OVH kliento sąsajoje.
Failų tipai Visų tipų paveikslėliai, vaizdo ar garso įrašai, CSS ar JS Visi failai, įkelti į saugyklą Visi svetainių talpinimo paslaugos, serverio ar susietos infrastruktūros failai
Failo dydis 100 MB PoP Europoje / 20 MB PoP Amerikoje - Azijoje*


*Dabartiniai apribojimai, t.y. 100 MB Europos PoP ir 20 MB kituose PoP, bus padidinti ateityje, kai visuose PoP įdiegsime papildomą infrastruktūrą.