Content Delivery Network (CDN)

SEO patobulinimasPagerinkite savo tarptautinį matomumą su CDN


OVH CDN privalumai:


  • Geresnis matomumas kiekvienoje šalyje;
  • Greitas nukreipimas į artimiausią buvimo tašką (POP) naudojant IPanycast technologiją, skirtą interneto svetainėms lokalizuoti.


Optimizuotike savo interneto svetainių SEO


Šiandien kritinėms svetainėms būtina išvengti veikimo sulėtėjimų. Paieškos varikliai (Google, Bing, Yahoo ir t.t) juos blogiau indeksuoja: įkėlimo laikas yra svarbus indeksavimo kriterijus.

CDN sumažina puslapių atsako laiką ir pagreitina įkrovimą ir tai vienas iš pagrindinių faktorių, kurie pagerina svetainių surandamumą SERP.

patobulinkite pozicijas paieškos sistemose


geras pozicionavimas google

SEO ir lokalizavimas: tarptautinė jūsų interneto svetainės tapatybė


Tradiciškai svetainės IP adresas yra susietas su geografine vieta. Jeigu svetainių talpinimo serveris yra Prancūzijoje, IP bus prancūziškas.

Content Delivery Network naudoja IP anycast, nelokalizuojama, todėl suderinama tarptautiniu lygmeniu. Paieškos varikliai naudoja IP lokaciją, kad pagerintų paieškos rezultatus ir suteiktų arčiausiai ieškančiojo esančius rezultatus.

CDN ir IPAnycast technologija stipriai pagerina svetainių pozicionavimą paieškos varikliuose, kadangi svetainės lokalizuojamos visame pasaulyje ir geriau reitinguojamos vietos paieškos varikliuose.